عمومیکسب و کار ایرانی

بهترین چرخ خیاطی ژانومه کدام است؟

بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه (۱۰مدل پرفروش و باکیفیت)

مزیت بزرگی که با خرید چرخ خیاطی ژانومه دریافت خواهید کرد، محدوده قیمت فوق العاده آن است.شما همان ویژگی‌هایی را دریافت خواهید کرد که سایر برندهای چرخ خیاطی دارند، اما با قیمت نسبتاً پایین تر.ژانومه برندی بوده و هست که نشان دهنده بالاترین کیفیت در چرخ خیاطی همچنین مقرون به صرفه بودن است.چه تازه در حال یادگیری نحوه خیاطی باشید و چه چندین دهه است که این کار را انجام می‌دهید، بهترین نتایج را بابهترین قیمت با این برند مقرون به صرفه و قابل اعتماد خواهید داشت.ژانومه همچنین بر نوآوری تأکید دارد.

همانطور که می‌توانید با بررسی تمام بررسی‌های چرخ خیاطی ژانومه متوجه شوید، برخلاف چرخ خیاطی‌های ارزان‌تر امروزی، تعهدی نسبت به کیفیت وجود دارد که می‌توانید تشخیص دهید.با قیمتی عالی، یک چرخ خیاطی خانگی با کیفیت خواهید داشت که می‌تواند مادام العمر کار کند. کیفیت ماشین آلات ژانومه قابل اغراق نیست.دوام آن‌ها به دلیل مهارت خوب آن‌ها، تقریباً از هر برند دیگری که امروزه به فروش می‌رسد برتری دارد. این امر، همراه با مقرون به صرفه بودن و ماهیت نوآورانه آن‌ها، دلیل تسلط ژانومه بر بازار چرخ خیاطی است.در این مقاله قصد داریم بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه را معرفی کنیم.

۱_ چرخ خیاطی ژانومه۸۰۲ A

اگر به دنبال چرخ خیاطی مطمئن، بادوام و آسان هستید، این ژانومه۸۰۲ A بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه است. اول از همه، به نظر می‌رسد، مانند هر دستگاه دیگر ژانومه، این دستگاه دارای نمای بیرونی سفید براق و مدرن با ساختار آلومینیومی است که با ۲۵ سال ضمانت آن را بسیار بادوام می‌کند.اندازه نسبتاً کوچک است و می‌توان آن را به راحتی ذخیره یا حمل کرد. این طراحی همچنین دارای یک صفحه نمایش LCD با صفحه کلید است که به راحتی کلی برای کاربران می‌افزاید.

ثانیاً، با توجه به مشخصات، اگر به دنبال تطبیق‌پذیری در محدوده دوخت هستید، این یکی از بهترین‌ها است.همراه با ۱۲۰ دوخت از زیگزاگ گرفته تا دوخت‌های مد و خیلی بیشتر است که با آن می‌توانید مجموعه‌ای کاملاً جدید از مهارت‌ها را کشف کنید.شما همچنین در حال دریافت برخی از گزینه‌های الفبای داخلی و فونت‌ها برای مونوگرام هستید که آن را به یک ماشین چند منظوره تبدیل می‌کند.شما می‌توانید این طرح‌های دوخت را تنظیم کنید و کل فرآیند را با کنترل پنل LCD را نظارت کنید.

به همین ترتیب، چرخ خیاطی ژانومه مدل ژانومه۸۰۲ A علاوه بر این، دارای یک سوزن نخ‌کن خودکار است که در وقت شما صرفه‌جویی می‌کند و به بینایی شما فشار نمی‌آورد.همچنین می‌توانید با فشار دادن پای پرس و قلاب، سوزن را با این ویژگی در حالت ایده آل قرار دهید.علاوه بر این، دارای یک سیستم بابین با بارگیری از بالا است که فرآیند کلی را برای شما آسان می‌کند زیرا تنظیم و رسیدن به صفحه آسان است.

همچنین، به شما در جلوگیری از گیر کردن کمک می‌کند زیرا دارای ویژگی مقاوم در برابر جم است که عملکرد روان و بدون هیچ گونه تکان‌های احتمالی را تضمین می‌کند.

ثالثاً، صحبت از بهترین در این دستگاه، یکی از مهمترین نکات مثبت در این مدل، نصب بسیار آسان است.شما یک کتابچه راهنمای دستورالعمل و یک راهنمای DVD دریافت خواهید کرد که به شما در تنظیم چرخ خیاطی ژانومه کمک می‌کند.همچنین، هنگامی که دستگاه رزوه شود، احساس ناراحتی نخواهید کرد زیرا اکثر ویژگی‌ها به صورت خودکار هستند که در تمام مدت به شما کمک می‌کند.علاوه بر این، این دستگاه با تعداد زیادی لوازم جانبی ارائه می‌شود که نیاز به تجهیزات اضافی را کاهش می‌دهد، زیرا دارای هر دقیقه ابزار از قیچی گرفته تا پای فشاری و غیره است.

سرعت یکی از عوامل تعیین‌کننده کارایی کلی چرخ خیاطی شماست، و این یکی در این زمینه چیزهای زیادی برای ارائه دارد.بنابراین با داشتن حداکثر سرعت ۸۲۰ دوخت در دقیقه، این مدل دوخت با کیفیتی به عرض ۷ میلی متر و طول ۵ میلی متر ارائه می‌دهد. این چرخ خیاطی هرگز متوقف نشده است تا من را شگفت زده کند زیرا با ۱۵ حالت مختلف سوزن نیز عرضه می‌شود که می‌تواند تقریباً هر نوع دوخت را به راحتی انجام دهد، اعم از دوخت قفل یا زیگزاگ و غیره.به طور مشابه، وقتی صحبت از دکمه‌کاری به میان می‌آید، با هفت طرح مختلف عرضه می‌شود که به ندرت یافت می‌شود، حتی در ماشین‌های پیشرفته که به آن برتری نسبت به دیگران می‌دهند.همه این طرح‌ها یک مرحله‌ای هستند که به راحتی می‌افزاید.

در پایان، ژانومه۸۰۲ A علاوه بر این دارای یک نوار لغزنده کنترل سرعت است که به شما در نظارت بر سرعت خود در حین خیاطی کمک می‌کند که یک ویژگی عالی برای حرفه‌ای‌ها و مبتدیان است.پس از در نظر گرفتن محاسن و معایب این دستگاه، می‌توانم ادعا کنم که بدون شک با تمام ویژگی‌های سطح بالا در صدر لیست قرار دارد.همچنین، یک دستگاه لحاف ژانومه عالی است، اگر به دنبال تطبیق‌پذیری هستید، به تکنوگرام و کمی گلدوزی اشاره نکنید.ما به شما چرخ خیاطی ژانومه مدل ۸۰۲ A را به دلیل کیفیت ساخت، کمک خودکار و عملکرد مطلق آن که به شما در تمام مراحل کمک می‌کند به شما پیشنهاد می‌کنیم.

