عمومیکسب و کار ایرانی

شرکت سئو سایت در کرج؛ بهینه سازی SEO

سئو سایت در کرج یعنی اینکه سایت شما برای گوگل بهینه شود و در گوگل بهترین رتبه را بگیرید، چرا که افراد زیادی هر روزه، نیازهای خود را در گوگل سرچ میکنند. پس با سئو در کرج و بهینه سازی سایت خود و ارتقا سایت در کرج؛ این مشتری ها را جذب کنید و درآمد خود را بالا ببرید. جهت مشاوره تخصصی سئو با ما تماس بگیرید.

بهترین جا برای سئو سایت در کرج کجاست؟

در ادامه با خدمات تخصصی ما برای جذب مشتری در کرج بیشتر آشنا میشوید. اگر به دنبال شرکت سئو در کرج هستید، بهتر است به جای آن به دنبال سئوکار خوب در کرج باشید، زیرا در فرایند سئو، داشتن رزومه مهم تر از داشتن شرکت می باشد. با انتخاب آگاهانه زمان و بودجه خود را در جای درست هزینه کنید.

انجام خدمات سئو در کرج

سئو یا SEO یک شگرد یا ترفند نیست که من بزنم و سایت شما بیاد لینک اول گوگل، سئوی سایت یک فرایند هست و مجموعه ای از فعالیت هایی هست که سئوکار باید روی سایت شما و بیرون از سایت شما داخل سایت های دیگر برای سایت شما انجام دهد تا وب سایت شما از نظر گوگل لیاقت قرار گرفتن در رتبه های بالا تر را داشته باشد.

از آنجا که گوگل همیشه به دنبال نمایش سایت های بهتر به کاربران است پس تنها سایتی را در لینک 1 نمایش میدهد که بهترین باشد. هدف گوگل این است که وقتی کاربر کلمه ای را در گوگل سرچ میکند، در بین سایت هایی که در باره آن کلمه محتوانویسی کرده اند، سایتی را به کاربر نمایش دهد که دقیقا بتواند نیاز کاربر را پاسخ دهد.

اجازه دهید با مثال هدف از سئو را توضیح دهم:

فرضا اگر کسی در گوگل سرچ کند تعمیر پکیج در کرج، و گوگل سایتی را به او نمایش دهد که درباره پکیج و انواع آن اطلاعات خیلی خوبی را دارد، آیا نیاز کاربر براورده میشود؟

قطعا خیر، زیرا کاربری که این کلمه را سرچ کرده است به دنبال یک تعمیرکار میگردد که در کرج باشد و بتواند به منزل وی مراجعه کند و مشکل او را حل کند. (که اصطلاحا ما سئوکار ها بهش میگیم سرچ اینتنت یا نیت کاربر از سرچ) پس شما باید اول ببینید که مردم در گوگل چه جمله ای را سرچ میکنند (که ما سئوکارها بهش میگیم کلمه کلیدی)، و بعد بررسی کنید که هدف شون از سرچ کردن اون کلمه چی هست (سرچ اینتنت) و بعد بیاین در سایت خودتون برای اون کلمه کلیدی و با تمرکز بر روی سرچ اینتنت کاربر تولید محتوا کنید.

البته فراموش نکنید که سئوی تکنیکال سایت تون هم باید درست باشه و همچنین ساختار سایتتون رو هم باید درست چیده باشید. در نهایت هم شما نیازه که سئوی خارجی و Offpage انجام بدین تا اعتبار سایت تون رو بالا ببرید. خب اینها تنها مقدمات خیلی ابتدایی از سئوی سایت هست که اشاره کردم، و احتمالا متوجه شدین که سئو سایت در کرج، یک تخصص است و یک کار تخصصی است.و از قدیم گفتن کار را باید به کاردان سپرد.

