اجتماعیکسب و کار ایرانی

تور مشهد ثامن الائمه نجف آباد هوایی با تخفیف ویژه 40 درصدی

ندابال یکی از بزرگترین وب سایت ها برای فروش آنلاین تورهای محلی. ندابال بهترین تورهای داخلی تمام نقاط کشور از جمله استان اصفهان به مشهد مقدس را ارائه می دهد. تیم ندابال با قیمتی باورنکردنی و کیفیتی باورنکردنی تور مشهد را در نجف آباد ارائه می دهد تا شما با اطمینان خاطر تور خود را انتخاب و رزرو کنید. با توجه به تنوع تورهای مشهد از اصفهان، در صورت نیاز به راهنمایی، کارشناسان ما در خدمت شما هستند. برای مشاهده اطلاعات تورهای ارائه شده می توانید با تیم ندابال تماس بگیرید. توجه داشته باشید:

*** در صورتی که با تلفن همراه خود وارد شده اید، بر روی دکمه انتخاب تاریخ حرکت در پایین صفحه و در صورت استفاده از دسکتاپ، روی فیلتر سمت راست کلیک کنید و با توجه به شرایط خود، بهترین تور نجف آباد از انتخاب مشهد. ***

1- در قسمت تاریخ حرکت، زمان سفر خود از نجف آباد به مشهد را مشخص کنید.

2- در نوع تور با توجه به اینکه قصد سفر زمینی نجف آباد به مشهد را دارید، نوع تور را انتخاب کنید.

3- در مدت اقامت تعداد روزهای اقامت خود در مشهد را ذکر کنید.

4- در قسمت انتخاب هتل می توانید تعداد ستاره های هتل خود را در مشهد مشخص کنید.

تور نجف آباد به مشهد 3 شب و 4 روز با اتوبوس VIP. هتلی که برای اقامت در این تور طراحی شده است، هتل آپارتمان حجاب واقع در خیابان امام رضا، خیابان امام رضا 5 چچن 10 است و این موقعیت به دلیل نزدیکی به سیستم حمل و نقل عمومی مانند خطوط اتوبوس بی آر تی و ایستگاه مترو می باشد. برای بسیاری از زائران و مسافران مهم باشد. این تور برای تمامی مسافرانی که با استفاده از تور تبریز – مشهد می توانند در نزدیکترین محل اقامت به حرم اقامت داشته باشند، رنج قیمتی مناسبی دارد.

پکیج تور مشهد نجف آباد 3 شب زمینی با اتوبوس VIP. تاریخ حرکت این تور از 16 تا 20 آبان می باشد و مسافران در هتل آپارتمان ربانی واقع در خیابان امام رضا 5 اقامت می کنند و این پکیج تور زیارتی می تواند خاطره ای فراموش نشدنی را برای شما رقم بزند.

کاروان زیارتی 4 شب و 5 روز با اتوبوس VIP از نجف آباد به مشهد با اقامتی دلپذیر در هتل 1 ستاره با خدمات و امکانات کامل. هتل آپارتمان حجاب یکی از هتل های مناسب مشهد است که در خیابان امام رضا، امام رضا 5 چچن 10 قرار دارد و دسترسی خوبی به حرم و سیستم حمل و نقل عمومی برای عبور آسان دارد. با استفاده از این تور و اقامت در هتل می توانید خاطره ای خوش و بی دغدغه را در شهر مشهد تجربه کنید. رزرو آنلاین تور مشهد در ندابال از نجف آباد

کاروان زیارتی 3 شب و 4 روز با اتوبوس VIP از نجف آباد به مشهد با اقامتی دلپذیر در هتل 3 ستاره با خدمات و امکانات کامل. هتل سراج یکی از مناسب ترین هتل های مشهد است که در طبرسی خیابان طبرسی 16 قرار دارد و دسترسی خوبی به حرم و سیستم حمل و نقل عمومی برای دسترسی آسان دارد. با استفاده از این تور و اقامت در هتل می توانید خاطره ای خوش و بی دغدغه را در شهر مشهد تجربه کنید.

تور مشهد ثامن الائمه نجف آباد با اتوبوس vip

تور نجف آباد به مشهد 4 شب و 5 روز با اتوبوس VIP. هتلی که برای اقامت در این تور در نظر گرفته شده، هتل آپارتمان ربانی واقع در خیابان امام رضا 5 می باشد و این موقعیت به دلیل نزدیک بودن به سیستم حمل و نقل عمومی می باشد، زیرا خطوط اتوبوس BRT و ایستگاه های مترو برای بسیاری از زائران و مسافران حائز اهمیت خواهد بود. این تور برای تمامی مسافرانی که با استفاده از تور تبریز – مشهد می توانند در نزدیکترین محل اقامت به حرم اقامت داشته باشند، رنج قیمتی مناسبی دارد.