۲_  چرخ خیاطی ژانومه ۳۹۳ A

اگر شما یک خیاط جدید هستید که به دنبال تجهیزات قابل اعتمادی برای سرمایه‌گذاری است که می‌تواند به شما در تمرین و اصلاح مهارت کمک کند، این ژانومه ۳۹۳ A بهترین گزینه برای شماست. در حین بررسی چرخ خیاطی ژانومه برای مبتدیان، این چرخ خیاطی در بالا ایستاده است زیرا چیزهای زیادی برای ارائه دارد، از دوام گرفته تا کمک و تطبیق پذیری.ژانومه ۳۹۳ A یک ]چرخ خیاطی نسبتاً معمولی است که بدنه بیرونی سفید و بدنه آلومینیومی دارد که باعث دوام بالا می‌شود.همراه با این، نسبتاً سبک وزن است و شبیه یک اجاق توستر با اندازه کوچک است که به قابلیت حمل آن می‌افزاید.

به طور کلی، این یک چرخ خیاطی مکانیکی است که شامل تعداد زیادی دوخت و راه اندازی آسان با عملیات روان است که به طور موثر به این فرآیند کمک می‌کند.همچنین، لوازم جانبی مختلفی از پایه سجاف کور گرفته تا پیچ گوشتی و غیره را در بسته‌بندی مشاهده خواهید کرد.

در مورد مشخصات، با توجه به اینکه برای مبتدیان طراحی شده است، دارای ۱۲ دوخت توکار شامل دوخت زیگزاگ، راسته، سوراخ دکمه، تزئینی و دوخت معکوس است.بنابراین، شما می‌توانید مهارت خود را در هر یک از آن‌ها تمرین کنید و حرفه‌ای شوید. می‌توانید این طرح‌ها را با کمک صفحه‌ای که در سمت راست بالای دستگاه قرار دارد انتخاب کنید.این مدل همچنین دارای دو گزینه موقعیت سوزن است که می‌توانید با توجه به نیاز فردی و نیازهای پروژه تغییر دهید.این ویژگی همچنین نشان می‌دهد که هیچ محدودیتی در پارچه نخواهید داشت که آن را به یک چرخ خیاطی تازه وارد با کیفیت تبدیل کند.

صحبت از کمک شد، این چرخ خیاطی ژانومه مدل ۳۹۳ A مجهز به تغذیه قطره‌ای است که به شما در دوخت با حرکت آزاد کمک می‌کند.

همچنین، شما یک لامپ دریافت می‌کنید که بینایی شما را تحت فشار قرار نمی‌دهد و محل کار شما را به طور ایده آل روشن می‌کند.

همچنین، دارای یک صفحه سوزنی است که می‌تواند به شما در انتخاب اندازه‌های دوخت طبق نیاز کمک کند.

به عنوان یک مبتدی، این اتفاق می‌افتد که گاهی اوقات یک دوخت را از دست می‌دهید، بنابراین ویژگی کوک معکوس به شما کمک می‌کند که به عقب برگردید و مشکل را به راحتی و بدون انجام دوباره تمام تلاش‌ها برطرف کنید.از این رو، به شما این امکان را می‌دهد تا با کمک سیستم بوبین تنش را به صورت دستی تنظیم کنید که نه تنها برای مبتدیان مفید است، بلکه به خیاطان پیشرفته در درک مکانیک کمک می‌کند.

همچنین، دارای محدوده دوخت کافی برای تسهیل حرفه‌ای‌ها است که آن را در میان دیگران ارزشمندتر می‌کند.لازم به ذکر است که دستگاه علیرغم سبک بودن کاملاً پایدار و متعادل باقی می‌ماند که یک امتیاز مثبت به آن اضافه می‌کند.در مجموع، چرخ خیاطی مدل ژانومه ۳۹۳ A برای تازه واردان بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومهعالی است و اگر به دنبال ماشینی غیر متعارف و ابتدایی هستند که بتواند نیازهایشان را برآورده کند، این پتانسیل را دارد که برای حرفه‌ای‌ها استفاده شود.

مزایای چرخ خیاطی  ژانومه ۳۹۳ A

 • آموزش به راحتی قابل درک ارائه می‌دهد
 • سبک و بادوام است
 • این یک گزینه مقرون به صرفه است
 • این حوزه وسیعی برای یادگیری ارائه می‌دهد
 • ایده آل برای دوخت اولیه

معایب چرخ خیاطی ژانومه ۳۹۳ A

 • برای حرفه‌ای‌ها توصیه نمی‌شود
 • بدون سوزن نخ اتوماتیک

در اصل، این ژانومه ۳۹۳ A یک انتخاب عالی برای هر کسی است که می‌خواهد روی ماشینی مقرون به صرفه و قابل اعتماد سرمایه‌گذاری کند که می‌تواند به آن‌ها در انجام عملیات اولیه دوخت کمک کند.

دارای ساختار محکم، اندازه جمع و جور و کمک دستی است که به شما کمک می‌کند. بنابراین، اگر می‌خواهید کار به شیوه‌ای مقرون به صرفه انجام شود، می‌توانید این چرخ خیاطی را از وبسایت ما خریداری کنید.

۳_ چرخ خیاطی ژانومه۴۵۰

این یک نسخه ارتقا یافته است، با وجود اینکه خود دستگاهی با کیفیت است، اما برای ارائه بهترین خدمات به شما بهبود یافته است.

اگرچه این چرخ خیاطی فانتزی یا شیک نیست، اما این ژانومه۴۵۰ چیزهای زیادی برای ارائه دارد و به طور خاص برای دوام طولانی طراحی شده است.این چرخ خیاطی خانگی از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده است که به شما کمک می‌کند عمر طولانی و دوام داشته باشید.

طراحی بسیار ساده و به راحتی قابل درک است، با محدوده‌های مختلف سرعت و انتخاب‌های دوخت در نمای بیرونی سفید آن ذکر شده است.

همچنین، دارای طیف متنوعی از لوازم جانبی است که آن را در بین کاربران محبوب کرده است.

به همین ترتیب، با توجه به برخی از ویژگی‌های اساسی، این چرخ خیاطی ژانومه دارای ۱۸ سبک دوخت مختلف است که یافتن آن‌ها بسیار نادر است و به آن برتری نسبت به سایرین می‌دهد.بنابراین، می‌توانید این طرح‌ها را به صورت ایده آل در پروژه‌های مختلف تمرین کنید.این چرخ خیاطی همچنین مجهز به سیستم بوبین خودکار است که باعث صرفه جویی در زمان و تلاش می‌شود و شما را در کار سرمایه‌گذاری می‌کند.همچنین برای راحتی بیشتر، یک threader داخلی و تنظیمات آن را دریافت می‌کنید که به شما در قرار دادن سوزن کمک می‌کند و به طور موثر در زمان صرفه‌جویی می‌کند.سایر ویژگی‌های کیفی عبارتند از سیستم معکوس، موتور بدون صدا و تنظیمات فشار که این روند را بیشتر آسان می‌کند.

