اجتماعیکسب و کار ایرانی

کارواش نانو بخار چیست؟

کارواش بخار یا کارواش نانوبخار یک دستگاه پاک کننده خودرو است که با استفاده از بخار آب و موادنانو، کثیفی ها و آلودگی ها را از سطح خودروی شما پاک میکند زمانی که از بخارشوی کارواش به صورت نانو استفاده می‌‌شود دیگر از خط و خش بر روی خودرو جلوگیری می کند. دستگاه بخارشوی کارواش و دیگ بخار کارواش به همراه مواد شوینده خودرو شما را شستشو می دهد اما کارواش نانو بخار با کیفیت بالا تری خودرو شما را تمیز می کند. دستگاه نانو بخار کارواش از دو خروجی تشکیل شده است که بخار و مواد شوینده نانو را به کمک یک لنس ترکیب کرده و بر روی خودرو اسپری می کند. با استفاده از کارواش نانو بخار سرعت شستشوی خودرو بالا تر میرود و کم تر شوینده شیمیایی استفاده می‌شود.

بخارشوی صنعتی |خرید دستگاه بخارشوی ماشین

تفاوت کارواش بخار با کارواش آب

زمانی که جرم ها و آلودگی ها بر روی سطح خودرو انباشته می شوند به مرور زمان این موضوع باعث کدر شدن رنگ خودرو می‌شود. زمانی که شما از کارواش معمولی استفاده میکنید ذرات آب با فشار کم تر و با دمای پایین تر به سطح خودرو اسپری می‌شود که همین امر باعث جا به جایی آلودگی و تمیزی خودرو شما میگردد. اما با استفاده از بخارشوی کارواش و یا کارواش نانو بخار آب با فشار بالا تر و دمای بالا تری به سطح خودرو شما اسپری می‌شود دقت داشته باشید که دمای آب در کارواش نانو بخار به 150 درجه سانتی گراد می رسد. به همین دلیل کارواش نانو بخار قادر است تمام آلودگی ها و رسوبات را از روی سطح خودرو به راحتی و بدون نیاز به مواد شوینده شیمیایی از بین ببرد. در کارواش نانو بخار سطح ماشین از کارواش معمولی با آب زودتر خشک می‌شود.

بخارشوی صنعتی |خرید دستگاه بخارشوی ماشین

مزایای کارواش بخار

استفاده از بخار شوی کارواش مزیت هایی به دنبال دارد که در ادامه مطلب به آن ها میپردازیم.

  • یکی از مزیت های دیگ بخار کارواش صرفه جویی در مصرف آب می‌باشد.
  • بخارشوی کارواش با محیط زیست سازگاری بسیار زیادی دارد.
  • سرعت تمیز شدن خودرو در کارواش بخار کم تر از کارواش معمولی می‌باشد.
  • کیفیت شستشوی در کارواش بخار بهتر می باشد.
  • دیگ بخار کارواش باعث از بین رفتن تمامی باکتری ها و آلودگی ها از روی سطح موتور میگردد.
  • رنگ خودروی شما پس از کارواش بخار شفاف تر و درخشان تر میگردد.
  • با شستشوی نانو و کارواش بخار لایه ای بر روی خودروی شما تشکیل می شود که از خط و خش بر روی خودرو جلوگیری میکند.

قیمت کارواش بخار

کارواش بخار باید امکاناتی از قبیل بخار خشک، بخار مرطوب، آب گرم و جارو برقی داشته باشد که شما بتوانید در مصارف مختلفی از این دستگاه استفاده کنید در خیرد کارواش بخار شما باید به استاندارد های اتحادیه اروپا و همچنین به استاندارد ایران دقت داشته باشید. اگر شما هم قصد خرید کارواش بخار را دارید باید به دنبال دستگاهی باشید که تمامی فناوری های لازم را در اختیار شما قرار دهید. قیمت کارواش بخار به نوع و برند آن بستگی دارد این دستگاه در ایران قیمت های مختلفی دارد که شما در خرید آن باید به کارایی و برند آن توجه کنید.

بخارشوی صنعتی |خرید دستگاه بخارشوی ماشین

موتور شویی با کارواش بخار

یکی از روش های شستشوی موتور خودرو استفاده از آب می باشد که با این کار به برخی از قطعات خودرو آسیب وارد می شود و شما به مرور زمان بر روی برخی از قطعات خودرو رسوباتی مشاهده می‌کنید. روش دیگر هم استفاده از نوشابه می باشد که این کار باعث از بین بردن چربی های موتور می شود اما به مرور زمان رطوبت آن بر روی قطعات باعث آسیب دیدن آن ها می‌شود. اما یکی از بهترین روش ها برای موتور شویی استفاده از بخارشوی کارواش می باشد بخارشوی کارواش با استفاده از دیگ بخار باعث تولید بخار شده و تمامی ذرات و الودگی ها بر روی موتور خودروی شما را از بین می برد. بخارشوی کارواش تمامی منافذ موتور را برای شما تمیز میکند.

نکات مهم در استفاده از موتور شویی با کارواش بخار:

  • بخار شویی موتور پس آب هایی تولید میکند که در این مواقع بهتر است در کارواش این کار را انجام دهید.
  • قسمت های برقی موتور را با احتیاط تمیز کنید و یا یه محافظ پلاستیکی بر روی آن قرار دهید.

به این نکته توجه داشته باشید که بخارشوی کارواش بهترین روش برای تمیز کردن موتور خوردرو می باشد.

دکمه بازگشت به بالا