عمومیکسب و کار ایرانی

با خرید جم فری فایر، چه سلاح‌هایی را می‌‌‌توانیم از آن خود کنیم؟

معرفی بهترین سلاح های بازی فری فایر (Free Fire)

همانطور که می‌دانید خرید جم فری فایر و انتخاب سلاح مناسب در موفقیت شما نقش بسزایی خواهد داشت. هرچند قوی‌ترین سلاح در فری فایر  تقریبا معنی ندارد چون همه سلاح‌های موجود در بازی فری فایر دارای کاربرد خاص و قوی هستند. پس در این پست به معرفی بهترین سلاح های بازی فری فایر برای استفاده های مختلف می پردازیم. جهت آشنایی با اسلحه های مختلف این بازی و استفاده درست از آنها با ما همراه باشید.

اموزش خرید جم فری فایر |خرید جم فری فایر

معرفی بهترین سلاح های بازی فری فایر

بازی فری فایر نسبت به بازی های مشابه دارای محیط کوچکتر و بازیکنان بیشتر نسبت به اندازه محیط است. انتخاب و استفاده درست از سلاح های بازی فری فایر یکی از حیاتی ترین اصول این بازی است زیرا باید کمترین و مفیدترین زمان را برای از بین بردن دشمنانتان صرف کنید تا از جمع شدن بازیکنان دیگر جلوگیری کنید.

بازی Free Fire در این زمینه طیف گسترده ای از اسلحه ها را ارائه می دهد که می تواند برای رقابت با دشمنان در میدان جنگ استفاده شود. بیشتر سلاح های معرفی شده در این پست از نوع SMG هستند. این امر به دلیل تنوع و کاربرد زیاد این نوع از سلاح ها در بازی فری فایر است. نسبت به نوع درگیری و فاصله درگیری سلاح های بازی فری فایر را بررسی خواهیم کرد و در انتها شما با آگاهی کامل می توانید سلاح های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بهترین اسلحه های دور برد در بازی فری فایر و ویژگی هایشان

اگر سبک بازی شما اسنایپر است پس حتما به اطلاعات اسلحه های زیر دقت کنید. البته این اسلحه های بازی فری فایر برای درگیری های نزدیک نیز بسیار قوی و کشنده هستند.

اسلحه GROZA-M249

اسلحه GROZA بهترین اسلحه از نوع سلاح های AR در بازی فری فایر است. این اسلحه دارای سرعت شلیک بسیار بالایی است، و این درحالی است  که از نظر Damage قدرتمند تر از اکثر اسلحه های این بازی است. گروزا یکی از مجبوب ترین اسلحه های بازی فری فایر نیز به شمار می آید.

اسلحه AWM

همانطور که همه میدانید این تفنگ معروفترین اسنایپر در کل بازی های سبک بتل رویال است. دقت داشته باشید که پیدا کردن آن ساده نیست اما اگر بتوانید دست خود را به آن برسانید حتما از آن استفاده کنید. هرچند سرعت تیراندازی با آن اندکی پایین است اما فقط یک تیر برای کشتن دشمن کافیست!!

اسلحه SKS

این اسنایپ یکی از محبوب ترین اسنایپاهای بازی فری فایر است که راحتتر از موارد دیگر گیر می‌آید. فقط یک تیر مرگبار از SKS کافی است تا هر بازیکنی را به زمین بیندازید. تنها نکته منفی این اسلحه شاید دقت کمتر آن نسبت به رقیبانش باشد.

اسلحه KAR98K

این اسلحه به جرات می توان گفت یکی از بهترین اسلحه های بازی فری فایر است که کمتر مورد توجه گیمرهای مبتدی قرار می‌گیرد! اسلحه ای بسیار خوش دست و مرگبار که دارای رنج و دمیج بسیار بالایی است.

اسلحه M82B

یکی دیگر از بهترین اسنایپهای بازی فری فایر قطعا این تفنگ است. برد بسیار بالا، قدرت مرگبار و دقت بسیار زیاد هر بازیکنی را عاشق خود می کند. مطمئن باشید این اسلحه از هیچ نظر از رقبایش ضعیف تر نیست و یک اسنایپ تمام عیار است. شاید حجم خشاب آن (۸تیر) کم به نظر برسد اما دقت داشته باشید این یک اسنایپ است نه یک رگبار!

