اقتصادیکسب و کار ایرانی

مزیت های خرید یخچال ساید بای ساید LG J257

یخچال فریزر ال جی J257 » ظرفیت 30 فوت

اگر بخواهیم در دل و جان یخچال فریزر ساید بای ساید j257 نفوذ و رسوخ کنیم با ویژگی‌های برتری از آن مواجه خواهیم شد که لذت استفاده از یک محصول بی‌نظیر را برای کاربر فراهم خواهد کرد. یخچال ال جی از برترین‌های موجود در بازار به شمار آمده که با کیفیت و قابلیت‌هایی بی‌نظیر ساخته و در دسترس قرار گرفته است. این شرکت معتبر و نامدار در سطح جهانی در هر سال و هر یک از طراحی‌های خود سنگ تمام گذاشته و نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا بهترینش را ارائه دهد. یخچال‌های ساید باید ساید جزء یخچال‌هایی بوده‌اند که زیبایی بی‌مانندی را در بر داشته‌اند.

با طراحی یخچال فریزر ساید بای ساید j257 ال جی مدل gc-j257caec می‌بینید که ال جی از جزئیاتی پنهان رونمایی کرده که بر کیفیت مواد غذایی موجود در یخچال هم تاثیر می‌گذارند و وجود نور UV در نازل آبریز یکی از همین موارد بوده است. طراحی انقلابی بدنه و فضای داخلی هم که دیگر همه را انگشت به دهان در جای خود میخکوب کرده است از بس زیبا و با ظرافت قطعات آن در کنار هم چیده شده‌اند.

یخچال فریزر ساید باید ساید ال جی J257 با ظرفیت 30 فوت و با سه درب طراحی شده که یکی از درب‌ها مربوط به طراحی دور این دور می‌باشد. بخش فریزر و یخچال هم با درب‌های مجزا از هم باز می‌شوند و هر دو از طراحی داخلی نسبتاً شبیه به هم برخورداراند. سیستم بدون برفک یخچال هم که شما را از پاک کردن‌های مدوام برفک به دور نگه داشته و هم چنین از خرابی زود هنگام یخچال هم جلوگیری می‌کند.

در کنار همگی این موارد درLG GR-J257JSXN – Refrigerators قابلیت‌هایی هم به کار رفته تا مواد غذایی را در طولانی مدت‌تر و تازه نگه دارد و طول عمر بیشتری را داشته باشند. از مدل‌های مشابه‌ای که قیمتی نزدیک به هم دارند با این مدل از یخچال ال جی می‌توان به یخچال فریزر ال جی J287 اشاره کرد؛ J287 با همان ظرفیت 30 فوت تولید شده اما با قیمتی بیشتر از J257 که به دلیل بالاتر بودن مدل آن می‌باشد.

تفاوت یخچال j257 و j267 |قیمت یخچال ال جی j257

مزیت‌های خرید یخچال Lg J257:

  • ظرفیت 30 فوت
  • درب دور این دور
  • سیستم بدون برفک
  • نازل آب با قابلیت UVnano

کمپرسور اینورتر خطی را هم ال جی برای یخچال فریزر J257 در نظر گرفته تا با قدرتی باورنکردنی شروع به کار کند. سطح صدا و مصرف انرژی در این نوع از موتور بسیار پایین بوده می‌توان گفت حین کار شما را اذیت نخواهد کرد. فیلتر بهداشتی به کار رفته در یخچال سبب شده تا باکتری‌ها در یخچال تا 99.999 درصد از بین بروند و شما با مواد غذایی کاملاً بهداشتی سروکار داشته باشید. کنترل هوشمند یخچال آن هم از راه دور از مزیت‌های برتر در طراحی این مدل بوده که می‌توانید حتی از فاصله‌های زیاد هم انجماد سریع را روشن نمایید.

    به نقل از ال جی: یخچالی با سطح بهداشتی بالا و عاری از بوهای نامطبوع را با ویژگی Hygiene Fresh+ تجربه کنید که یخچال Lg J257 هم از آن بهره برده است. از بین بردن سطح بالایی از باکتری‌ها که از این میزان می‌توان به 99.999 درصد آن‌ها اشاره داشت.

