اجتماعیکسب و کار ایرانی

10 مدل برتر سال برای پرده اداری با رنگ های متنوع سازمان شما+ خرید و سفارش آنلاین

خرید بهترین مدل پرده اداری شیک

برخی از پرده های موجود در بازار عمدتاً به عنوان پرده اداری شناخته می شوند. به عنوان مثال پرده کرکره ای یکی از مدل هایی است که در ادارات و شرکت ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به رسمی بودن و تفاوت در طراحی دفاتر و شرکت ها، پرده های محل کار نیز از نظر ظاهر و عملکرد با پرده های منزل متفاوت هستند. هنگام خرید پرده اداری برای محل کار، مواردی که باید در نظر بگیرید عبارتند از مدل پرده، رنگ پرده، سهولت استفاده و شرایط و کاربری محل کار. در ادامه به بررسی این موضوعات می پردازیم و همچنین انواع پرده های مناسب با محیط کار خود را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید بهترین پرده های اداری را برای دفتر، شرکت یا دفتر خود انتخاب و خریداری کنید. همچنین شما میتوانید از طریق خرید اینترنتی پرده اداری اقدام کنید.

پردهای ساده اداری |حراج پردهای شید و زبرا

انواع پرده اداری

تنوع رنگ و طرح های مناسب برای اتاق های رسمی، قابلیت شخصی سازی پرده ها با چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی، کنترل میزان نور ورودی و قابلیت تنظیم آن برای شرایط و اتاق های مختلف، ویژگی های پرده برای جلوگیری از انرژی ضرر و زیان و قیمت پرده اداری از مهم ترین ویژگی ها در هنگام بررسی سفارشات پرده اداری است. علاوه بر پرده های اداری و پرده های لرداپ که بیشتر به پرده های محل کار معروف هستند، می توان به پرده های مدرن مانند پرده زبرا ، پرده شید، پرده های مکانیزم دوتایی از مناسب ترین پرده های اداری جدید اشاره کرد. این پرده ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که هر روز بیشتر به عنوان پرده اداری به فروش می رسد. در ادامه ضمن معرفی هر یک از این پرده ها، ویژگی های آنها را نیز برشمردیم.

پرده اداری زبرا

این مدل پرده از دو لایه پارچه مخصوص با نوارهای افقی نازک و ضخیم درست می شود. قرار دادن دو لایه پارچه زبرا موازی روی هم و چرخاندن نوارهای آنها شرایط نوری متفاوتی از تاریکی، روشن و روشن ایجاد می کند. این کار با کشیدن زنجیر کناری یا استفاده از ریموت کنترل انجام می شود. سایه‌های زبرا اداری در ده‌ها رنگ و الگوی رسمی وجود دارند که می‌توانند با هر دکوراسیونی ست شوند. برای خرید آنلاین و درخواست نصب پرده اداری می توانید با مشاورین و کارشناسان در ارتباط باشید.

پرده اداری شید

این پرده فقط قابل تا شدن است، بنابراین حالت کم نور ندارد. نوع خاصی از پرده به نام پرده سیاه وجود دارد که می تواند 100 درصد نور را جذب کند و تاریکی کامل ایجاد کند. این ملک برای برخی از مکان های تجاری استفاده می شود.

پرده اداری با دو مکانیزم

مناسب برای دفتر، این مدل پرده از دو لایه تشکیل شده است که هر کدام را می توان به صورت جداگانه کنترل کرد تا کنترل بیشتر و بهتری بر نور ورودی به محیط داشته باشد. این پرده به پرده شب و روز نیز معروف است.

پرده اداری کرکره ای

محبوبیت پرده برای تاسیسات داخلی و اداری باعث شده بسیاری از افراد این مدل پرده را به عنوان پرده اداری بشناسند. این دسته در دو نوع کرکره فلزی و کرکره چوبی موجود می باشد. پرده های اداری به خصوص پرده های متالیک در رنگ های متنوعی وجود دارد و با پرده های دو یا چند رنگ قابل سفارش است.

پرده لوردراپه اداری

پرده لوردراپه اداری یا عمودی: این نوع پرده از نوارهای پارچه ای تشکیل شده است که به صورت عمودی از پانل آویزان شده و قابلیت چرخش و حرکت به طرفین را دارد. چرخش عمودی نوارها به شما این امکان را می دهد که میزان نور فرود را تنظیم کنید. لرد ریپ همچنین دارای قابلیت سایه و روشن شدن است. قیمت لوردارپ ادرای این مدل را در میان پرفروش ترین پرده های اداری قرارداد.

قیمت پرده اداری

هر سازمانی هویت و شخصیت منحصر به فرد خود را دارد. علاوه بر زمینه تجاری یا کسب و کار یک سازمان، فرهنگ سازمانی، برند و غیره از مهم ترین عواملی هستند که هویت و شخصیت یک سازمان را مشخص می کنند. اما افراد را می توان مهمترین عامل اثربخشی یک سازمان دانست. از یک سو پویایی و کارآمدی نیروی انسانی و از سوی دیگر جلب توجه مشتریان یا مشتریان این سازمان. بنابراین فضای اداری که در آن افراد کار می کنند و مشتریانشان نیاز به رضایت دارند نیاز به طراحی زیبا و پر انرژی برای ایجاد محیطی پویا، خلاقانه و در عین حال جذاب دارد.

