علمی و پزشکیکسب و کار ایرانی

مدرک icdl معتبر برای استخدامی

مدرک معتبر و فوری دوره icdl مجازی جهت استخدام

 • جهت کسب مدرک معتبر برای استخدام و مصاحبه بانک‌ها چه باید کرد ؟
 • چگونگی کسب مدرک کامپیوتر جهت استخدام در قوه قضاییه ؟
 • مراحل گرفتن مدرک معتبر برای استخدام در سازمان تامین اجتماعی ؟
 • ارائه مدرک معتبر برای استخدام در آموزش و پرورش ؟
 • شرایط گرفتن مدرک معتبر برای دفاتر خدمات الکترونیک ؟

اگر برای شما هم سوالاتی از قبیل سوالات بالا پیش آمده، این مقاله می تواند به خوبی به شما کمک نماید. آموزشگاه فنی و حرفه‌ای هرمس با بررسی نیازهای نیروی جویای کار به این نتیجه رسیده است که یکی از دغدغه‌های اکثر افراد در زمان استخدام، نیاز به داشتن مدرک فوری و معتبر فنی و حرفه ای میباشد. در همین خصوص به واحدهای آموزشی مختلفی مراجعه می‌نمایند. اما متأسفانه به دلیل کمبود وقت با سوء‌‎استفاده خیلی از واحدهای غیرمجاز آموزشی مواجه می‌شوند.

ICDL |آموزش آنلاین icdl رایگان

مدرک کامپیوتر

از اصول اولیه کار در شرکت‌ها توانایی انجام امور اداری است. وقتی صحبت از امور اداری می‌شود یعنی میزان توانایی شما در کار با کامپیوتر مطرح است. اگر تا به حال بنا به هر دلیلی موفق به کسب مهارت در این زمینه نشده‌اید؛ میتوانید از همین امروز اقدام کنید. در دوره‌های اداری هرمس ثبت‌نام کنید و مدرک کامپیوتر خود را دریافت نمایید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام جستجو برای کسب مدرک کامپیوتر با عناوینی چون مدرک فوری، مدرک کامپیوتر جهت استخدام قوه قضاییه یا مدرک کامپیوتر آموزش و پرورش رو‌به‌رو شده باشید و برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه تفاوتی بین این دسته‌بندی‌ها وجود دارد؟

برای حل این موضوع راهکار مناسبی را به شما عزیزان پیشنهاد می‌نمائیم. باید عرض کنیم که با گذراندن یک دوره کامل ICDL شامل آشنایی کامل با مهارت های کار با Excel ،Word ،Windows و تایپ ده انگشتی با سرعت بالا می‌توانید از تمام آنچه که ممکن است در آینده برای کار در قوه قضاییه، آموزش و پرورش و یا هر سازمان دیگر لازم باشد، فراخواهید گرفت.

گفتنی است مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر یا همان مهارت ICDL از جمله اساسی‌ترین نیازها یا حتی به نحوی اولین قدم برای ورود به بازار کار میباشد. شما می‌توانید به راحتی در آموزشگاه هرمس ثبت نام نموده و با گذراندن کلاس‌های حضوری و یا غیرحضوری در دوره امور اداری متناسب با زمان خود، مدرک کامپیوتر خود را دریافت نمایید. لازم بذکر است این گواهی، معتبر و قابل ارائه به ارگان مورد نظر اعم از موارد زیر است:

 • قوه قضائیه
 • سازمان تامین اجتماعی
 • دفاتر خدمات الکترونیک
 • راه‌اندازی شعب بیمه
 • آموزش و پرورش
 • شهرداری
 • پرسنل شوراهای حل اختلاف قوه قضاییه
 • کلیه شرکت‌های خصوصی

مطمئناً مخاطبین به دلیل داشتن تعجیل در دریافت مدرک فوری، شاید موفق به گذراندن دوره جامع مهارت‌های کامپیوتری و حسابداری خود نشوند. اما آموزشگاه هرمس با ارائه خدماتی همچون ”تکرار دوره رایگان” تا  دو مرتبه برای هر مهارت، این مشکل برطرف نموده است.

ضمناً شما می‌توانید پس از دریافت گواهینامه معتبر از آموزشگاه هرمس در خصوص گذراندن دوره‌های آموزشی خود، در آزمون‌های رسمی سازمان  فنی و حرفه‌ای شرکت نمایید تا بتوانید مدرک دارای ارزش ترجمه جهت مهاجرت نیز دریافت نمایید. حال با در دست داشتن مدرک کامپیوتر می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتری در آزمون‌ها و مصاحبه‌های استخدامی حاضر شوید.

مدرک معتبر در کنار داشتن مهارت

در ضمن فراموش نکنیم داشتن مدرک جهت استخدام از شروط اولیه هر استخدامی است اما برای بقا در شرکت‌های خصوصی داشتن مهارت، ضروری است که تاکید مجموعه هرمس به یادگیری مهارت‌های روز بازار کار است. سازمان فنی حر‌فه‌ای نیز با برگزاری آزمون‌های مربوطه و اعطای مدرک معتبر فنی حرفه‌ای کمک به بهبود وضعیت شما در مراحل استخدام می‌نماید.