بنابراین، اگر مشکلی در دوخت خود پیدا کرده‌اید و می‌خواهید یک قدم به عقب برگردید، می‌توانید با کمک اهرم دوخت آن را به حالت ایده‌آل برگردانید.در اینجا، تنظیم فشار پا مفید است زیرا به شما در کنترل سرعت با توجه به پارچه‌های مختلف کمک می‌کند.جدا از این، موتور طوری طراحی شده است که با کمترین نویز کار کند که سرمایه‌گذاری شما را حفظ می‌کند و از مزاحمت دیگران جلوگیری می‌کند.همچنین، تا حد زیادی به دلیل عملکرد روان خود که به ارزش محصول می‌افزاید، شناخته شده است.در حال حاضر مهمترین ویژگی هر چرخ خیاطی ژانومه توانایی و دامنه دوخت است زیرا این ویژگی تعیین کننده است، مخصوصا برای حرفه‌ای ها.این ژانومه۴۵۰ یک دستگاه دستی است که به راحتی تنظیم می‌شود و دارای کنترل‌های مکانیکی است که در تمام مدت به شما کمک می‌کند.

این چرخ خیاطی علاوه بر این، دارای پیچ‌پیچ بابین فشاری است که فرآیند را آسان‌تر کرده و در زمان زیادی صرفه‌جویی می‌کند. با این حال، کیفیت کلی دوخت از نظر طول عمر و قابلیت اطمینان کاملاً قابل توجه است.در مورد عملکرد، این محصول مجهز به پایه‌های فشاری است که می‌تواند با هفت دوخت مختلف به شما کمک کند.یکی از آن‌ها دوخت‌های زیگزاگ است که مورد علاقه من برای لباس‌های تزئینی و پای لبه کور (به ویژه برای پرده‌ها و شلوارهای رسمی استفاده می‌شود).یکی دیگر از ویژگی‌هایی که آن را به یکی از موارد مورد علاقه من تبدیل می‌کند، خوراک دراپ است که به شما امکان می‌دهد از آن برای مقاصد لحاف‌سازی، جک‌زنی و گلدوزی استفاده کنید.

در اینجا، می‌توانید از راهنمای انتخاب دوخت استفاده کنید که به شما کمک می‌کند طرح را مطابق با الزامات و اولویت انتخاب کنید.

همچنین، می‌توانید چرم‌های سنگین را بدوزید که آن را به گزینه‌ای عالی برای مصارف صنعتی تبدیل می‌کند.

مزایای چرخ خیاطی ژانومه مدل ۴۵۰

 • دوخت مرتب
 • هیچ محدودیتی برای پارچه ندارد
 • شامل کیفیت ساخت عالی است
 • عملیات روان و بی‌صدا را ارائه می‌دهد
 • تطبیق‌پذیری عالی ارائه می‌دهد

معایب چرخ خیاطی ژانومه مدل ۴۵۰

 • طراحی بهترین نیست
 • بهترین سبک وزن نیست

در نهایت، خلاصه‌ای سریع از این ژانومه۴۵۰ این است که یک ماشین سنگین و بادوام است که برای تطبیق‌پذیری و عملکرد مطلق طراحی شده است.

این یکی از بهترین دستگاه‌های گلدوزی ژانومه است جدا از عملکردهای دیگری که آن را در میان سایر موارد ارزشمند می‌کند.

از این پس، از کیفیت دوخت گرفته تا طرح‌های متنوع، ساختار مستحکم و موتور کم مصرف، هر چیزی را که کاربر می‌خواهد دارد.

علاوه بر این، راه اندازی آسان و کنترل‌های مکانیکی آن را به یکی از بهترین‌ها در سراسر صفحه تبدیل کرده است.

۴_چرخ خیاطی  ژانومه ۷۰۰۰A

پیدا کردن چرخ خیاطی ژانومه که بتواند همه کارها را از لحاف تا دوخت انجام دهد و انواع پارچه را به طور ایده آل انجام دهد، می‌تواند کمی مشکل باشد و مستلزم سرمایه‌گذاری زیادی است.از نظر ظاهری، این یک ماشین معمولی است که دارای طراحی براق با ساختاری محکم است.

این چرخ خیاطی از فلز با کیفیت ساخته شده است و دارای ابعاد کوچک و ساختار سبک وزن است که به شما امکان ذخیره‌سازی و حمل و نقل آسان را ارائه می‌دهد، البته عمر طولانی آن نیز ذکر نشده است.

یکی از بارزترین ویژگی‌های ژانومه ۷۰۰۰A، تطبیق‌پذیری آن است که آن را به یک معامله‌شکن برای تازه واردان تبدیل می‌کند و به آن‌ها فرصتی برای تمرین مهارت‌های خود ارائه می‌دهد.به همین ترتیب، صحبت از برخی اصول اولیه، با ۱۹ دوخت داخلی ارائه می‌شود که شما را به بهترین شکل تسهیل می‌کند.از این رو، با تطبیق‌پذیری زیاد، می‌توانید به دنبال هر طرح دلخواه اعم از دوخت مستقیم تا زیگزاگ، طرح‌های تزئینی و غیره باشید.بنابراین، برای کار بر روی پروژه‌های مختلف به طور ایده آل مجهز شده است. شما همچنین یک سوزن نخ معمولی دریافت می‌کنید که نیاز به استفاده از ذره بین را برای بهتر شدن از بین می‌برد.

علاوه بر برش نخ خودکار که به خوبی به شما خدمات می‌دهد، در زمان صرفه جویی می‌کند. علاوه بر این، نور LED را بسیار سازگار خواهید یافت زیرا در شرایط مختلف به شما کمک می‌کند.به طور مشابه، بابین و سیستم تغذیه نیز به گونه‌ای قرار گرفته‌اند که به نفع کاربر باشد. این ژانومه ۷۰۰۰A دارای یک ماسوره با بارگیری از بالا است که بسیار راحت و آسان است و از گیر کردن یا هر گونه مانعی در عملیات کلی جلوگیری می‌کند.در مورد سیستم تغذیه، این دستگاه دارای یک تغذیه پنج تکه است که پارچه را به راحتی و بدون هیچ مانعی حرکت می‌دهد و ایمنی بسیار خوبی را ارائه می‌دهد زیرا کمتر احتمال دارد دوختی را از دست بدهید یا آن را خراب کنید.

می‌توانید طول و عرض دوخت را بیشتر تنظیم کنید، ترجیحاً با استفاده از تنظیمات مختلف که به شما کمک می‌کند اندازه‌های مختلف را تمرین کنید.یکی دیگر از ویژگی‌های قابل ذکر این چرخ خیاطی ژانومه مدل ۷۰۰۰A این است که راحتی و سهولت مطلق را به کاربران ارائه می‌دهد.