ما در کرج، با داشتن رزومه خوب و قابل دفاع، و گذراندن دوره های سئوی اساتیدی مانند آقای منصوری فرد (مدیر وب)، آقای ایمان مدائنی (تاپ لرن)، آقای نورهانی (مدیرسایت) همیاروردپرس و سایر اساتید، با تجربه و دانش روز آماده همکاری جهت انجام پروژه سئو در کرج هستیم تا سایت شما را در صفحه اول گوگل و رتبه های برتر قرار دهیم.

بهینه سازی سایت در کرج

بهینه سازی سایت در چند بخش انجام میشود، ابتدا بهینه سازی سرعت لود سایت و رفع مشکلات سئوی تکنیکال است که باید انجام شود، زیرا سایت شما باید در حدود 3 ثانیه لود شود و موبایل فرندلی هم باشد.

در گام بعد بهینه سازی سایت برای موتور جستجو یا Search Engine Optimization مطرح میشود که به سئو معروف است.

در این گام باید سئوی داخلی یا OnPage Seo و سئوی خارجی یا OffPageSeo روی سایت شما انجام گیرد و این فرایند باید توسط سئوکار صورت گیرد زیرا با شناختی که از الگوریتم های گوگل دارد، و همچنین با شناخت رفتار رباتهای گوگل در کرال کردن و ایندکس کردن سایت، میداند که چه کاری را در چه زمانی باید روی سایت شما انجام دهد تا به هدف نهایی دست پیدا کند.

سئو وب سایت در کرج

گوگل بر اساس حدود 200 فاکتور مختلف سایت ها را بررسی میکند و به آنها امتیاز میدهد و درنهایت سایتی که امتیاز بهتری بگیرد، رتبه 1 خواهد بود. در این راستا گوگل الگوریتم های مختلفی را معرفی کرده است که برخی از معروفترین آنها عبارتند از :

 • الگوریتم رنک برین
 • الگوریتم مرغ مگس خوار
 • الگوریتم پاندا
 • الگوریتم پنگوئن
 • الگوریتم EAT
 • الگوریتم فرش نش

وظیفه این الگوریتم ها این است که هر کدام سایت شما را از نظر خودشان بررسی کند و امتیاز دهد یا حتی جریمه کند. از انجا که برخی از سئوکار ها با بکار بردن روشهایی تلاش دارند تا گوگل را فریب دهند و الگوریتم ها را دور بزنند، که اصطلاحا به آن سئوی کلاه سیاه میگوییم، گوگل این افراد را جریمه میکند و سایت آنها را پنالتی میکند. دوست عزیز، قطره ای ناچیز ار مباحث و مفاهیم سئو را اشاره کردم تا متوجه شوی که سئو، کاری تخصصی است که علاوه بر آموزش، نیازمند تجربه بالا می باشد.

پس اگر قصد داری سایت خودت رو به لینک های 1 تا 5 گوگل برسونی، که کلی مشتری اونجا منتظرتون هست و درامد خوبی رو قطعا تجربه خواهی کرد باید بدونی که جایی که درامد و پول هست، رقابت هم هست و همه دارند تلاش میکنند تا به اون نقطه برسند و فقط کسانی میرسند که برای رسیدن بهش هزینه کنند و این هزینه رو جای درست و به تیم درست پرداخت کنند.

سئو ارزان نیست، زیرا به شما درامد میرساند و جایی که درامد هست رقابت هست. پس اگه بودجه ای برای سئو نداری، مثل این هست که قصد رفتن به قله کوه دماوند رو داری اما نه کوله پشتی و تجهیزات داری، نه آمادگی بدنی لازم و نه انگیزه کافی. پس لطفا بهش فکر نکن و بزارش کنار.