بهترین اسلحه های برد نزدیک در بازی فری فایر و ویژگی هایشان

این سلاح های بازی فری فایر ربطی به سبک بازی شما ندارند و داشتن یکی از آنها الزامی است. زیرا درگیری های نزدیک خواه یا ناخواه غیرقابل اجتناب است.

اسلحه GATLING

این اسلحه که جزو اسلحه های ویژه در بازی فری فایر می باشد برای رقابت‌های برد نزدیک بسیار مناسب است . لازم به ذکر است که ظرفیت خشاب آن ۱۲۰۰ تیر می باشد و به همین دلیل است که جزو سلاح های ویژه در بازی فری فایر به شمار می آید. پس نگران خشاب خود نباشید و انگشتتان را روی ماشه نگه دارید!

هرچند این اسلحه از اسلحه های بازی فری فایر، برای بردهای دور نیز پیشنهاد می‌شود اما فقط داشتن برد خوب برای یک تفنگ کافی نیست. عدم امکان نسب اسکوپ و لگد این تفنگ، آنرا غیر قابل استفاده برای درگیری های دوربرد می‌کند.

اسلحه UMP

این سلاح را می‌توان جزو بهترین و مخرب ترین سلاح در کلاس SMG دانست و یکی از سلاح های محبوب و برتر بازی با میزان دمیج 49 به ازای هر تیر است. همچنین این اسلحه از سرعت بارگذاری خشاب بسیار بالایی برخوردار است که یک تفنگ ایده ال برای درگیری های نزدیک می شود.

اسلحه MP40

اگر شما جزو آن دسته از بازیکنهایی هستید که دوست دارید برای دشمنانتان کمین کنید این اسلحه برای شما بسیار مناسب هست. MP40 دارای بالاترین سرعت تیراندازی در بین اسلحه های بازی فری فایر است و با دمیج خوب و سرعت تعویض خشاب بالا، یک انتخاب کامل برای درگیری های نزدیک است. سرعت شلیک این اسلحه به دشمنانتان فرصت هیچ کاری را نخواهد داد. البته دقت داشته باشید شما نمی توانید با چیزی به جز یک خشاب و استوک آن اسلحه را مجهز کنید!

نکته: اسلحه UMP دارای رتبه دوم در نرخ سرعت شلیک در بازی فری فایر است و اسلحه MP40 رتبه اول نرخ سرعت شلیک را دارا می باشد.

اسلحه M1014

همانطور که در بخش ترفندهای بازی فری فایر نیز اشاره کرده ایم، آمادگی برای درگیری های نزدیک مخصوصا در اوایل بازی بسیار مهم است. هرچند شاتگان ها به دلیل سرعت کم خشاب گذاری تقریبا از اسلحه های کم استفاده هستند. با این حال ، M1014 می تواند شش گلوله را به طور همزمان شلیک کند و شما را شگفت زده نماید! این اسلحه دارای دمیج بسیار بالایی هم هست که آن را تبدیل  به یک تفنگ خیلی خاص در رنج نزدیک می‌کند.

اسلحه CG15

یک SMG با فناوری آینده نگرانه که به دلیل دقت بالا و توانایی خشاب گذاری سریع و شلیک با میزان آسیب زیاد ، حتی در برد میان برد ​​نیز می تواند عملکرد خوبی داشته باشد. تقریباً می توان آن را با دمیج چشمگیر 50 در هر تیر به عنوان یک AR در نظر گرفت. تنها ضعف CG15، خشاب کوچک 20 تایی آن است که با یک خشاب گسترده این ضعف کاملا بر طرف می شود. پس با یکی از قویترین اسلحه های بازی Free Fire طرف هستید و به هیچ وجه آنرا از دست ندهید.