از این رو، دارای یک محفظه ذخیره‌سازی قابل جابجایی است که به شما یک بازوی آزاد را ارائه می‌دهد.بنابراین، اگر روی چیزی مانند آستین کار می‌کنید، فضای اضافی خواهید داشت و پارچه به نرمی پیش می‌رود.علاوه بر این، اگر کسی هستید که عاشق محصولی هستید که تطبیق‌پذیری را ارائه می‌دهد و از طرفداران پر و پا قرص لحافی هستید، می‌توانید فقط با تنظیم اهرم از خوراک دراپ برای لحاف کاری استفاده کنید.

همچنین، می‌توانید از این وسیله برای کار دکمه استفاده کنید زیرا می‌تواند در دوخت جای دکمه نیز به شما کمک کند.در مورد راحتی، کارکرد و راه اندازی این دستگاه بسیار ساده است. در اینجا، ماسوره Drop-In فرآیند را آسان‌تر می‌کند، زیرا شفاف است و دسترسی به آن آسان است، که در همه حال به شما کمک می‌کند.علاوه بر این، چرخ خیاطی ژانومه مدل ۷۰۰۰A در مصرف برق کم به طرز خارق العاده‌ای کار می‌کند و عملیات روان و بدون صدا را به شما ارائه می‌دهد که نگرانی از ایجاد مزاحمت برای شخصی در ساعات غیرعادی را کاهش می‌دهد.بنابراین، اگر دوست دارید در هر زمانی کار کنید، چه شب یا صبح زود، این یکی از مواردی است که باید انجام دهید.در مجموع، ژانومه ۷۰۰۰A به طور خاص برای تمرین مبتدیان طراحی شده است، زیرا به دلیل انواع دوخت‌های آن شناخته شده است.

این دستگاه با نصب ساده و طراحی آسان به شما کمک می‌کند تا انواع مختلف دوخت‌ها را تمرین کنید.پس از کسب تجربه کاملاً ابتدایی، می‌توانید از ویژگی‌های پیشرفته‌تر برای کمک بهتر استفاده کنید.از این رو، با توجه به این موضوع، سازندگان سرعت را در محدوده ۷۵۰ دوخت در دقیقه نگه داشته اند.اگر حرفه‌ای هستید که می‌خواهید در محدوده سرعت استثنایی سرمایه‌گذاری کنید، ممکن است مجبور شوید این یکی را از دست بدهید.

مزایای چرخ خیاطی ژانومه ۷۰۰۰A

 • این یک گزینه بادوام و قابل حمل است
 • تطبیق‌پذیری عالی ارائه می‌دهد
 • این یک گزینه مقرون به صرفه است
 • این یک گزینه عالی برای یادگیری است
 • شامل مقدار زیادی لوازم جانبی است

معایب چرخ خیاطی ژانومه ۷۰۰۰A

 • برای پارچه‌های ضخیم توصیه نمی‌شود
 • تغییر پا می‌تواند مشکل ساز باشد

در پایان اگر تازه وارد هستید و به دنبال چیزی هستید که بتواند در تطبیق‌پذیری و ثبات به شما کمک کند، ژانومه ۷۰۰۰A گزینه مناسبی برای شماست.اگر چرخ خیاطی ژانومه را برای مبتدیان مقایسه کنید، بدون شک به دلیل طراحی محکم، ویژگی‌های پیشرفته و محدوده سرعت مناسب، آن را در صدر قرار می‌دهد.علاوه بر این، در این محدوده قیمت مقرون به صرفه، کاربران به دلیل راحتی که به آن‌ها ارائه می‌دهد، این دستگاه را مورد توجه قرار می‌دهند.

۵_ چرخ خیاطی ژانومه ۱۰۱۴

با شروع با ژانومه ۱۰۱۴، متوجه خواهید شد که این محصول در نگاه اول بسیار جذاب است. طراحی غیرمعمولی دارد که در میان جمعیت خودنمایی می‌کند و اندازه کوچک و فضای کاری نسبتاً بهتری را به شما ارائه می‌دهد. از این رو، در مجموع، این محصول بادوام و سبک وزن است که به طول عمر و قابلیت حمل آن کمک می‌کند.این یک طراحی مدرن با الگوهای گلدار و نمای بیرونی سفید است که به طور خاص برای مبتدیان طراحی شده است و شامل تعداد مناسبی از لوازم جانبی است که آن را حتی ارزشمندتر می‌کند.با صحبت در مورد ویژگی‌هایی که در بسته‌بندی گنجانده شده است، از ویژگی‌های این چرخ خیاطی شگفت زده خواهید شد.

ژانومه ۱۰۱۴ یکی از بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه ارزان قیمت ، آن را با یک برش نخ خودکار ارائه می‌کند که در بیشتر وقت شما صرفه‌جویی می‌کند و با توجه به اینکه این برای تازه واردان است، به راحتی کمک می‌کند.بیشتر در زیر صفحه جلو وصل شده است که دسترسی به آن را برای کاربران آسان می‌کند.شما همچنین ۱۸ دوخت را خواهید یافت، محدوده قابل توجهی خوب که بهترین نیست اما کار را برای پروژه‌های اساسی انجام می‌دهد.بنابراین، شما می‌توانید به طور ایده آل با اکثر طرح‌ها تمرین کنید و در نهایت می‌توانید روی یک ماشین حرفه‌ای سرمایه‌گذاری کنید. به طور مشابه، در چنین محدوده قیمت موجهی، بسته جایزه ژانومه را دریافت می‌کنید که انواع مختلفی از امکانات اضافی را برای شما به ارمغان می‌آورد و شما را در سراسر جهان جای می‌دهد.

بنابراین، مقدار قابل توجهی سوزن، ماسوره، پایه دوخت، نگهدارنده قرقره و غیره را دریافت خواهید کرد.وقتی صحبت از کارایی عملکرد شد، می‌توانید ویژگی‌های کاملاً مثبتی را ردیابی کنید که همیشه به شما کمک می‌کنند.این دستگاه دارای محدوده سرعت ۸۳۰ دوخت در دقیقه با گزینه کنترل دستی است که به خوبی به شما کمک می‌کند.در حین ارزیابی عملکرد دکمه آن، ژانومه ۱۰۱۴ بسیار موثر است زیرا با فرآیند سوراخ دکمه ۴ مرحله‌ای خود کار شگفت‌انگیزی انجام داد.با این حال، با دوخت‌های بلند یا پارچه‌های ضخیم، این فوق العاده خوب را پیدا نمی‌کنید. این دستگاه طیفی از ۱۸ دوخت را ارائه می‌دهد که با توجه به محدوده قیمت و کارایی آن معقول است.

