ورزشی

بررسی ابعاد حضور بانوان در ورزشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی

در جلسه‌ای با حضور رئیس مرکز رصد، نظارت و ارزیابی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و فعالان ورزشی ابعاد فرهنگی و اجتماعی حضور بانوان در ورزشگاه‌ها بررسی شد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، با عنوان «ارزیابی ابعاد فرهنگی و اجتماعی حضور بانوان در ورزشگاه‌ها» با حضور پولادگر و کلهر به عنوان معاونان فنی و ورزش قهرمانی، فرهنگی و توسعه همگانی وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، دکتر فیاضی، قائم مقام دبیر و رئیس مرکز رصد، نظارت و ارزیابی شورای عالی انقلاب فرهنگی، ابراهیم شکرانی، معاون برنامه ریزی راهبردی و نظارت و ارزیابی و محمد عصاره، در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه که به همت مرکز رصد، برنامه ریزی و ارزیابی شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شد، پیرامون حضور ابعاد فرهنگی و اجتماعی حضور بانوان در ورزشگاه‌های فوتبال بحث و تبادل نظر شد.

مطابق با گزارش وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، همه الزامات و زیرساخت‌های لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه‌های فوتبال و در آینده‌ای نه چندان دور برای سایر رشته‌های ورزشی متناسب با کرامت و جایگاه زنان ایران اسلامی رعایت شده و تمهیدات لازم اتخاذ شده است.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا