فرهنگ و هنرکسب و کار ایرانی

جادوی خط و هنر خوشنویسی: پلاک اسم های با خطوط نستعلیق و شکسته

طراحی آنلاین پلاک اسم + نمونه پلاک اسم طلا

اگر تمایل دارید اسم خود یا شریک عاطفی زندگی تان را در قالب یک طرح زیبا و فوق العاده ببینید؛ می توانید از خدمات طراحی پلاک اسم استفاده کرده و به این هدف دست یابید. طراحان حرفه ای حاضر در مجموعه ما «لیلیوم» این کار را برای شما به بهترین نحو انجام می دهند. در این بخش با طرح های زیبا و متنوعی روبرو هستید. طرح هایی خاص و بی نظیر که سبکی متفاوت از طرح های رایگان و پیش پا افتاده داشته و با یک نگاه، کاملا متوجه این تفاوت خواهید شد.

در ضمن تنوع این طرح ها خیلی گسترده تر از طرح های آماده و ساده ای است که تا به حال دیده اید. طرح های فوق دارای زبان فارسی بوده و به صورت خط شکسته ایرانی به نمایش درآمده اند. در صورت تمایل می توانید طرح های موجود در این دسته بندی را سفارش داده و آنها را با همان میزان جذابیت و کیفیت تحویل بگیرید!

اما اگر نظرتان این است که طرحی مجزا از این طرح های پلاک را سفارش دهید؛ از طریق ما به این امکان دسترسی خواهید داشت. دو طرح دیگر به غیر از این طرح ها برای شما طراحی و ارسال شده که هر کدام متمایز از دیگری می باشند. اگر تصورتان این است که این طرح های جذاب فقط به کار ساخت پلاک طلا می آیند؛ بهتر است در تصور خود تجدید نظر کنید.

چون طرح های مورد نظر، صرفا اختصاص به ساخت پلاک ندارند. بلکه این طرح ها دارای کاربردهای دیگر نیز بوده و می توانید از آنها برای تتو یا طرح حنا استفاده کرده و یک طرح خاص را روی قسمتی از پوست خود حک کنید.

ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم

گردنبندهای اسم سفارشی در طرح های بسیار زیبا و خاص طراحی می شوند یکی از زیباترین طرح ها، حکاکی اسم به خط شکسته نستعلیق است که در نوع خود بسیار منحصر به فرد است و یادآور هنر خطاطی قدیمی ایران می باشد. ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم  در سریعترین زمان ممکن انجام می شود و کارها از کیفیت خوبی برخوردار است. حتی می توانید سنگ ماه تولد خود را برای گردنبند خود سفارش دهید که در این صورت هدیه شما بسیار خاص تر و زیباتر خواهد شد. ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم  این مزیت را دارد که اجرت کار در رنج قیمتی بسیار مناسبی قرار دارد

طلا از دیرباز فلز مورد علاقه خانم ها بوده است و با طرح دادن به آن و نصب سنگ های زیبا و قیمتی به عنوان زیورآلات استفاده می کردند. جدیدترین طرح هایی که از طلا به چشم می خورند شامل پلاک های اسم می باشد که می تواند تبدیل به یک یادگاری و یا هدیه ای ارزشمند شود. برای ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم  به وب سایت مراجعه کرده و نمونه طرح های آماده را مشاهده و در صورت پسندیدن سفارش دهید.

گردنبندهای اسم سفارشی در طرح های بسیار زیبا و خاص طراحی می شوند یکی از زیباترین طرح ها، حکاکی اسم به خط شکسته نستعلیق است که در نوع خود بسیار منحصر به فرد است و یادآور هنر خطاطی قدیمی ایران می باشد. پلاک  اسم کاملا شخصی طراحی می شود و این طرح کاملا  مطابق با سلیقه شما خواهد بود.

در طراحی این زیورآلات دوست داشتنی به دلخواه شما از سنگ های معدنی به صورت ظریف نیز استفاده می شود حتی می توانید سنگ ماه تولد خود را برای گردنبند خود سفارش دهید که در این صورت هدیه شما بسیار خاص تر و زیباتر خواهد شد. هیچ فرقی ندارد که شما در کدام شهر زندگی می کنید زیرا سفارش شما از طریق تیپاکس در کوتاه ترین زمان به دستتان خواهد رسید.