بنابراین، می‌توانید به راحتی لحاف، لباس و طرح‌های تزئینی را با دقت و سهولت کامل بسازید.با توجه به اینکه این دستگاه هیچ سیستم یا کنترل خودکار بوبین ارائه نمی‌دهد، شما باید در بخش بزرگی از راحتی آن به خطر بیفتید.همچنین، با پیروی از دستورالعمل‌های ذکر شده در دفترچه راهنما، به راحتی می‌توان سوراخ دکمه را در موقعیت مناسب قرار داد.

به طور کلی، این روند پیچیده نیست و می‌توان در چند دقیقه با کمک راهنمای دستورالعمل موجود در بسته انجام داد.حتی اگر قبلاً از سیستم دستی استفاده نکرده باشید، مشکلی نخواهد بود. در اینجا، شما می‌توانید بوبین را بپیچید، سوزن را نخ کنید و سیستم را به تنهایی و بدون کمک خودکار نصب کنید.نکته آخر، قابل ذکر است که این چرخ خیاطی ژانومه مدل ۱۰۱۴ از نظر ثبات و تعادل شما را دچار مشکل نمی‌کند.به این ترتیب، زیاد نمی‌چرخد یا تکان نمی‌خورد، که آن را به گزینه‌ای عالی برای مبتدیان تبدیل می‌کند.به علاوه، سیستم بوبین ضد گیر از ارزش بالایی برخوردار است، زیرا افراد تازه وارد را در سراسر آن با عملیات روان و بدون صدا در خود جای می‌دهد.به طور کلی، این یکی از بهترین چرخ خیاطی‌ها برای لحاف کاری است، به ویژه برای تازه واردانی که به دنبال یک محصول قابل سرویس هستند.

مزایای چرخ خیاطی ژانومه ۱۰۱۴

 • آن را با یک بوبین قابل مشاهده ارائه می‌شود
 • دوام و قابلیت حمل بسیار خوبی را ارائه می‌دهد
 • شامل معامله منصفانه از لوازم جانبی
 • ثبات عالی را ارائه می‌دهد
 • راه اندازی و استفاده آسان

معایب چرخ خیاطی ژانومه ۱۰۱۴

 • برای دوخت‌های بلند توصیه نمی‌شود
 • بدون ویژگی خودکار گنجانده شده است

در نهایت، این ژانومه ۱۰۱۴ یک مدل مناسب برای مبتدیانی است که خواهان ساخت با کیفیت، کارایی عملکرد و راحتی کلی هستند.

همچنین، سیستم بوبین قابل مشاهده و ساختار محکم آن را به یکی از موارد مورد علاقه من تبدیل کرده است.

در آخر، ما بدون شک این یکی را به دلیل طراحی، پایداری و کیفیت ساخت آن توصیه می‌کنیم و شما می‌توانید این چرخ خیاطی ژانومه را با قیمت بسیار عالی از سایت ما خریداری کنید.

۶_ چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲ استوک ژاپن

اولین برداشت از این ژانومه ۸۰۲ استوک طراحی اولیه و معمولی آن است که دارای یک صفحه نمایش دیجیتال است که به جذابیت بصری می‌افزاید.

اگر بیشتر از ظاهر صحبت کنیم، متوجه یک قاب فلزی مستحکم و نمای بیرونی سفید خواهید شد که آن را شیک می‌کند.برای شروع، این چرخ خیاطی ژانومه مدل ۸۰۲ استوک بدون شک بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه ژاپن و یکی از محبوب ترین‌ها با تعداد مناسبی از ویژگی‌ها و لوازم جانبی است که به شما کمک می‌کند.در اینجا، یکی از ویژگی‌های قابل توجه این دستگاه، دوخت‌های داخلی آن است که به طور ایده آل مشتریان را مجذوب خود کرده است.دارای ۱۰۰ دوخت از دوخت معمولی تا لحاف، دکوراسیون منزل، جا دکمه و موارد دیگر است.

شما همچنین هفت سبک مختلف دکمه‌چاله را دریافت می‌کنید که حتی در بسیاری از ماشین‌های نخبه وجود ندارد. بنابراین، با داشتن این ویژگی، می‌توانید به طور ایده آل مورد نظر را انتخاب کنید.

به همین ترتیب، یکی از ویژگی‌هایی که بیش از همه توجه من را به خود جلب کرده، صفحه نمایش لمسی LCD است که به شما امکان نظارت و کنترل روند کلی را می‌دهد.به این ترتیب، با این امکانات می‌توانید همه چیز را از طول دوخت تا عرض آن و حتی الگوهایی که می‌خواهید انتخاب کنید.همچنین، لازم به ذکر است که این دستگاه قیمتی بیش از حد ندارد که آن را در میان سایرین قرار می‌دهد.

در مورد کارایی، این ژانومه ۸۰۲ استوک با محدوده سرعت مناسب و دقت تضمین شده قابل استفاده است.از این رو، ۸۵۰ دوخت آن در دقیقه را نسبتاً سریعتر از رقبا خواهید یافت، که آن را برای حرفه‌ای‌ها و علاقه مندان به یک معامله شکننده تبدیل می‌کند.علاوه بر این دارای یک نوار لغزنده کنترل سرعت است که وظیفه تنظیم سرعت و اسب بخار را بر اساس شرایط دارد.بنابراین، اگر مبتدی هستید، می‌توانید برای سهولت و راحتی، اسب بخار را روی تنظیمات کم و بالعکس تنظیم کنید.بدین وسیله این دستگاه در ارائه سرعت مورد نظر با عملیات کاملاً بدون مشکل نمره کامل می‌گیرد.یکی دیگر از موضوعات مورد توجه کاربران، فضای کاری و وزن دستگاه است.

در مورد این ژانومه ۸۰۲ استوک، فضای کاری مناسب ۶.۷ اینچ را خواهید دید که برای حرفه‌ای‌ها و آماتورها به طور یکسان با کیفیت است و برای دوخت‌های پیچیده نیز رضایت بخش است.با این حال، علیرغم اینکه نسبتا کوچکتر است، سبک‌ترین مدلی نیست که می‌توانید در بازار پیدا کنید.با این حال، ساختار محکم و مواد با کیفیت از وزن پیشی گرفته و آن را در بین کاربران مشهور می‌کند.ژانومه ۸۰۲ استوک همچنین به دلیل ویژگی‌های نوآورانه‌اش شناخته شده است، که آن را به یک انتخاب عالی برای یک مدل خیاطی کامپیوتری معاصر تبدیل می‌کند.

به طور مشابه، یک ویژگی حفظ موقعیت سوزن نیز دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن می‌توانید به طور ایده آل موقعیت بالا و پایین را انتخاب کنید.

مزایای چرخ خیاطی ژانومه ۸۰۲ استوک

 • راه اندازی و استفاده آسان
 • عملیات بی‌صدا را ارائه می‌دهد
 • شامل انواع دوخت‌‌های بسیار زیاد
 • نسبت به ویژگی‌ها قیمت مناسبی دارد
 • با کیفیت ساخت محکم عرضه می‌شود

در خاتمه، این ژانومه ۸۰۲ استوک یک محصول عالی است که بدون تضعیف کارایی عملکرد، راحتی عالی را به شما ارائه می‌دهد.