نمایی از تفکرات بی‌نظیر طراحان ال جی

بیاید از نمای بیرونی یخچال شروع به بررسی و نحوه ساخت آن کنیم و بعداً به طراحی داخلی آن هم رجوع خواهیم کرد. ظاهری ساده را در ابندای بررسی خواهید دید که حتی با دستگیره‌هایی توکار هم طراحی شده؛ تنها یک قسمت آبریز و یخ ریز را می‌بینید که همیشه آبی گوارا و سرد را به شما در هر شرایطی تحویل خواهد داد. رنگ نقره‌ای زیبای یخچال با هر دکوراسیونی ست شده و فضای اطراف خود را بسیار زیبا جلوه خواهد داد. در این مدل از ساید باید ساید با سه درب مواجه خواهید شد که یکی از آن‌ها متعلق به درب دور این دور بوده است.

طراحی یخچال فریزر J257 با یک قسمت بسیار کاربردی که آب سرد و تکه‌هایی از یخ ریز را به شما تحویل خواهند داد طراحی شده. قسمت آبریز و یخ ریز یخچال در هر شرایطی به شما آبی گوارا و سرد را تحویل داده و از اینکه مجبور نیستید هر زمان داخل یخچال بطری‌های آب را تعبیه کنید لذت خواهید برد. طراحی آبریز J257 با شکلی متفاوت‌تر از بقیه ساخته شده و ظاهری زیبا را دارد. حال بخواهیم ابعاد و وزن یخچال را در نظر بگیریم باید گفت که از ابعاد 735×1790×913 میلی متری و وزن 131 کیلوگرم برخوردار است.

با جعبه گشایی و نگاهی نزدیک به یخچال متوجه ظرافت‌هایی بسیار بیشتر از آن خواهید شد که می‌بینید که از آنچه بیان شده زیباتر و با کیفیت‌تر است. بر روی درب یخچال یک درب کوچکتر تعبیه شده که به آن درب دور این دور می‌گویند و فضای کمی به آن اختصاص داده شده و تنها برای مواد غذایی کمی که مصرف زیادی دارند می‌توان از آن استفاده نمایید.

باز کردن این درب در طول روز و در دفعات زیاد آسیب چندانی به یخچال وارد نخواهد کرد و از باز کردن درب اصلی که گاز بسیاری از آن خارج خواهد شد بسیار بهتر است. لامپ LED داخلی آن هم که در تاریکی شب دید بسیار بهتری را برای شما فراهم کرده تا آنچه می‌خواهید را سریع پیدا کنید و با این قطعه کوچک تمامی فضای داخلی یخچال را جلوی چشم خود خواهید داشت.

دیزاین داخلی یخچال فریزر ال جی J257

درب یخچال و فریزر را که با هم باز کنید متوجه خواهید در بخش داخلی تفاوت چندانی با هم ندارد؛ اگرچه کاملاً مشهود است که فضای یخچال بسیار بیشتر بوده و از 412 لیتر بهره مند شده که این ظرفیت در بخش فریزر تنها 205 لیتر می‌باشد. یخچال را که برانداز کنید می‌بینید که از چهار طبقه و دو کشو با تکنولوژی‌های کاربردی برخوردار می‌باشد؛ چهار طبقه اصلی برای نگه‌داری قاب و قابلمه‌های بزرگ و کوچک و هم چنین یک جعبه کوچک برای مواد غذایی ریز همانند کره و پنیرها با نام Utility Box تعبیه شده است.

فضای داخلی یخچال فریزر J257

بر روی بدنه داخلی یخچال فریزر جی 257 یک بخش مستطیل شکلی طراحی شده که درجه دمای دستگاه را نمایش می‌دهد و وجود ویژگی‌هایی همانند ThinQ بر روی آن درج شده است. مقداری که بالاتر بروید با فضایی رو به رو خواهید شد که محل قرارگیری بطری‌هایی می‌باشد که این مکان تنها چهار بطری را در خود جای می‌دهد.