تور مشهد ثامن الائمه نجف آباد شبانه با اتوبوس وی آی پی

کاروان زیارتی مشهد شبانه با اتوبوس VIP از نجف آباد حرکت می کند. اقامتگاه مورد نظر شما در این تور هتل مریشان است که در خیابان امام رضا، خیابان امام رضا 5، کوچه سوم سمت چپ واقع شده است و این موقعیت به دلیل نزدیک بودن به وسایل نقلیه عمومی مانند خطوط اتوبوس BRT و ایستگاه های مترو است. برای بسیاری از زائران و مسافران مهم است. این پکیج تور، توری مناسب برای تجربه عبادت به راحتی خواهد بود.

کاروان زیارتی 4 شب و 5 روز با اتوبوس VIP از نجف آباد به مشهد با اقامتی دلپذیر در هتل 1 ستاره با خدمات و امکانات کامل. هتل رواق یکی از هتل های مناسب مشهد است که در خیابان امام رضا، امام رضا 10، اولین چهارراه سمت راست واقع شده و دسترسی خوبی به حرم و سیستم حمل و نقل عمومی برای دسترسی آسان دارد. با استفاده از این تور و اقامت در هتل می توانید خاطره ای خوش و بی دغدغه را در شهر مشهد تجربه کنید.

تور زیارتی 4 شب و 5 روزه زمینی با اتوبوس VIP از نجف آباد به مشهد تاریخ حرکت تور 7 الی 12 آبان ماه و اسکان مسافران در هتل علمدار واقع در خیابان امام رضا (ع)، امام رضا 5، چهنو 6. بودن. این تور علاوه بر بازدید از حرم امام رضا (ع)، توری اقتصادی و راحت برای شما خواهد بود. با استفاده از تورهای زمینی مشهد می توانید از خدمات به صورت ویژه استفاده کنید و با انتخاب تور با قیمت مناسب سفری طولانی را تجربه کنید.

تور نجف آباد به مشهد 3 شب و 4 روز با اتوبوس VIP. هتلی که برای اقامت در این تور در نظر گرفته شده، هتل سهند است که در خیابان امام رضا، خیابان امام رضا 2، کوی کربلا واقع شده است و این موقعیت به دلیل نزدیکی به سیستم های حمل و نقل عمومی مانند خطوط اتوبوس بی آر تی و ایستگاه قطار می باشد. ایستگاه ها برای بسیاری از زائران و مسافران مهم خواهند بود. این تور برای تمامی مسافرانی که با استفاده از تور تبریز – مشهد می توانند در نزدیکترین محل اقامت به حرم اقامت داشته باشند، رنج قیمتی مناسبی دارد.

کاروان زیارتی 3 شب و 4 روز با اتوبوس VIP از نجف آباد به مشهد با اقامتی دلپذیر در هتل 3 ستاره با خدمات و امکانات کامل. هتل جواهر شرق یکی از هتل های مناسب مشهد است که در مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 6 و 8 واقع شده است و دسترسی خوبی به حرم و سیستم حمل و نقل عمومی برای دسترسی آسان دارد. با استفاده از این تور و اقامت در هتل می توانید خاطره ای خوش و بی دغدغه را در شهر مشهد تجربه کنید.

کاروان زیارتی شبانه با اتوبوس

کاروان زیارتی مشهد شبانه با اتوبوس معمولی از ساری حرکت می کند. این ملک در امام رضا امام رضا 5 چچنو 10 در ایمیا رضا بی آر تی واقع شده است. مترو برای بسیاری از زائران و مسافران مهم خواهد بود. این پکیج تور، توری مناسب برای تجربه عبادت به راحتی خواهد بود.

تور بابل به مشهد

تور بابل به مشهد 2 شب و 3 روز با اتوبوس معمولی. هتلی که برای اقامت در این تور در نظر گرفته شده است، هتل پاویون است که در خیابان امام رضا، خیابان امام رضا، نبش چهارراه دوم، شماره 8 واقع شده است و این موقعیت به دلیل نزدیکی به سیستم حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس BRT می باشد. خطوط و ایستگاه های مترو برای بسیاری از زائران و مسافران مهم خواهند بود. این تور برای تمامی مسافرانی که با استفاده از تور تبریز – مشهد می توانند در نزدیکترین محل اقامت به حرم اقامت داشته باشند، رنج قیمتی مناسبی دارد.

با رزرو تور مشهد ساری از سفری به یاد ماندنی و مقرون به صرفه لذت ببرید. این تور 2 شب و 3 روز است و با اتوبوس معمولی پس از ورود به مشهد در هتل پاویون اقامت خواهید داشت. این هتل با دسترسی عالی به حرم در خیابان امام رضا، خیابان امام رضا 8، نبش چهارراه دوم واقع شده است و با چند دقیقه پیاده روی به راحتی می توانید به صحن حرم امام رضا (ع) برسید. اقامتی خوش و به یاد ماندنی را برای شما آرزومندیم.