سرعتی با کیفیت و کنترل مطلق دارد که هم برای تازه واردان و هم برای حرفه‌ای‌ها ایده آل است.

علاوه بر این، با توجه به ویژگی‌های سطح بالای آن (یکی از آن‌ها صفحه نمایش لمسی LCD است)، قیمت مناسبی دارد و به بهترین شکل پذیرای کاربران است.

۷_چرخ خیاطی ژانومه ۶۰۰۰ ژاپن

چرخ خیاطی ژانومه مدل ۶۰۰۰ اگرچه یک چرخ خیاطی مکانیکی سطح ابتدایی است، اما چرخ خیاطی ژانومه ۶۰۰۰ کیفیت دوخت استثنایی را ارائه می‌دهد.ممکن است دستگاه کاملی نباشد اما هدف اصلی خود یعنی خیاطی را به خوبی انجام می‌دهد.

علاوه بر این، ساخت با کیفیتی دارد، به این معنی که محکم، طولانی مدت و قدرتمند است. به علاوه، بی‌صدا، سبک و قابل حمل است.همانطور که گفته شد، ژانومه ۶۰۰۰ یک ماشین قابل حمل است به این معنی که وزن آن سبک است و ابعاد مناسبی دارد که به راحتی قابل حمل است.

علاوه بر این، دارای یک دسته حمل برای جابجایی آن از مکانی به مکان دیگر است. در مورد سطح قابلیت استفاده، استفاده از آن کاملاً آسان است زیرا برای مبتدیان در نظر گرفته شده است.دارای ویژگی‌های سطح پایه است، و به علاوه، راه اندازی آن آسان است زیرا فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا آن را برای عملیات آماده کنید.

ژانومه ۶۰۰۰ با ۸ دوخت توکار عرضه می‌شود که تعداد آن‌ها زیاد نیست، اما با توجه به قیمت آن و همچنین اینکه برای فاضلاب‌های سطح ابتدایی در نظر گرفته شده است، این گزینه خوب است.

این گزینه‌ها از دوخت زیگزاگ گرفته تا چند دوخت اساسی متفاوت است. بعلاوه، دارای یک سوراخ دکمه چهار مرحله‌ای است.برای انتخاب دوخت مورد نظر، باید از صفحه انتخابگر استفاده کنید. فقط صفحه را برای نوع دوختی که می‌خواهید استفاده کنید تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که تصویری که انتخاب کرده‌اید زمانی تنظیم می‌شود که علامتی را روی صفحه نمایش می‌گذارد.علاوه بر این، این دوخت شامل یک نور روشن برای روشن کردن محل کار است. با این حال، نور خیلی روشن نیست، اما به اندازه کافی مناسب است که به شما اجازه دهد در تاریکی کار کنید.

چرخ خیاطی ژانومه مدل ۶۰۰۰ همچنین دارای سیم پیچ خودکار با کلاچ است، به این معنی که سوزن در حالت ثابت در حین انجام کار خواهد بود.

این یک دستگاه بوبین بارگیری از جلو است، بنابراین ماسوره در یک محفظه جداگانه قرار می‌گیرد که در صورت نیاز به راحتی قابل دسترسی است.

ژانومه ۶۰۰۰ یک دستگاه بسیار کم صدا است. با این حال، برخی از کاربران شکایت کرده‌اند که هنگام کار روی پروژه‌های طولانی می‌توانید صدای ایجاد شده از چرخ دنده‌ها را بشنوید.

در مورد پارچه ها، ممکن است نتواند پارچه‌های سفت را بدوزد، زیرا نمی‌تواند روی چند لایه کار کند و بنابراین برای پارچه‌های سنگین مانند جین مناسب نیست.

مزایای چرخ خیاطی ژانومه ۶۰۰۰

 • قابل حمل
 • ساکت
 • فشرده و جمع و جور
 • سبک وزن

معایب ژانومه ۶۰۰۰

 • برای پارچه‌های ضخیم مناسب نیست

۸_چرخ خیاطی ژانومه ۷۰۰۰ استوک

چرخ خیاطی کامپیوتری ژانومه ۷۰۰۰ استوک از بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه استوک ژاپن بوده که یک چرخ خیاطی سبک و نسبتا ارزان است. این یک ماشین دوست داشتنی برای هر فاضلاب جدید و خیاط با تجربه است. ویژگی‌های مفید زیادی دارد و همچنین به نرمی می‌دوزد.ژانومه ۷۰۰۰ استوک دارای ۶۰ دوخت داخلی است که عدد بسیار خوبی است. انواع زیادی از دوخت‌ها از دوخت‌های زیگزاگ گرفته تا دوخت‌های مستقیم را در بین بسیاری از آن‌ها ارائه می‌دهد.هنگامی که صحبت از سیستم بوبین به میان می‌آید، این دستگاه یک مکانیسم بابین را ارائه می‌دهد، به این معنی که تنظیم آن آسان است و همچنین دسترسی به آن آسان است.

این دستگاه دارای یک صفحه نمایش LCD زیبا است که به شما امکان کنترل کل دستگاه را می‌دهد. برای تغییر طول و عرض دوخت، باید از این صفحه استفاده کنید.به علاوه، هر گزینه دیگری از طریق این صفحه قابل دسترسی است. یکی دیگر از ویژگی‌های فوق العاده این دستگاه این است که برای سهولت شما با سوزن نخ زنی اتوماتیک همراه است.

به علاوه، دکمه‌هایی روی دستگاه مانند دکمه‌هایی برای انتخاب دوخت و بریدن نخ برای سهولت شما وجود دارد.ژانومه ۷۰۰۰ استوک همراه با راهنماهای ساده‌ای ارائه می‌شود که شما را در مورد هر مرحله در مورد هر چیزی آگاه می‌کند. در مورد انتخاب دوخت، یک راهنمای انتخاب دوخت بر روی پانل جلویی حک شده است.این یک چرخ خیاطی ژانومه سطح پایه است اما دارای برخی از ویژگی‌های سطح فوق العاده پیشرفته است. با این حال، استفاده از آن بسیار آسان است.

هنگامی که دستگاه را روشن می‌کنید، همه چیز روی صفحه نمایش داده می‌شود. به علاوه، دارای ویژگی‌هایی مانند سوزن نخ زنی خودکار برای رفع نیازهای شما است.ژانومه ۷۰۰۰ استوک دستگاه بسیار خوبی است زیرا دارای بسیاری از ویژگی‌های سطح پیشرفته مانند پانل انتخاب دوخت بزرگ، دکمه‌های زیاد، صفحه نمایش LCD و یک راهنمای ساده است.بنابراین، این دستگاه برای فاضلاب‌های مجرب و جدید که ماشینی با قیمت مقرون به صرفه می‌خواهند دستگاه خوبی است.

