عمومیکسب و کار ایرانی

مشخصات تشک بادی یک نفره اینتکس عرض 99

تشک بادی یک نفره عرض 99 محصولی فوق العاده جذاب است که رویه ای مخمل داشته و با رنگ سورمه ای و عامه پسند ارائه شده است. این کالا ساختاری مواج و طبی دارد و شما این مزیت را در اختیار دارید که به بهترین شکل ممکن در داخل منزل ، محل کار و سفر و همین طور داخل چادر مسافرتی از آن استفاده کرده و لذت ببرید. ابعاد تشک بادی یک نفره اینتکس عرض 99 نیز به گونه ای است که یک نفر بزرگسال به راحتی می تواند بر روی آن دراز کشیده و خوابی ایده آل و راحت را تجربه کند.

تماس با کارشناسان اینتکس ایران

نام مرکز: فروشگاه اینتکس ایران
آدرس: تهران – جنت آباد شمالی – بلوار اصلی – بالاتر از گلزار شرقی – جنب شیرینی فروشی دادلی – پلاک 313 – واحد همکف
شماره های تماس: شماره تماس : 02156190840   –   09376668146   –   09026668146   –   02144824155
همراه:  0935666814609356668826

تشک بادی یک نفره اینتکس مخمل در گروه تشک بادی های پر فروش و منحصر به فرد می باشد که از رویه ای با جنس پی وی سی مخمل تشکیل شده است. این رویه قابلیت های زیادی را به دنبال دارد که در نتیجه می توان نسبت به بهره مندی از آن به خرید محصول اقدام کرد. تشک بادی ساخت شرکت اینتکس است که بهترین تولید کننده محصولات طبی و راحتی می باشد که از بدنه بادی برخوردار هستند. کناره های محصول نیز از جنس پی وی سی طرح چرم می باشند که از قابلیت غیر قابل نفوذ بودن برخوردار است. تشک بادی مد نظر را می توان در محیط خارج از منزل نیز مورد استفاده قرار داد چرا که بدنه دارای ضخامت زیاد است و سازگاری بالایی از خود نشان می دهد.

همچنین دارای مقاومت کافی نسبت به ساییدگی است و می تواند در چنین فضایی دچار مشکل نشود. بدنه را می توان به عنوان یک شناور بادی بر روی آب های آرام مورد استفاده قرار داد. چرا که بدنه سبک است و غیر قابل نفوذ می باشد. همچنین از بدنه ای بادی و تو خالی برخوردار است. به همین خاطر است که بر روی سطح آب های آرام به حالت شناور قرار می گیرد و تعادل خود را در مدت زمان طولانی حفظ می کند.

این شرایط برای قرار گیری افراد بر روی محصول مناسب خواهد بود و در نتیجه می توان نسبت به استفاده از آن اقدام کرد. برای خرید تشک بادی یک نفره اینتکس مخمل به صورت اینترنتی و یا تلفنی فروشگاه اینتکس مراجعه کنید. از سوی دیگر جهت خرید حضوری شما عزیزان نیز این مرکز فروش اینتکس امکان خرید حضوری را برای شما فراهم آورده است.

تولید تشک در آب بر |تولید تشک در آران و بیدگل

تشک بادی چیست؟

به طور کلی برای معرفی تشک بادی می توان به ساختار و مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن اشاره کرد که در کیفیت بالا می باشند و توانسته اند محصولی منحصر به فرد و کاربردی را ایجاد سازند. برای آشنایی بیش تر با تشک بادی به انواع آن اشاره می کنیم تا به راحتی به درک درستی از این محصول پی ببرید و با توجه به نیاز و خواسته خود محصول را خریداری کنید. این محصول دارای تنوع زیاد می باشد که هر یک از آن ها برای استفاده در محیطی خاص کاربرد دارند. برخی از آن ها نیز تنها برای استفاده در مسافرت و گردش ساخته شده اند و مزیت های زیادی را ایجاد می کنند.