تور مشهد ثامن الائمه نجف آباد با قیمت ویژه

با رزرو تور مشهد گرگان از سفری به یاد ماندنی و مقرون به صرفه لذت ببرید. این تور 2 شب و 3 روز و با اتوبوس معمولی است که در بدو ورود به مشهد وارد هتل سراج می شود. این هتل با دسترسی عالی به حرم در طبرسی خیابان طبرسی 16 واقع شده است و با چند دقیقه پیاده روی به راحتی می توانید به صحن حرم امام رضا (ع) برسید. اقامتی خوش و به یاد ماندنی را برای شما آرزومندیم.

پکیج تور مشهد گرگان برای یک شب اقامت زمینی با اتوبوس معمولی. تاریخ حرکت این تور 27 الی 29 آبان می باشد و اسکان مسافران در هتل ملیسا واقع در خیابان امام رضا 21 امام رضا می باشد. این بسته زیارتی می تواند خاطره ای فراموش نشدنی را برای شما رقم بزند. تور مشهد از نجف آباد

تور ساری مشهد 2 شب و 3 روز با اتوبوس VIP. هتلی که برای اقامت در این تور در نظر گرفته شده، هتل آپارتمان ربانی واقع در خیابان امام رضا 5 می باشد و این موقعیت به دلیل نزدیک بودن به سیستم حمل و نقل عمومی می باشد، زیرا خطوط اتوبوس BRT و ایستگاه های مترو برای بسیاری از زائران و مسافران حائز اهمیت خواهد بود. این تور برای تمامی مسافرانی که با استفاده از تور تبریز – مشهد می توانند در نزدیکترین محل اقامت به حرم اقامت داشته باشند، رنج قیمتی مناسبی دارد.

کاروان زیارتی 3 شب و 4 روزه با اتوبوس معمولی گرگان به مشهد با اقامتی دلپذیر در هتل 1 ستاره با خدمات و امکانات کامل. هتل آپارتمان ربانی یکی از مناسب ترین هتل های مشهد است که در خیابان امام رضا 5 واقع شده است و دسترسی خوبی به حرم و سیستم حمل و نقل عمومی برای دسترسی آسان دارد. با استفاده از این تور و اقامت در هتل می توانید خاطره ای خوش و بی دغدغه را در شهر مشهد تجربه کنید.

تور بابل به مشهد 2 شب و 3 روز با اتوبوس VIP. هتلی که برای اقامت در این تور در نظر گرفته شده است، هتل امینیان واقع در مشهد، خیابان امام رضا، خیابان انصاری 9، انصاری 9 غربی است و این موقعیت به دلیل نزدیکی به سیستم حمل و نقل عمومی مانند خطوط اتوبوسرانی BRT می باشد. و ایستگاه های مترو برای بسیاری از زائران و مسافران مهم خواهد بود. این تور برای تمامی مسافرانی که با استفاده از تور تبریز – مشهد می توانند در نزدیکترین محل اقامت به حرم اقامت داشته باشند، رنج قیمتی مناسبی دارد.

با رزرو تور کوم مشهد از سفری خاطره انگیز با قیمت های مناسب لذت ببرید. این تور 2 شب و 3 روز است و با اتوبوس معمولی پس از ورود به مشهد در هتل امینیان اقامت خواهید داشت. این هتل در مشهد، خیابان امام رضا، خیابان انصاری 9، انصاری غربی با دسترسی عالی به حرم واقع شده است و با چند دقیقه پیاده روی به راحتی می توانید به صحن حرم امام رضا (ع) برسید. اقامتی خوش و به یاد ماندنی را برای شما آرزومندیم.

تور اصفهان به مشهد 2 شب و 3 روز با اتوبوس معمولی. هتلی که برای اقامت در این تور در نظر گرفته شده، هتل آپارتمان ربانی واقع در خیابان امام رضا 5 می باشد و این موقعیت به دلیل نزدیک بودن به سیستم حمل و نقل عمومی می باشد، زیرا خطوط اتوبوس BRT و ایستگاه های مترو برای بسیاری از زائران و مسافران حائز اهمیت خواهد بود. این تور برای تمامی مسافرانی که با استفاده از تور تبریز – مشهد می توانند در نزدیکترین محل اقامت به حرم اقامت داشته باشند، رنج قیمتی مناسبی دارد.

شما میتوانید علاوه بر تورهای داخلی، رزرو تورهای خارجی مثل، تور دبی، رزرو تور ارمنستان، خرید تور آنتالیا و … را نیز در وبسایت ندابال با تخفیف ویژه 40 درصدی انجام دهید.

دکمه بازگشت به بالا