راه انداختن نبردی پیروزمند با قوی ترین سلاح در بازی فری فایر

فری فایر یک بازی اکشن و ماجراجویی است که کم‌تر نوجوان و جوانی وجود دارد که آن را تجربه نکرده باشد. یک بازی بسیار جذاب و مهیج آنلاین که امکان بازی کردن گروهی را نیز در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. بازی فری فایر علاوه بر جذاب بودن آن نیاز به یک استراتژی درست دارد تا در نهایت سبب پیروزی شما گردد. یکی از مهم ترین عوامل در پیروزی مربوط به انتخاب سلاح می باشد. داشتن قوی ترین سلاح در بازی فری فایر با قدرت تخریب بالا، میزان پیروزی شما را بالاتر می‌برد و در نهایت باعث پیروزی شما می‌شود. سلاح‌هایی که در بازی فری فایر وجود دارند تنوع بسیاری دارند و هرکدام نیز برای موقعیت‌های متنوع، کاربردهای متفاوتی دارند و می‌توانند قدرت شما را افزایش دهند.

چرا باید از قوی ترین سلاح در بازی فری فایر استفاده کنیم؟

انتخاب سلاح درست است که تاثیر زیادی در نتیجه بازی خواهد داشت اما نمی‌توان به طور قطع یک سلاح را به عنوان قوی‌ترین سلاح در بازی فری فایر معرفی نمود. دلیل این موضوع به کاربردهای سلاح‌های مختلف برمی‌گردد که هر کدام در شرایط خاص دارای بیشترین کارایی و بازدهی هستند. بنابراین انتخاب ترکیب مناسبی از سلاح‌های قوی در طول بازی، می‌تواند نتیجه مطلوب را به ما ارائه نماید. با این حال هستند سلاح هایی که تقریبا نسبت به دیگر سلاح‌ها دارای بالاترین کارایی هستند و به اصطلاح قوی ترین سلاح نامیده می شوند.

انتخاب بهترین سلاح در بازی فری فایر

مهم‌ترین نکته در انتخاب بهترین سلاح، راحت بودن شما با آن سلاح است. به این معنی که با هر سلاحی که می‌توانید بهتر بازی کنید، همان سلاح بهترین و مناسب‌ترین سلاح برای شما می‌باشد. آشنا بودن با قوانین بازی فری فایر نیز می‌تواند شما را در انتخاب قوی‌ترین سلاح راهنمایی نماید. در طول بازی توانایی حمل تمامی سلاح‌ها وجود ندارد. بنابراین مفهوم قوی ترین سلاح در بازی فری فایر معنا پیدا می‌کند. دو سلاح سنگین و یک سلاح سبک تمامی ظرفیتی است که برای هر کاربر وجود دارد؛ بنابراین با توجه به استراتژی که برای خود یا تیم خود دارید باید سلاح‌های مناسب را انتخاب کنید.

انواع سلاح‌ها در بازی فری فایر

فری فایر یک بازی مهیج با رابط کاربری جذاب است که مپ‌های آن، مساحت کمی دارد و در عین حال نیز جمعیت بسیاری در آن وجود دارند. طبق این قانون باید در کم‌ترین زمان بهترین و قوی ترین سلاح در بازی فری فایر را پیدا کرده و آماده نبرد با رقبای خود گردید. سلاح‌های متنوعی وجود دارند و باید با توجه به نیاز خود آن‌ها انتخاب نمایید. تنوع سلاح‌ها در بازی فری فایر بالاست، به همین سبب سلاح‌هایی که در بازی قرار داده شده‌اند در چهار گروه قرار می‌گیرند.

  • سلاح های برد کوتاه یا نزدیک زن
  • سلاح های سریع و شتابدار
  • سلاح هایی که دارای مهمات ارکال هستند.
  • سلاح MP40 که به جرعت می توان آن را جزو قوی ترین سلاح در بازی فری فایر قرار داد.

نکاتی از انتخاب انواع سلاح‌ها در بازی فری فایر

این دسته‌بندی برای سلاح‌ها بسیار کارآمد بوده و کمک شایانی به شما خواهد نمود. فراموش نکنید که پیش از انتخاب سلاح، داشتن تجربه از اهمیت بالاتری برخوردار است. تلفیق تجربه و سلاح‌های مناسب است که می‌تواند پیروزی نهایی را برای شما به ارمغان آورد. در طول بازی سلاح‌هایی که شتاب بالا داشته و همچنین قدرت تخریب بالا دارند را پیدا نموده و انتخاب کنید و در دسترس خود قرار دهید.

منبع :

ff.garena.com

 apps.apple.com

دکمه بازگشت به بالا