این محصول به دلیل وجود بدنه ای که با جنس با کیفیت پی وی سی برزنتی ساخته شده است طول عمر بالایی دارد و می تواند به راحتی در بسیاری از موارد مورد استفاده افراد قرار گیرد. بدنه محصول با چنین جنسی دارای کیفیت بالا است و طول عمر دارد در نتیجه در طی سال های زیاد قادر به استفاده خواهد بود و دچار مشکل نمی شود. تشک بادی محصولی با سطح طبی و مواج است که برای قرار گیری بدن و ستون فقرات بهترین شرایط را ایجاد می کند.

از این رو به عنوان محصولی جدید و مدرن در دسته بندی وسایل بادی و طبی قرار گرفته و می توان بهترین اوقات را برای افراد ایجاد سازد. بهترین محصولی که در بیرون از خانه می توان بر روی آن به خواب پرداخت و از آن لذت برد تشک بادی می باشد که دارای بدنه ای با ساختار استاندارد و راحتی است و بدون ایجاد مشکل می تواند اوقات خوبی را برای افراد رقم بزند که استاندارد و ایمن است. محصول برای استفاده تمامی رده های سنی کاربرد دارد و کار راحتی و آرامش را برعهده دارد. هر یک از کسانی که تمایل به آشنایی بیش تر با تشک بادی دارند با ما همراه باشند.

تعریف کلی تشک بادی کاربرد

تشک بادی به محصولی گفته می شود که از بدنه ای بادی تشکیل شده است که به وسیله پمپ باد راه اندازی می شود هر یک از محصولاتی که طبی و راحتی هستند و با پمپ باد استحکام می یابند و راه اندازی می شوند می تواند به عنوان یک تشک بادی شناخته شود که برای استفاده در موقعیت های مختلف کاربرد دارد.

تشک بادی بدنه ای با رویه مواج و طبی دارد که در تمامی انواع محصول این خصوصیات در نظر گرفته شده است. به همین خاطر است که می توان با خیالی آسوده محصولی دلخواه را خریداری کرد تا بدن و ستون فقرات خود و سایر اعضای خانواده در آرامش و استاندارد بودن قرار گیرند. تشک بادی مد نظر با رویه های مختلف ساخته شده است اما بدنه کلی محصول از جنس پی وی سی برزنتی می باشد که ضخامت داشته و می تواند طول عمر زیادی را ایجاد کند.

سازگاری بدنه برای استفاده در موقعیت های مختلف به اندازه ای است که می توان از آن بهترین استفاده را به عمل آورد و از وجود آن بهره مند شد. به طور مثال این محصول برای استفاده در محیط خارج از خانه سازگاری دارد و دچار آسیب نخواهد شد. تشک بادی دارای تحمل وزن مختلف می باشد که با ظرفیت یک نفره و دو نفره و کودک ساخته شده است.

در نتیجه بنا بر نیاز خود می توان به خرید هر یک از این محصولات اقدام کرد. تشک بادی از تنوع زیاد برخوردار می باشد و انواع زیادی را شامل می شود که هم در منزل مورد استفاده قرار می گیرند و هم در خارج از منزل کاربرد دارند. برخی از این محصولات برای استفاده در داخل خودرو ساخته شده اند که ساختاری مجزا دارند که به طور کلی رویه آن ها نیز مواج و طبی می باشد.

بر روی بدنه این تشک بادی دریچه ای برای اتصال به پمپ باد وجود دارد که می تواند به راحتی باد مورد نیاز برای راه اندازی محصول را تامین کند. بر روی پمپ باد نازل های مختلف وجود دارند که با توجه به دریچه هر یک از محصولات بادی اتصال صورت می گیرد و می تواند تولید باد کند. تشک بادی با توجه به ابعاد و اندازه دارای وزن های مختلف می باشد اما تمامی آن ها وزن کمی دارند تا به راحتی قابلیت حمل و جا به جایی پیدا کنند.

در نتیجه می توان از وجود آن ها بسیار لذت برد و استفاده های لازم را به میان آورد. تشک بادی با رویه جیر و مخمل آماده استفاده می باشد که ضخامت و مقاومت زیادی دارد و در نتیجه می تواند بر روی سطوح مختلف راه اندازی و استفاده شود. راه اندازی به وسیله پمپ باد در کم ترین زمان رخ می دهد و می توان به سرعت محصول را برای استفاده و بهره برداری در محیط آماده کرد.

دکمه بازگشت به بالا