سفارش ساخت گردنبند اسم طلا و نقره

با توجه به اینکه قیمت طلا این روزها بالا رفته شاید سفارش پلاک اسم برای همگان مقرون به صرف نباشد در این صورت می توانید فلز نقره را برای سفارش مورد نظر خود در نظر بگیرید که در این صورت هزینه نهایی سفارش شما ارزان تر خواهد شد. فلز نقره نیز بعد از طلا از جایگاه خاصی برخوردار است. استفاده از این فلز نیز در طراحی های خاص هیچ گونه محدودیتی ایجاد نمی کند و باز هم قادر خواهید متناسب با بودجه و سلیقه خود برای ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم اقدام نمایید.

مهم‌ترین مزیت تهیه جواهرات از فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر زر

بهینه‌سازی و کاهش قیمت تمام‌شده محصولات ازجمله ویژگی‌های خاص سفارشی‌سازی در سایت زر است که نمونه مشابه آن را در کمتر مواردی می‌توانید مشاهده کنید. ساخت و سفارش طلا و جواهر بر اساس پارامترهای سفارشی‌سازی شده تنها از دستان جواهرسازان ماهر و باتجربه ساخته است. بسیاری از تولیدکنندگان سرشناس طلا و جواهر حتی حاضر به تکرار ایده‌های سابق خود نیستند و صرفاً نمونه‌های تک یا محدودی از برخی محصولات پیچیده و خاص را عرضه می‌کنند.

بخصوص اگر جواهر قیمتی ترکیبی از قطعات سنگ و طراحی ظریف طلا باشد. درحالی‌که برای ما کار دشواری نیست که حتی تراش برلیان به‌کاررفته در محصول مدنظر شمارا به بسته به انتظارات شما تا میزان حداکثری کوچک و بزرگ کرده و جلوه ظاهری و قیمت تمام‌شده محصول را به میزان قابل‌توجهی تحت‌تأثیر قرار دهیم.

قیمت گردنبند اسم طلا

قیمت ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم  بر اساس میزان طلا یا نقره ی به کار رفته برای ساخت سفارش و اجرت کار بستگی دارد. هر چقدر قیمت طلا و یا نقره بالا رود مسلما قیمت نهایی گردنبند نیز بیشتر می شود اما اجرت کار مبلغ مشخصی است که از سوی سازنده طلا ارائه می شود و اگر سری به مغازه های طلا فروشی زده باشید متوجه میزان تفاوت آن خواهید شد.

 اکثر سازندگان مبلغ بالایی را در نظر می گیرند که هزینه کلی ساخت سفارش را بیشتر می کند. هر چقدر محصول نهایی ظرافت کاری بیشتری داشته باشد در اجرت آن تاثیری نخواهد داشت. ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم  این مزیت را دارد که اجرت کار در رنج قیمتی بسیار مناسبی قرار دارد و این میزان کارمزد بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.

 به عنوان مثال چنانچه قصد دارید که پلاک اسم سفارش دهید اجرت سفارش شما بر اساس میزان طلایی که سفارش می دهید بستگی دارد مثلا اگر برای ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم  حدود 1.5 تا 4 گرم طلا سفارش دهید اجرت کار آن از 200-300 هزار تومان است. اگر هم تمایل داشتید پلاک درخواستی شما توپر و سنگین باشد مسلما بیشتر از 4 گرم می شود که در این صورت اجرت کار هر عددی از 600 هزار تومان شروع می شود.

پیشنهاد ما به شما این است که پلاک خود را کمتر از 1.5 گرم سفارش ندهید زیرا بسیار نازک و شکننده می شود. بهترین حالت این است که مقدار طلای به کار رفته در حد معقولی باشد که در اثر ضربه کج یا شکسته نشود. چنانچه قادر به پرداخت هزینه بیشتر نیستید می توانید نقره را جایگزین طلا کنید و از سازنده بخواهید که با روکش طلا آن را بپوشاند.

از دیگر مزیت های ساخت گردنبند اسم سفارشی در لیلیوم  ارائه فاکتور رسمی به همراه پلاک طلا می باشد زیرا عضو اتحادیه طلا  است و قیمت های این سایت بر اساس مصوبه صنف طلا ارائه می شود. به طور کلی وب سایت زر طلا  ثبت رسمی و مجوز های لازم برای فعالیت را دارا می باشد بنابراین با خیال راحت سفارشات خود را در آن ثبت نمایید.

دکمه بازگشت به بالا