اما اگر برنامه داری، و قصد گسترش کسب و کار رو داری، برای سئو هزینه کن و نتیجه اون رو هم بگیر ، توجه کن که هر چقدر برای سئو سایت دیرتر تصمیم بگیری، باید بیشتر هزینه کنی. چرا؟

چرا عقب افتادن در سئو باعث افزایش هزینه میشه؟

خیلی ساده هست، یه جایی وجود دارد که هرکی نفر اول تا 5 ام اون باشه کلی قراره فروش داشته باشه، و اگه شما دیر بجنبی، 5 نفر دیگه ای که رسیدن به اون نقطه الان درامد خوبی دارند حالا شما با کسی رقابت میکنی که درامد خوبی داره و حاضره هزینه کنه تا جایگاهش رو کسی ازش نگیره. شرکت ایرانی وب با ارئه خدمات مناسب Seo  با هزینه معقول و مناسب برای کسب کار شما در اختیار شما همراهان کرجی است.

سئو رقابت هست و کسی برنده میشه که زودتر وارد رقابت بشه و بجا و درست هزینه کنه.

تبلیغات در کرج: تبلیغات اینترنتی در کرج، تبلیغات فضای مجازی در کرج

یکی از روشهای نوین تبلیغات در کرج، تبلیغ در سایت هایی است که در کرج فعالیت دارند و بصورت تخصصی روی کرج و استان البرز کار میکنند.

شما با گذاشتن اگهی در این سایت ها میتوانید خود را در معرض دید کاربران مختلف آن سایت ها قرار دهید و از این طریق جذب مشتری کنید.

از انجا که شناسایی این سایت ها ، گذاشتن آگهی موثر در آنها کاری زمان بر است ، ما این آمادگی را داریم که کمپین تبلیغات اینترنتی در کرج را برای شما فعال کنیم. برای مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

تبلیغ پولی گوگل در کرج، گوگل ادوردز

یکی از روشهای رسیدن به رتبه 1 گوگل، شارژ کردن اکانت گوگل ادوردز می باشد، یعنی که شما مبلغی را به گوگل پرداخت میکنید و گوگل سایت شما را بالاتر از همه سایت های فعلی نمایش میدهد. یک میانبر برای رسیدن به مشتری. با این کار شما در 2 روز کاری سایت خود را به لینک اول گوگل میرسانید و مشتری ها را جذب می کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص فعال کردن کمپین گوگل ادوردز در کرج کافی است با ما تماس بگیرید. نکته مهمی که در گوگل Ads باید به آن دقت کنید این است که به ازای هر کاربری که روی لینک سایت شما در گوگل کلیک میکند مبلغی از شارژ شما کم میشود.

آموزش سئو در کرج: دوره آموزش سئو در کرج

چرا سئو یاد بگیریم؟ هدف از اموزش سئو چیست؟

همه ما بخوبی میدانیم که ضریب نفوذ اینترنت به شدت در ایران و در جهان در حال رشد است و تمامی مردم امکان دسترسی به اینترنت را دارند، در ایران نیز بعد از کرونا، و اعمال قرنطینه، مشاغل و کسب و کارها به اهمیت حضور در فضای مجازی پی بردند. و اقدام به راه اندازی سایت کردند. اما وب سایت ها به خودی خود هیچ فروش و افزایش درامدی را به همراه ندارند. سایت باید جذب مشتری کند و یکی از بهترین راه های جذب مشتری از سایت، سئو کردن سایت می باشد که امروزه صاحبان وب سایتها به اهمیت آن پی برده اند.

پس مالکان وب سایت ها، کسبه و خدمات دهندگان در حوزه های مختلف، برای درامدزایی از سایت خود به دنبال سئو کردن سایت هستند. و نیاز به سئوکار خوب و حرفه ای روز به روز در حال افزایش است.

آموزش سئو بهترین فرصت برای شماست تا وارد بازارکاری شوید که هم تقاضا برای آن رو به افزایش است و هم دارمد خوبی دارد.

سئو وب سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی در کرج برای تمامی شرکت هایی مناسب است که تمایل به گسترش بازار خود را دارند. هر شرکتی چه کوچک و چه بزرگ، با راه اندازی وب سایت و سئو کردن سایت خود میتواند سهم خوبی از مشتری های آنلاین را جذب کند و بیزینش شرکتش را توسعه دهد.