علاوه بر زیبایی و هماهنگی پرده ها با محیط کار خود، کنترل میزان نور ورودی به محیط، حفظ حریم خصوصی و ویژگی هایی مانند سهولت در تمیز کردن پرده ها را در نظر داشته باشید. پرده هایی با دو مکانیزم به ترتیب پرده های زبرا و کرکره بیشترین آزادی عمل را برای کنترل میزان نوردهی فراهم می کنند. قیمت پرده اداری با توجه به جنس و میزان اندازه و درخواست دوخت و شستشو سفارش شما متغیر میباشد.

رنگبندی پرده اداری

رنگبندی پرده اداری یکی از مهمترین جنبه های انتخاب و خرید بهترین پرده های اداری است. رنگ های موجود در دکور تاثیر زیادی بر روان انسان دارند. هر رنگی شخصیت متفاوتی ایجاد می کند و تأثیر روانی متفاوتی دارد، درست مانند یک فرد. رنگ پرده ها در طراحی دفتر کار باید به گونه ای انتخاب شود که با رنگ سازمان هماهنگی داشته باشد، محیطی پویا برای کارکنان ایجاد کند و توجه مشتریان را به خود جلب کند.

پرده های اداری در رنگ های روشن

این رنگ ها بیشترین نور را وارد اتاق می کنند. وجود نور در کنار رنگ های روشن و شاد فضایی پرانرژی و با نشاط را ایجاد می کند. به همین دلیل پرده هایی در رنگ هایی مانند کرم، شیری و امثال آن اغلب در فضاهای اداری استفاده می شود. اما در برخی از محیط های اداری، نور اضافی می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. به عنوان مثال، انعکاس یک پنجره روشن بر روی مانیتور می تواند باعث ناراحتی کارکنان شود. با این حال، در نظر داشته باشید که همه چیز نسبی است و با کمی دستکاری می توانید شرایط بهتری را ایجاد کنید.

پرده های اداری در رنگ های تیره

رنگ های تیره از نفوذ کامل نور جلوگیری می کند. البته این به ضخامت و جنس پرده نیز بستگی دارد. رنگ های تیره در طراحی دفتر کار فضایی خاص، قوی و چشمگیر ایجاد می کند. اگر محل کار شما مانیتورهای زیادی دارد، استفاده از پرده های تیره شما را مجبور می کند بیشتر روی مانیتورها تمرکز کنید. البته تاریکی بیش از حد نیز افراد را خواب آلود و بی حوصله می کند. در واقع میزان نور محیط نباید کمتر از نور صفحه نمایش ها باشد. همچنین اگر برای موارد خاص مانند اتاق کنفرانس یا هنگام استفاده از پروژکتور نیاز به جلوگیری کامل (100%) از عبور نور دارید، بهترین گزینه استفاده از پرده های خاموشی است. شما می توانید ثبت درخواست شستشو انواع مدل پرده اداری را به راحتی ثبت نمایید و از این خدمات بهره مند شوید.

پرده اداری رنگی

اگر برند شما رنگ سازمانی خاصی دارد، تنوع رنگ های موجود در فروشگاه ها به شما امکان می دهد از پرده های هم رنگ استفاده کنید. استفاده از رنگ های خنثی در بسیاری از ادارات بسیار محبوب است. غلبه این رنگ ها در دکوراسیون اداری در بهترین حالت فضایی خنثی ایجاد می کند. از پرده های رنگی برای ایجاد تفاوت استفاده کنید. با رنگ های گرم مثل زرد و قرمز به محیط خود انرژی بدهید یا با رنگ های سرد مثل آبی و سبز محیطی آرام بسازید.

پرده های ساده اداری

بدون شک اتاق کنترل هر سازمانی مهمترین اتاق است. توجه ویژه به دکور و پرده های اتاق فرمان از چند نظر حائز اهمیت است. دکور و چیدمان این اتاق نه تنها باید بهترین شرایط روحی را برای مدیریت فراهم کند، بلکه باید به گونه ای باشد که از یک سو موجب وقار و احترام مدیران برای کارکنان اداره یا شرکت شود و از سوی دیگر فردیت و اعتبار سازمان در نزد مشتریان یا حفظ و ارتقای مشتریان می شود.برای اتاق کنترل اداره ها پرده های ساده اداری مناسب هستند.

خرید پرده اداری

برای خرید پرده اداری برای دفتر، باید به بازار بروید و زمان و تلاش زیادی را صرف پیدا کردن و سفارش پرده های مناسب کنید. ضمن اینکه سایت های فروشگاهی مختلف با معرفی و نمایش تصاویری از انواع پرده های مناسب اداری شرایط مشاوره و خرید پرده اداری تلفنی و خرید اینترنتی را برای شما فراهم کرده اند. در سایت می توانید مدل های مختلف پرده مناسب محل کار خود را مشاهده و مقایسه کنید و در صورت نیاز با متخصصان برای دریافت مشاوره و قیمت روز پرده تماس بگیرید. برای ارسال آلبوم جهت انتخاب انواع مدل پرده های اداری با کارشناسان پرده بازار در تماس باشید.

تمامی پرده های اداری به راحتی شسته می شوند. روی پرده های بسیاری از مدل های پرده های نام برده می توان برند یا لوگوی یک شرکت یا اداره را چاپ کرد.همچنین برخی از دفاتر و شرکت ها به پرده های جلویی برای فضاهایی مانند اتاق کنفرانس، لابی و اتاق های VIP نیاز دارند. اغلب چنین پرده هایی به صورت مخملی سفارش داده می شوند. اما مدل ها و طرح های ارزان تر و مدرن تری نیز برای استفاده وجود دارد.

منبع:

پرده بازار

دکمه بازگشت به بالا