مزایای چرخ خیاطی ژانومه ۷۰۰۰ استوک

 • نسبتا ارزان
 • بهترین چرخ خیاطی کامپیوتری
 • آسان به دنبال راهنمای
 • گزینه‌های انتخاب دوخت بزرگ

معایب ژانومه ۷۰۰۰ استوک

 • برای چند لایه پارچه مناسب نیست

۹_چرخ خیاطی ژانومه ۶۲۵

از نظر فنی، چرخ خیاطی ژانومه ۶۲۵ یک چرخ خیاطی میان رده است. دارای ویژگی‌های مناسب برای رفع نیازهای خیاطی شماست. به علاوه، این دستگاه بسیار قابل اعتماد است که قابل اعتماد، بادوام و بادوام است زیرا عملکرد و دقت بالایی را برای هر سطح از فاضلاب ارائه می‌دهد.

این دستگاه دارای ۳۰ دوخت داخلی است تا پروژه شما زیبا و بی‌نقص به نظر برسد. در مورد سرعت دوخت، سرعت ۸۲۰ دوخت در دقیقه را ارائه می‌دهد که بسیار سریع است.با این حال، اگر مبتدی هستید، توصیه می‌شود که با سرعت بالا خیاطی نکنید. کیفیت دوخت تولید شده توسط این دستگاه نیز کیفیت بالایی دارد زیرا ثابت است و برای بسیاری از فصول آینده دست نخورده باقی می‌ماند.

این دستگاه دارای یک سوزن قابل برنامه ریزی است که برای نیازهای مختلف پارچه مفید خواهد بود زیرا می‌توانید سوزن را در یک موقعیت برای فواصل زیاد نگه دارید. علاوه بر این، می‌توانید بدون استفاده از پدال‌های پا نیز خیاطی کنید. این دستگاه سبک وزن است که جابجایی آن را آسان می‌کند

این چرخ خیاطی ژانومه مدل ۶۲۵ دارای یک صفحه نمایش LCD کاربر پسند است که به شما کمک می‌کند.صفحه نمایش LCD بسیار بصری و آسان برای استفاده است که به شما امکان می‌دهد تمام گزینه‌ها را پیمایش کنید.دکمه‌هایی در زیر صفحه نمایش وجود دارد که برای تنظیم عرض و طول دوخت شما و همچنین تنظیمات دیگر استفاده می‌شود.

ژانومه ۶۲۵ دارای ۲۵ سال گارانتی محدود در صورت بروز مشکل در دستگاه می‌باشد. علاوه بر این، دارای یک محفظه برای نگهداری لوازم جانبی است.با این حال، این یک ماشین آرام نیست. در حین دوخت صدا تولید می‌کند اما این صداها حداقل هستند به این معنی که زیاد بلند نیستند.

ژانومه ۶۲۵ یک دستگاه میان رده است. دارای بسیاری از ویژگی‌های راحت و کاربر پسند برای برآوردن نیازهای شما. اگر می‌خواهید یک چرخ خیاطی کامپیوتری خوب داشته باشید، این یکی برای شماست.

مزایای ژانومه ۶۲۵

 • صفحه نمایش ال سی دی
 • منطقه کاری وسیع
 • مقرون به صرفه
 • آسان برای استفاده

معایب ژانومه ۶۲۵

 • نویز تولید می‌کند

۱۰_ چرخ خیاطی ژانومه ۵۰۰۲ ژاپن

اگرچه گران است، اما چرخ خیاطی ژانومه ۵۰۰۲ یک ماشین درجه یک با ویژگی‌های بسیار زیاد است.

این یک دستگاه پیزی آسان است که بسیار ساده و کاملاً واجد شرایط برای مبتدیان و مجربان فاضلاب است اگرچه یک دستگاه سطح پیشرفته است.

بعلاوه مجهز به تنوع بالایی از گزینه‌های دوخت است و همچنین دوخت‌‌های ثابتی را روی پارچه‌های ضخیم ایجاد می‌کند.

این دستگاه دارای دکمه‌های مناسب زیادی در سمت چپ دستگاه است که به شما کمک می‌کند تا به راحتی دستگاه را در تنظیمات دلخواه خود کار کنید.

دارای دکمه‌های شروع و توقف برای انجام کل کار روی دستگاه است. با استفاده از این دکمه‌ها می‌توانید برای کنترل سرعت از شر پا خلاص شوید.

می‌توانید سوزن را طبق نیاز خود به بالا و پایین حرکت دهید. دارای ۹۱ موقعیت سوزن است، به این معنی که گزینه‌های زیادی برای شما وجود دارد.

به علاوه، این دستگاه یک کاتر نخ ارائه می‌دهد که می‌توان با کلیک یک دکمه از آن استفاده کرد.

همچنین، می‌توانید با فشار دادن یک دکمه دوخت را برعکس کنید. علاوه بر این، می‌توانید سرعت دستگاه را با نوار لغزنده کنترل سرعت کنترل کنید.

در مورد دوخت ها، ژانومه ۵۰۰۲ دارای ۱۷۰ دوخت داخلی است که تعداد زیادی است، به این معنی که تقریباً تمام انواع اصلی دوخت را در اختیار خواهید داشت.به علاوه، دارای یک صفحه نمایش دیجیتال با نور پس زمینه است که به شما امکان می‌دهد دستگاه را به طور کامل کنترل کنید.

علاوه بر این، ژانومه ۵۰۰۲ دارای بسیاری از ویژگی‌های سطح پیشرفته مانند تنظیم عرض دوخت تا ۹ میلی متر، سیستم تغذیه عالی، سیستم کشش نخ خودکار، ۱۰ گزینه دوخت سوراخ دکمه و بالابر زانو برای پاسخگویی به نیازهای شما است.ژانومه ۵۰۰۲ پر از ویژگی‌های عالی برای پروژه‌های مبتدی و پیشرفته است. برای عمر طولانی طراحی شده است.

بنابراین، اگر می‌خواهید یک چرخ خیاطی ژانومه سطح پیشرفته داشته باشید، این باید برای شما مناسب باشد.

مزایای ژانومه ۵۰۰۲

 • تعداد زیادی گزینه دوخت
 • نور پس زمینه، صفحه نمایش دیجیتال
 • موقعیت سوزن ۹۱
 • تعداد زیادی دکمه

معایب ژانومه ۵۰۰۲

 • گران

بهترین چرخ خیاطی ژانومه، کاچیران،جک و مارشال کدام است + قیمت

چرخ خیاطی های خانگی و صنعتی از جمله وسایل کاربردی هستند که نقش قابل توجهی در صنعت پوشاک دارند و به علت استفاده های مختلفی که از این وسیله می شود با کاربردهای مختلفی طراحی و تولید شده اند که نیاز افراد را در زمینه های مختلف پوشش دهند.