سئو سایت شرکتی در کرج

چرا باید شرکت اقدام به سئوی سایت کند؟ سوالی که با پاسخ به آن میتوان به نکات جالبی دست پیدا کرد. اساسا شرکت ها برای معرفی خود و خدمات و محصولات خود به کاربران نیاز به وب سایت شرکتی دارند. اما همانطور که میدانید مشتریان بالقوه در گوگل به دنبال محصولات و خدمات مورد نیاز خود هستند. حال اگر شرکت x یک سایت بزند، گوگل او را به مشتریان نمایش میدهد؟

خیر، بعد از اینکه وب سایت برای شرکت خود راه اندازی میکنید شما باید با بهینه سازی سایت شرکتی خود، آن را در معرض دید ربات های گوگل قرار دهید و با تولید محتوای مناسب و با کیفیت به گوگل نشان دهید که وب سایت شما در حد یک شرکت معتبر است و اطلاعات مفیدی را به مشتریانتان ارائه میکند.

امروزه بخصوص بعد از همه گیری کرونا، تمامی کسب و کارها متوجه شدند که سئو بهترین روش جذب مشتری هدف می باشد، و ما با ارائه خدمات سئو در کرج توانستیم کسب و کارهای متعددی را رونق بخشیم.

راز جذب مشتری از گوگل برای سایت شرکتی چیست؟

لوکال سئو یا Local Seo یکی از مهمترین و پربازده ترین روشهای سئوی سایت شرکتی در کرج می باشد. به این معنی که اگر شرکت شما در کرج می باشد، در گام اول شما باید بازار کرج را بدست آورید. با این استراتژی شما در زمان کمتری میتوانید اعتبار سایت خود را به گوگل نشان دهید و در زمان کمتری نیز مشتری جذب کنید.

در این پروسه، شرکت شما تمامی فاکتورهای لازم برای لوکال سئو را دارد و شما نیاز به سرمایه گذاری بالا برای سئو سایت شرکتی در کرج ندارید.

چطور رتبه های خوب در گوگل بگیریم؟

از آنجا که الگوریتم های گوگل مانند: الگوریتم E-A-T؛ الگوریتم BERT؛ الگوریتم مرغ مگس خوار؛ الگوریتم پاندا و پنگوئن و سایر الگوریتم ها وظیفه شان این است که بهترین سایت را از بین سایتهای مختلفی که وجود دارد شناسایی کنند، شما اگر بخواهید در گوگل رتبه بگیرید، باید سایتتان فاکتورهای بهترین سایت را داشته باشد.

از جمله مهمترین فاکتورهایی که در سئو سایت موثراند عبارتند از:

 • سرعت لود سایت که با Core Web Vitals سنجیده میشود و در سال 2022 برای گوگل بسیار مهم است.
 • استفاده از UI و UX مناسب در سایت.
 • داشتن Content و محتوای تخصصی و یونیک، در راستای پاسخ به نیاز کاربرتان.
 • داشتن ضفحات غنی و پرمحتوا بر اساس User Intent.
 • داشتن ساختار و معماری درست
 • پیاده سازی NISB در داخل سایت جهت درک بهتر Context سایت و Concept محتوا.
 • استفاده از ساختار Pillar & Cluster جهت تقویت Coherency در داخل سایت.
 • طراحی Money Page ها بر اساس خدمات و نیاز کاربر.
 • افزایش نرخ تبدیل یا Conversion Rate Optimization در صفحات سایت.
 • عدم استفاده از روش های سئوی کلاه سیاه.
 • ایجاد Social Share و Social Power برای صفحه اصلی و صفحات سایت.
 • ایجاد برند سرچ و برند منشن برای تقویت اعتبار و Trust وب سایت.

برخی از مهم ترین پارامترهایی که در سایت شما باید وجود داشته باشد تا لایق گرفتن بهترین رتبه از گوگل باشید را بیان کردیم.

