اطلاعیه آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی ۱۴۰۳ مربوط به ایثارگران

آزمون استخدامی |استخدامی

اطلاعیه دوازدهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۱۴۰۳ اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز به نقل از سایت ایثار، متن اطلاعیه اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیادشهید و امور ایثارگران به شرح زیر است:

 دفترچه راهنمای دوازدهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در درگاه اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی انتشار یافته و  شروع ثبت نام این آزمون استخدامی از  روز پنجشنبه تاریخ  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴آغاز و تا روز شنبه ۱۴۰۳/۰۴/۲۳در تارنمای آن مرکز به نشانی www.hrtc.ir  ادامه خواهد داشت.

ایثارگران متقاضی استخدامی در دستگاه‌های اجرایی کشور می‌توانند با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای این آزمون در صورت داشتن شرایط احراز مشاغل اعلام شده، از سهمیه‌های قانونی خود به تفکیک ۲۵ و ۵ درصد با ثبت نام در زمان مقرر بهره مند گردند.

در این آزمون استخدامی پست بانک ایران، روزنامه رسمی کشور، گمرک جمهوری اسلامی ایران، شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران و شرکت‌های تابعه، وزارت کشور، وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزارت اقتصاد و امور دارایی، سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، بنادر و دریا نوردی،سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سازمان بازرسی کل کشور، حوزه هنری انقلاب اسلامی حضور دارند و فرصت های شغلی بسیار و متنوعی را فراهم آورده‌اند.

قابل توجه است که مواد آزمون، شرایط اختصاصی هر یک از دستگاه‌ها و رشته شغل‌های مختص به هریک از آنان در دفترچه راهنمای این آزمون استخدامی درج شده است.

به ایثارگران متقاضی شرکت در آزمون استخدامی اکیداً توصیه گردد ضمن مطالعه کلیه شرایط آزمون قبل از انجام فرآیند ثبت نام، از ثبت نام توسط سایر افراد علی الخصوص کافی نت‌ها پرهیز نموده و در صورتیکه توسط اشخاص دیگر ثبت نام نمودند فرآیند را با دقت بررسی و بعد از آن نهایی کنند.  تاکید مکرر می گردد متقاضیان ثبت نام می‌بایست در بازه زمانی مقرر و به ویژه در روزهای ابتدایی نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده و از موکول کردن آن به روزهای پایانی ثبت نام اکیدأ خودداری نمایند.

لازم به ذکر است سهمیه‌های استخدامی ایثارگری (۲۵%) و (۵%) موضوع ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران در ستون‌های جداگانه تعیین گردیده است.

بنابراین جهت بهره مندی از سهمیه های استخدامی ایثارگری، تمامی مشمولین ایثارگر به ویژه مشمولین سهمیه استخدامی حداقل ۲۵درصد ایثارگری، ضمن خوداظهاری صحیح نوع و نسبت ایثارگری و اخذ تایید از سامانه ثبت نام،  می بایست رشته شغل محل‌های تخصیصی به سهمیه‌های استخدامی ایثارگران را در تناسب با شرایط احراز شغل‌ها و شرایط خود انتخاب نمایند، در صورت خوداظهاری و ثبت اشتباه هویت ایثارگری یا عدم انتخاب رشته شغل محل‌های تفکیکی و مختص به ایثارگران، پس از پایان بازه ثبت نام اصلاح اطلاعات مرتبط و اعمال سهمیه استخدامی ایثارگری به هیچ عنوان میسر نمی‌باشد.

زمان برگزاری این آزمون استخدامی روز جمعه مورخ  ۱۴۰۳/۰۵/۱۲اعلام شده است.
انتهای پیام                                        
 

دکمه بازگشت به بالا