خرید کردن برای بیشتر افراد در مورد هر وسیله و یا کالایی ذهن مشغولی به دنبال دارد و افراد همیشه دوست دارند از خریدی که می کنند نهایت رضایتمندی را داشته باشند و همیشه به دنبال این هستند که اگر خریدی را انجام می دهند و پولی بابت یک کالا پرداخت می کنند بهترین در نوع خودش باشد و با دیدن موارد دیگر از خرید خود پشیمان نشوند. پس برای اینکه بتوانید به این درجه برسید که هر خریدی که می کنید هوشمندانه ترین انتخاب شما باشد لازم است قبل از خرید حتما اطلاعات کافی در مورد محصول پیدا کنید و با مشخص کردن هدف اصلی خودتان و بررسی اطلاعات در مورد آن محصول بهترین کالایی که میشود را خریداری کنید. در این مقاله تصمیم داریم که در مورد خرید چرخ خیاطی ها و نکاتی که باید قبل از خرید آنها بدانید صحبت کنیم و چند نمونه از معروف ترین برندهای چرخ خیاطی ها را برای شما معرفی کنیم که در بین خریداران این محصول بیشترین طرفدار را داشته است.

انواع مختلف چرخ خیاطی ها

چرخ خیاطی ها با توجه به کاربرد و هدفی که دنبال می کنند در دو دسته چرخ خیاطی های صنعتی و خانگی وجود دارند که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خودشان است هستند که در عین داشتن شباهت، تفاوت های اساسی با یکدیگر دارند.

معرفی چرخ خیاطی های خانگی

امروزه در همه خانه ها چرخ خیاطی وجود دارد و حتی در جهیزیه تازه عروس ها هم یکی از وسایلی است که حتما خریداری می شود و از این چرخ خیاطی ها در موارد مختلفی استفاده می شود که از جمله آن ها می توان به کوتاه کردن لباس ها و تنگ کردن آنها یا گرفتن قسمت های زخمی شده پارچه اشاره کرد.

طراحی و ساخت چرخ خیاطی های خانگی به گونه ای است که شما می توانید برای پارچه های مختلف و اهداف مختلف از آنها استفاده کنید و چون معمولاً در خانه ها به صورت هر روزه از چرخ خیاطی استفاده نمی شود متریالی که در ساخت این چرخ خیاطی ها وجود دارد طوری است که باعث شده قیمت این چرخ خیاطی های خانگی نسبت چرخ خیاطی های صنعتی پایین تر باشد و اندازه و ابعاد کوچکتری هم داشته باشد تا شما بتوانید به راحتی آن را در خانه خود داشته باشید و برای کارهای مختلف در حد معمول و نه حرفه ای از آن استفاده کنید.

چرخ خیاطی های خانگی انواع مختلفی دارند که به چند دسته از جمله چرخ خیاطی های کامپیوتری و چرخ خیاطی های دستی و و گلدوزی و غیره تقسیم می شوند که افراد با توجه به هزینه ای که می توانند تقبل کنند و هدفی که دارند می توانند چرخ خیاطی را انتخاب و خریداری کنند.

معرفی چرخ خیاطی های صنعتی

چرخ خیاطی های صنعتی همانطور که از اسمشان پیداست در صنعت کاربرد دارند و معمولا کارخانه های تولیدی و یا تولیدی های مختلف لباس و پارچه و کیف و کفش از این چرخ خیاطی ها استفاده می کنند و به علت کار زیادی که از این چرخ خیاطی کشیده می شود سعی می شود در طراحی آنها نهایت دقت به خرج داده شود تا آنقدر کیفیتشان بالا باشد که بتواند پاسخگوی نیاز این تولیدیها باشد. چرخ خیاطی های صنعتی به علت نوع کاربردی که دارند طول عمر و دوام زیادی دارند و این طول عمر بالا به خاطر مواد و وسایلی است که در ساخت آنها به کار رفته است و به تبع آن قیمت آنها هم بالاتر از چرخ خیاطی های خانگی است.

چرخ خیاطی های صنعتی نسبت به چرخ خیاطی های خانگی به صورت حرفه ای تری طراحی می شوند و معمولا طوری هستند که برای یک کاربرد خاص تولید می شوند یعنی یک چرخ خیاطی فقط برای س ردوزی تولید می شود و چرخ خیاطی دیگر فقط برای برشکاری و دوخت های سراستین و غیره و اندازه و ابعاد چرخ خیاطی های صنعتی هم معمولا بزرگتر از چرخ خیاطی خانگی است و وزن بیشتری هم دارد.

قیمت چرخ خیاطی ژانومه

محصولات لوازم خانگی توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می شوند و در بین انواع مختلف برند ها یکی از پرطرفدارترین ها و با کیفیت ترین ها محصولات شرکت ژانومه است که معمولاً وسیله هایی که توسط این شرکت طراحی و تولید می شوند کاملا مطابق با علم روز دنیا هستند و در مورد نوع طراحی آنها تحقیقات زیادی صورت گرفته است و در سطح ملی و بین المللی هم حرفی برای گفتن دارند. در جدول زیر چند نمونه از پرطرفدارترین مدل های این برند معروف را برای شما آورده ایم تا بدانید که حرفه ای ها به دنبال کدام چرخ خیاطی ها هستند.

قیمت چرخ خیاطی کاچیران

کا چیران برند نام آشنای تولید محصولات چرخ خیاطی در چندین سال اخیر بوده است که تقریبا همه شما با این برند و محصولات آن آشنا هستید و می دانید که افرادی که از این محصولات استفاده می کنند تا چه حد از استفاده و خرید این چرخ خیاطی ها رضایت دارند. این کارخانه از سال 1359 مشغول به کار کرده است و چرخ خیاطی های صنعتی و خانگی در کاربردهای مختلف را تولید و به بازار عرضه کرده است و محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت در سطح بین المللی قرار دارند.

قیمت چرخ خیاطی جک

در بین شرکت ها و کارخانه های مختلفی که به تولید چرخ خیاطی ها می پردازند شرکت جک جزو شرکت های است که محصولات آن طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. در ساخت محصولات این شرکت کشورهای اروپایی هم همکاری و هم فکری دارند و محصولات اصلی این شرکت شامل ماشین برش خودکار و چرخ خیاطی راسته دوز و سردوز و میاندوز و سایر محصولات تخصصی در این زمینه می باشد که در انواع مختلف صنعت مثل پوشاک و کفش و مبل و غیره از محصولات این شرکت استفاده زیادی می شود.

قیمت چرخ خیاطی مارشال

شرکت مارشال جزو شرکت هایی است که به تولید چرخ خیاطی می پردازد و در سطح بین المللی کار خود را انجام می دهد و مصرف کنندگان زیادی به سمت محصولات این شرکت می آیند و معمولاً هم از استفاده از این محصولات رضایت خاطر دارند. این کشور کار اصلی خود را در تایوان انجام می دهد و نماینده او در ایران شرکت نیکو دوخت ماشین است.

دکمه بازگشت به بالا