همانطور که مشاهد میکنید، پیاده سازی این فاکتورها نیازمند همکاری با تیمی متخصص و با تجربه است تا بتواند سئو در کرج را بر روی سایت شما به خوبی و درستی پیاده سازی کند.

سئو سایت در کرج

طبق آمار منتشر شده ۹۰ درصد کاربران برای پیدا کردن پاسخ سوالات و یا تحقیق در مورد خدمات و محصولات مورد نیازشان در اینترنت جستجو می‌کنند. جستجو در صفحات وب سایت‌های مختلف از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل و یا بینگ صورت می‌گیرد، همین امر باعث شده است تا برای کسب رتبه در صفحه اول نتایج موتور‌های جستجو رقابت سختی بین کسب و کارهای مختلف موجود داشته باشد.

سئو سایت در کرج به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند دیجیتال مارکتینگ توسط تیم ما به طور کاملا تخصصی انجام می‌شود. ممکن است که استفاده از بهینه سازی موتورهای جستجو دیر بازده باشد، اما در دراز مدت با جذب ترافیک بیشتر برای وب سایت شما باعث جبران تمامی هزینه‌ها می‌گردد.

از طرفی هنگامی که کسب و کار شما به ازای کلمات کلیدی مد نظرتان در صفحات نتایج جستجو جایگاه کسب کنند با نگهداری و رعایت اصول مربوطه می‌توان این رتبه را حفظ کرد و سود حاصل از ترافیک دریافتی بسیار چشمگیر خواهد بود.

سئو چیست؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو است؛ اگر بخواهیم به طور دقیق‌تر سئو را شرح دهیم به مجموعه اعمالی گفته می‌شود که در داخل وب سایت و بیرون از آن صورت می‌گیرد تا به ازای کلمات کلیدی مختلف جایگاه بهتری را در صفحه نتایج موتور جستجو کسب کند.

به طور خلاصه سئو مجموعه قوانینی است که برای بهینه سازی سایت خود رعایت می کنیم تا در رتبه بندی نتایج جستجو موتورهای جستجو مخصوصا گوگل جایگاهی بهتر بدست بیاوریم. هم چنین، بهترین راه برای افزایش ترافیک سایت محسوب می شود که با بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت سایت به آن دست می یابیم.

خدمات سئو در کرج به صورت کاملا تخصصی و با رعایت استاندارد موتورهای جستجو انجام می‌شود؛ پیشنهاد ما این است که برای مشاوره رایگان در این زمینه همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سئو داخلی

این بخش از بهینه سازی وب سایت که خود شامل سئو تکنیکال وب سایت نیز می‌شود از ابتدای طراحی سایت باید مدنظر گرفته شود تا در مراحل بعدی باعث دوباره کاری و تغییر در ساختار وب سایت یا بخش‌های مختلف آن نگردد. سئو داخلی یا On Page SEO شامل بررسی ساختار صفحات، لینک‌ها، استفاده از میکرو دیتاها، به کارگیری صحیح تصاویر و… است که باید توسط یک تیم تخصصی انجام شود، چراکه در صورتی که وب سایت شما استانداردهای لازم موتورهای جستجو را نداشته باشد، تمامی زحمات و زمانی که صرف رتبه گرفتن کرده‎اید هدر خواهد رفت؛ با توجه به این موضوع که اعمالی که بر روی سایت خود انجام می‌دهید در همان لحظه قابل مشاهده نیستند و برای دریافت بازخورد از سمت موتور جستجو نیاز به گذشت زمان برای ایندکس شدن و یا تغییر جایگاه در صفحه نتایج دارید.

سئو خارجی

بهینه سازی خارجی سایت یا Off Page SEO شامل اعمالی است که در خارج از وب سایت شما برای کسب جایگاه بهتر در صفحه نتایج جستجو انجام می‌شود. سئو خارجی شامل صدها فاکتور مختلف مانند: بک لینک، لینک بیلدینگ، پیج رنک و ترانس رنک، لینک فالو و آنفالو و اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی، وبلاگ نویسی، موتور های جستجو، اشتراک گذاری تصاویر، بازار یابی از طریق فیلم، و… است و هر روز به تعداد این فاکتورها افزوده می‌شود.

