علمی و پزشکی

خودروهای تسلا می‌توانند علائم و چراغ‌های راهنمایی رانندگی را ببینند

این بروزرسانی فقط در دسترس دارندگان اتومبیل هایی است که دستگاه های آنها مجهز به کامپیوتر نسل سوم تسلا است که از حالت اتوماتیک پشتیبانی می کند و به سخت افزار معروف است 3. با نام سخت افزاری 3 شناخته شده است. تسلا سال گذشته شروع به نصب رایانه در تمام تجهیزات خود کرد و صاحبان خودرو باید برای استفاده از همه هزینه ای پرداخت کنند. -car ، که شامل ویژگی جدید تسلا است.

بروزرسانی جدید تسلا برای خودروهایش

اگر این ویژگی فعال باشد ، سیستم اتومبیل را در هنگام مواجهه با چراغ راهنمایی صاف نگه می دارد و علائم را متوقف می کند. پس از آن راننده باید اتومبیل خود را بكشد یا پدال شتاب دهنده را فشار داده تا خودرو در حال حرکت باشد ، حتی اگر چراغ جلو سبز باشد. تسلا همچنین خاطرنشان می کند که حالت خود رانندگی ممکن است کاملاً برای راننده کار نکند و این ویژگی ممکن است برای همه تقاطع ها عملی نباشد. به عنوان مثال ، این ویژگی در عبور از سطح یا عابر پیاده کار نخواهد کرد.

بروزرسانی جدید تسلا برای خودروهایش

تسلا خاطرنشان می کند که این ویژگی های جدید در حالت بتا و بتا بوده و بعضی اوقات می تواند کند شود. این سیستم همچنین با گذشت زمان بهبود می یابد. این سیستم ممکن است در شرایط دشوار مانند عابر پیاده ، باران و نور مستقیم به درستی کار نکند. به همین دلیل تسلا رانندگان را ترغیب می کند که مراقب باشند و اقدامات لازم از جمله ترمزگیری را انجام دهند.

بروزرسانی جدید تسلا برای خودروهایش

ایلان مسک مدتها پیش قول داده بود که تسلا هر روز تحت هر شرایطی قادر به رانندگی وسایل نقلیه باشد. اما با وجود فروش اتومبیل به نام “همه اتومبیل” ، هیچ خودروی تسلا نمی تواند این کار را انجام دهد ، و مبلغی که مشتریان هنگام خرید می پردازند در واقع برای چنین ویژگی هایی است.

theverge.com

2121

دکمه بازگشت به بالا