مدرک ICDL معتبر را چگونه بشناسیم؟

پس از طی کردن آموزش icdl برای دریافت مدرک icdl معتبر توجه کنید که موسسه فوق اعتبار لازم را داشته باشد. بسیاری از موسسات ازاد فنی حرفه ای پس از شرکت در دوره شما را جهت شرکت در آزمون icdl به سازمان فنی حرفه ای معرفی می کنند و پس از شرکت در ازمون از خود سازمان فنی حرفه ای مدرک اخذ و قابل رهگیری از خود سازمان می باشد.

تذکر: در صورتی که آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای مدرک موسسه خود را با شماره مجوز فنی حرفه ای به اسم مدرک پایان دوره آموزش با نمره و آزمون به کاربر ارائه دهد با اسم مدرک فنی حرفه ای این نوع مدارک برخلاف آیین نامه فنی حرفه ای و خلاف قوانین فنی حرفه‌ ای است.

شما می توانید جهت اطلاع بهتر با شماره خود سازمان فنی حرفه ای تماس بگیرید و نام آموزشگاه را اعلام کنید و حتما سوال خود را راجع به این که خود آن آموزشگاه مدرک را اخذ می کند و از سازمان فنی حرفه ای قابل رهگیری نمی‌باشد را مطرح نمایید تا از صحت این موضوع مطلع گردید. نتیجه گیری اینکه اگر آموزشگاه آزاد فنی حرفه ای اگر از سمت خود مدرکی با اسم مدرک پایان دوره آموزش با نمره و آزمون به کاربری ارائه دهد طبق ایین نامه فنی حرفه ای خلاف و فاقد ارزش می باشد.

گرفتن مدرک icdl فوری

مرکز آموزش هرمس نخستین مرکز آموزش مجازی با قابلیت آزمون آنلاین بلافاصله پس از ثبت نام و صدور مدرک icdl دیجیتال و مدرک فوریICDL معتبر ملی و مدرک بین المللی صورت فیزیکی در کشور می باشد که با ۷ سال سابقه در بستر وب یکی از برند های شناخته شده آموزش مجازی می باشد.

مدرک icdl مورد تایید سازمانی امور استخدامی کشور

مدرک icdl مراکزی که در لیست استخدامی کشور ، یا مستقیم از خود سازمان فنی حرفه ای ، وزارت علوم وزات فرهنک و ارشاد اسلامی و آموزش پرورش باشد مورد تایید مراکز دولتی استخدامی کشور میباشد.

مدرک دیجیتال icdl

شما میتوانید پس از ثبت نام در دوره آموزش مهارت ۷ گانه icdl با شرکت در آزمون آنلاین در هر کجا که هستید از طریق رایانه شخصی یا موبایل خود به صورت چهار گزینه ی آزمون را اجرا کنید و تا ۳ مرتبه آزمون برای شما قابل اجرا خواهد بود و در صورت قبولی بلافاصله به صورت دیجیتال مدرک icdl خود را میتوانید مشاهده ، دانلود یا پیرینت بگیرید و اصل مدرک فیزیکی به صورت پست پیشتاز برای آدرس شما در هر کجای کشور میباشد ارسال میگردد.

Icdl چیست؟

مهارت ۷ گانه که مخفف ان International Computer Driving License یکی از مهارت های اصلی رایانه میباشد که شامل ۷ مهارت اصلی رایانه بوده و کارمندان با دریافت این مدرک میتوانند توانایی خود در این رشته آموزش پر طرف دار را نشان دهند و برای استخدام از ان استفاده کنند.

مدرک فنی حرفه ای icdl

جهت دریافت مدرک icdl فنی حرفه ای باید به یکمی از آموزشگاه های مجاز فنی حرفه ای مراجعه کرده و پس از طی کردن دوره شما را جهت آزمون به خود سازمان معرفی کنند تا پس از قبولی از سمت خود فنی حرفه ی مدرک برای شما اخذ گردد

دوره آموزش icdl شامل چیست؟

Word – ورد

Excel – اکسل

Power Point – پاور پوینت

Access – اکسس

Internet – اینترنت

Windows – ویندوز

آموزش مبانی رایانه

با طی کردن این دوره ها جهت استخدام در مراکز استخدامی کشور کار فرمایان متوجه این می شوند که شما توانایی کار با رایانه در محیط کار را خواهید داشت.

گرفتن مدرک ICDL بدون کلاس

در صورتی که قبلا آموزش ICDL را طی کرده باشید و نیاز به مدرکICDL سریع داشته بشاید میتوانید از مرکز آموزش هرمس گزینه نیاز به محتوای آموزش ندارم را انتخاب کنید و تنها با شرکت در آزمون مربوطه مدرک خود را به صورت آنی دریافت کنید.

دکمه بازگشت به بالا