الگوریتم‌های موتورهای جستجو همواره در حال بروز شدن هستند تا از تقلب افراد در این زمینه جلوگیری کنند، لذا برای بهینه سازی وب سایت بهتر است که از یک شرکت مطمئن یا تیم تخصصی خدمات دریافت کنید. سئو و بهینه سازی سایت در کرج توسط تیم ما به صورت کاملا تخصصی با رعایت استاندارهای مربوطه انجام می‌شود تا از هدر رفت هزینه زمانی و مالی مشتریان عزیز جلوگیری شود.

استراتژی سئو

عدم تدوین استراتژی معین در هر کاری ریسک شکست آن را چند برابر خواهد کرد و سرمایه گذاری روی سئو بدون داشتن استراتژی مشخص نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. از زمانی که رقابت در سئو پیچیده تر شد و تعداد کاربرانی که روی یک کلمه شروع به رقابت با یکدیگر کردند افزایش یافت، موضوع استراتژی سئو مطرح گردید. شما باید بر اساس اهدافی که برای کسب‌وکار خود معین کرده اید و همین‌طور بر اساس موضوعات متفاوت، استراتژی سئو و تاکتیک مناسبی را برای وبسایت خود انتخاب کنید.

استراتژی سئو به پروسه‌ی سازمان دهی محتوای یک وب‌سایت توسط موضوع گفته می‌شود، این سازمان دهی باعث خواهد شد که موتورهای جستجو مانند گوگل زمانی که کاربری به جستجوی موضوعی می‌پردازد منظور و هدف او را بفهمند. بهینه سازی یک صفحه‌ی وب حول محورها موضوعات و سپس کلیدواژه‌ی مرتبط با آن موضوعات، باعث خواهد شد تا از نظر موتورهای جستجو متخصص به نظر رسیده و رتبه‌ی بالایی برای کلیدواژه‌های طولانی مرتبط با آن موضوعات کسب کنید.

افراد تیم تخصصی ارائه دهنده خدمات سئو در کرج بر این باور هستند که برای موفقیت در این امر می‌بایست چشم انداز مشخصی با توجه به موضوع کسب و کار تهیه و برای دستیابی به هدف تعیین شده تلاش کرد. برای مشاوره رایگان در این زمینه با ما در تماس باشید.

تحقیق کلمات کلیدی

کلید واژه‌ها کلمات یا عباراتی هستند که مشخص می کنند کاربران چه چیزی را در جستجو می کنند و یا کلمات و عبارتی هستند که یک موضوع را توصیف می کنند که در اغلب موارد موضوع مورد اشاره موضوعی است که شما می خواهید در رابطه با آن مقاله‌ای بنویسید و آن را در سایت خود منتشر کنید. توجه داشته باشید که اصلا مهم نیست شما چه کلماتی را حدس می زنید بلکه چیزی که کاربران در موتورهای جستجو می نویسند و جستجو می کنند مهم است و همچنین اینکه خود موتورهای جستجو چگونه کلمات را به هم ربط می‌دهند.

برای موفقیت در سئو می‌بایست با توجه به موضع کسب و کار به تهیه لیست کلمات کلیدی پرداخت و آن را در استراتژی لحاظ کرد. انتخاب اشتباه کلمات و یا تمرکز بر روی کلمات با سختی و رقابت بالا در ابتدای کار چیزی جز صرف هزینه زمانی و مالی به دنبال نخواهد داشت که صد البته این موضوع به استراتژی تعیین شده برمی‌گردد.

