واکنش تند ایران به هتک حرمت جدید صهیونیست‌های افراطی به مسجدالاقصی

صهیونیست |مسجدالاقصی

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیست‌های افراطی را به شدت محکوم کرد.

به گزارش مجله تفریحی زیباروز، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه، اقدام صهیونیست‌های افراطی در هتک حرمت مسجدالاقصی، سر دادن شعارهای نژادپرستانه و حمله به شهروندان فلسطینی به بهانه برپایی راهپیمایی تحریک‌آمیز موسوم به پرچم را به شدت محکوم کرد.

کنعانی افزود: اقدام صهیونیست‌های افراطی در هتک حرمت مسجدالاقصی با حمایت نیروهای نظامی و امنیتی رژیم غاصب اسرائیل و همزمانی این اقدام تحریک آمیز با تداوم نسل‌کُشی و جنایات رژیم آپارتاید صهیونیستی در نوار غزه و کرانه باختری، نشان از قصد این رژیم بر تشدید دامنه های بحران در فلسطین و منطقه دارد.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: سرزمین فلسطین و مسجدالاقصی، مورد احترام تمامی پیروان راستین ادیان ابراهیمی است و فرقه نژادپرست صهیونیستی از اینگونه اقدامات اهانت‌آمیز و تحریک‌ کننده چیزی جز تنفر جهانی بویژه نزد ملت های مسلمان بدست نخواهد آورد.

کنعانی تصریح کرد: رژیم کودک‌کش و اشغالگر اسرائیل اکنون بیش از هر زمان دیگری در جهان منزوی شده و بدون شک این گونه اقدامات تنها به تشدید این انزوا و تشدید تنفر از آن منجر خواهد شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان خواستار اقدام متحد کشورهای اسلامی برای مقابله مؤثر با اقدامات جنایتکارانه رژیم غاصب صهیونیستی علیه ملت فلسطین و نیز حمایت از مقدسات اسلامی و دینی بویژه مسجدالاقصی به عنوان قبله اول مسلمانان جهان شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا