اجتماعیکسب و کار ایرانی

بهترین پیشنهاد برای خرید سنگ در اصفهان چیست؟

برای همه مصرف کنندگان، همیشه این موضع یک سوال بوده است که چه نوع سنگی و با کدام ویژگی ها برای مصرف مورد نظرشان متناسب است؟ اینکه بهترین سنگ برای نما، یا برای کف ساختمان خریداری شود، یا حتی برای راه پله ازآن استفاده شود، نیازمند اطلاع از ویژگی های انواع سنگ و همچنین اطلاع از ویژگی های مورد نیاز در هر کاربرد است. در این مقاله قصد داریم، بهترین پیشنهاد برای خرید سنگ در اصفهان را  به صورت کامل بررسی کنیم.

اصفهان سنگ |بزرگترین سنگ فروشی اصفهان

مهمترین ویژگی ها برای خرید سنگ نما

چه در نمای ساختمان، و چه در استفاده های دیگر مانند کف، دیوار ها، قرنیز، راه پله ها و … باید به ویژگی های انواع سنگ، و همچنین ویژگی های مورد نیازمان در ساختمان دقت داشته باشیم. باید بدانیم، چه نوع سنگی مناسب کاربرد مورد نیاز ما است و از میان گزینه های موجود بهترین انتخاب را انجام دهیم. فروشگاه نما آرا، گسترده ترین دامنه آجرنما، کاشی ، سرامیک و تنوع محصولات سنگ در اصفهان شامل انواع سنگ تراورتن، سنگ گرانیت، سنگ مرمریت و ….  دارد. مدیران این فروشگاه با سیاست گذاری درست و تهیه انواع سنگ ساختمانی، مشاوره مناسبی در خرید بهترین سنگ برای پروژه شما ارائه میکنند. این مشاوره در مورد خرید محصول، شما را در انتخاب نهایی تا حد زیادی راهنمایی می کند.

کلینیک نما آرا ، با هدف برآورده کردن نیاز مهندسین و پیمانکاران ساختمانی به انواع مصالح ساختمانی تاسیس شده است. نما آرا هموراه تلاش کرده است تا با همکاری برند های معتبر در حوزه آجرنما، سنگ و سرامیک، موزاییک، درب های ضد سرقت و … با کیفیت ترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهد.

خرید سنگ نما در اصفهان

نما آرا، با توجه به پروژه شما، بهترین انتخاب ها را برای شما توضیح خواهد داد. این فروشگاه با بیش از چند دهه فعالیت در زمینه خرید و فروش انواع سنگ نما و ایجاد امکان بازدید و خرید، آماده ارائه خدمات مشاوره در هنگام خرید با توجه به نوع پروژه شما و درخواست و هزینه مورد نظر شما است. این فروشگاه با ایجاد وب سایت اینترنتی و بارگذاری انواع سنگ و سرامیک موجود در  فروشگاه در آن، امکان بازدید و تصمیم گیری را برای خریداران سهولت بخشیده است.

اصفهان سنگ |بزرگترین سنگ فروشی اصفهان

اشتباهات مهلک در هنگام خرید

اما هنگام خرید سنگ ساختمانی و سنگ نما، باید نکات متعددی را در نظر بگیرید. علاوه بر نکات معمولی و ظاهر و ابعاد، لازم است برخی نکات را با هم ببینیم و تاثیر انتخاب اشتباه آن را نیز ببینیم.

اولین نکته مهم میزان جذب و نفوذپذیری آب است

یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب بهتیرن سنگ ساختمانی، علی الخصوص سنگ نما که در بیرون خانه کار می شود و در معرض رطوبت و باران و برف قرار میگیرد، میزان نفوذ پذیری و میزان جذب آب در سنگ است. جذب آب بالا در سنگ، مشکل ساز خواهد شد. چراکه در طول زمان در زمستان و پاییز با نفوذ آب باران در آن این سنگ سنگین تر می شود و بعلاوه آب موجود در آن در شب های سرد یخ می زند و باعث شکستن و ترک خوردن آن می شود.

نکته مهم دوم، نداشتن چسبندگی زیاد با ملات دیوار است

در این صورت سنگ هر لحظه امکان دارد از نمای ساختمان جدا شود و از ملات کنده شود و به پایین پرتاب شود. به همین دلیل برای جلوگیری ازاین اتفاق می توانید از بست ها استفاده کنید، به این صورت که سنگ سوراخ می شود و توسط پیچ و پرچ، به دیوار پیچ می شود. اما این عمل ظاهر را خراب می کند. بهترین کار انتخاب سنگی است که چسبندگی بالایی با ملات مورد استفاده داشته باشد.

نکته سوم و بسیار مهم، وزن سنگ را در نظر بگیرید

برای نمای ساختمانی که قصد دارید تماما از سنگ استفاده کنید، باید به دنبال سبک ترین وزن در میان نما باشید. چرا که با فشار آوردن به دیوار حتی اگر آن سنگ چسبندگی بالایی داشته باشد و کنده نشود، به دیوار ها فشاری مضاعف اعمال می کند. این مورد در اتفاقات غیر مترقبه خطرناک خواهد بود.

اصفهان سنگ |بزرگترین سنگ فروشی اصفهان

سخن پایانی

سنگ در ساختمان سازی از دیر باز استفاده میشده است، اما امروزه نقشی پررنگ تر گرفته است و در موارد بسیار زیادی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. با این حال اشتباه در انتخاب سنگ مناسب با پروژه و آب و هوا و … می تواند خسارت های غیر قابل جبرانی برای ما و یا دیگران به بار آورد. بنا بر این انتخاب بهترین سنگ نما و سنگ ساختمانی بسیار حائز اهمیت است. توصیه ما به شما گرفتن مشاوره پیش از خرید از فروشندگان انواع سنگ ساختمانی است. نماآراکو آماده ارائه محصولات و خدمات مشاوره به شما عزیزان است.

دکمه بازگشت به بالا