تاثیر محتوا بر سئو سایت

محتوای وب سایت شما تعیین می کند کدام کلمات کلیدی صفحات وب سایت شما را در گوگل رتبه بندی کند. محتوا هایی که دارای کلمه کلیدی هستند از نظرموتور های جستجو بهتر از محتوا هایی است که کلمه کلیدی ندارند. سئو و محتوا کاملا با یک دیگر مرتبط اند و رابطه ای مستقیم با هم دارند، بنابراین با توجه به نکاتی که گفته شد اگر محتوای سایت شما از اهمیت خاصی برخوردار نباشد مسلما گوگل نیز آن را در رتبه بندی های اصلی و اول خود قرار نمی دهد.

برای جستجو کردن در مورد یک موضوع مهم علاوه بر تحقیق باید دست به مطالعه میدانی درمورد آن موضوع بزنیم و نتیجه مطالعات و بررسی‌ها را در قالب یک گزارش به کاربران ارائه دهیم. در آخر می‌توانید به واسطه این نتیجه خدمت مناسبی به کاربران خود ارائه دهید. محتوای خوب نباید کوتاه باشد هرچه به موضوع خود پر و بال دهیم و دامنه توضیحات خود را وسیع تر کنیم احتمال موفقیت ما در رتبه بندی گوگل نیز بیشتر می شود. نتیجه این کار بهبود در سئو داخلی و همچنین به کامل شدن موضوع مورد بررسی ما کمک می کند.

تیم ما ارائه دهنده خدمات سئو سایت در کرج با داشتن تیم تخصصی تولید محتوا آماده است تا با توجه به موضوع کسب و کارتان به تولید محتوای جذاب بپردازد تا جایگاه بهتری در صفحه نتایج موتورهای جستجو کسب کنید.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید توصیه شده‌ترین راه برای کاهش رتبه سایت‌ها در نتایج جستجو، توسط گوگل است. در سئو کلاه سفید کاربر به صورت کاملا قانونی از نظر موتورهای جستجو به سئو سایت خود میپردازد و به نتایج بالا و برتر گوگل راه پیدا میکند. سئو کردن سایت از طریق راه های توصیه شده توسط گوگل و دوری از خط قرمز های آن در سئو، سئوی کلاه سفید است. هر چه کیفیت سایت بهتر باشد و عملکرد بهتری از خود نشان دهد، گوگل بیشتر علاقمند خواهد شد که سایت شما را به مخاطبان خود نشان دهد. اگر مخاطبان در جستجوی گوگل سایت‌های بهتری مشاهده کنند، از گوگل نیز رضایت بیشتری خواهند داشت و این چیزی است که گوگل به دنبال آن است.

سئوی کلاه سفید در طولانی مدت بهترین نتیجه را برای سایت به ارمغان آورده و بر خلاف سئوی کلاه سیاه، پایداری و ماندگاری جایگاه وب‌ سایت در صفحه نتایج جستجو را تضمین می‌کند. سئوی کلاه سیاه اگرچه در کوتاه مدت نتایج قابل رؤیت خواهد داشت اما در دراز مدت شما را مشمول پنالتی‌های سنگین گوگل خواهد کرد.

تیم حرفه ای ما تماما از تکنیک‌ها و استاندارهایی استفاده می‌کند که توسط موتورهای جستجو تعیین شده است و همین امر باعث شده است تا ریسک هدر رفت هزینه مالی و زمانی به کمترین میزان ممکن برسد.

سئو کلا سیاه

این تکنیک به مجموعه ای از روش‌ها اشاره می‌کند که مالکان وب سایت یا سئو کارها با انجام آنها از طریق نقض قوانین موتورهای جست و جو سعی در بهبود رتبه سایت و یا صفحات خود را دارند. از تکنیک‌های این روش می‌توان به استفاده بیش از حد کلمات کلیدی، متن و لینک‌‌های مخفی، محتوای کپی شده، تبادل لینک و… اشاره کرد که ممکن است باعث کسب رتبه در مدت کوتاهی شود، اما در دراز مدت موتورهای جستجو با آپدیت الگوریتم‌های خود متوجه تقلب شده و سایت مورد نظر را جریمه خواهند کرد.

دکمه بازگشت به بالا