کشوهای تعبیه شده هم شامل دو عدد می‌باشند که برای میوه و سبزیجات طراحی شده‌اند. FRESHBalancer است که رطوبتی مطلوب و مناسب را در کشو فراهم می‌کند تا میوه و سبزیجات مدت زمان بیشتری تازه باقی بمانند و ظاهر اولیه خود را حفظ کنند. حالا بیایید نگاهی به درب یخچال بیاندازیم که با چهار طبقه آراسته شده و طبقه‌های پایینی با فاصله زیادی از هم قرار گرفته‌اند تا برای بطری‌هایی با قامت بلند به راحتی جا باز شود.

بررسی قسمت یخچال که به پایان رسید و حالا زمان شروع برانداز کردن بخش فریزر می‌باشد؛ چهار طبقه و دو کشو هم همانند یخچال سهم فریزر می‌باشد. کشوها فضایی مناسب برای نگه داری مواد گوشتی بوده‌اند و با تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای که در زمینه نگه داری مواد دارند می‌توانند طول عمر بیشتری را داشته باشند. طبقه‌های موجود هم برای جاگذاری جعبه و ظرف‌هایی از مواد غذایی منجمد شده مناسب خواهد بود. درب فریزر برخلاف یخچال تنها دو طبقه دارد و فضای ذخیره سازی آن به حجم یخچال نمی‌رسد.

کمپرسور، قطعه‌ای کاربردی در کارکرد دستگاه

ال جی با کوله باری از امکانات متنوع یخچال‌های خود را طراحی کرده که مدل J257 هم از این قاعده مستثنا نبوده و از بهترین کمپرسور موجود در ساخت آن استفاده شده است. موتور از بخش‌های حیاتی در هر دستگاهی به حساب می‌آید که بدون وجود آن کارکرد دستگاه هم امکان پذیر نخواهد بود و هر چه این قطعه پر اهمیت قوی‌تر باشد با دستگاهی نیرومندتر سروکار خواهید داشت. موتورها را در انواع مختلفی طراحی کرده‌اند و این بستگی به شرکت سازنده و طراحان دستگاه دارد که از کدام یک بهره بگیرند؛ در کل برندهای نامی در سطح جهانی و شناخته شده برای ماندگاری خود در بازار رقابت همیشه از بهترین‌ها بهره گرفته‌اند و با کیفیت قطعات را در محصولات خود به کار می‌برند.

موتور کارآمد یخچال فریزر ال جی جی 257

موتور اینورتر خطی Linear Compressor، رو دست ندارد و با مصرف انرژی پایین یکی از مزیت‌های برتر آن می‌باشد این گفته به خوبی صدق خواهد کرد. مصرف پایین انرژی جدا از اینکه برای محیط زیست هم می‌تواند گزینه بسیار پر اهمیتی باشد برای مصرف کنندگان هم عملکردی عالی از موتور به شمار خواهد آمد. سیستم خنک کننده سریع هم به همین به موتور بستگی دارد و این امکان را فراهم کرده تا مواد غذایی در مدت زمان کمی خنک شوند.

سطح سروصدای کم هم از دیگر مزیت‌های موتور ایتورتر خطی بوده که با 36 دسی بل سطح صدا شما را در طول کار اذیت نخواهد کرد. ضمانت ده ساله موتور هم چیزی نبوده که بتوان به آسانی از آن گذشت این مدت زمان طولانی برای ضمانت یعنی ال جی به طراحی‌های خود مطمئن بوده و کیفیت را در اولویت کار خود قرار داده است.

گاز R600a برای شارژ گاز یخچال تعبیه شده و ال جی همان طور که مشخص است بهترین آن را به کار برده است تا باز ثابت کند دوستدار و حامی محیط زیست است. گاز مبرد R600a هم که از دوستداران محیط زیست بوده و آسیبی برای محیط زیست ندارد در یخچال تعبیه شده است؛ این مدل از گاز برخلاف گازهای دیگر سمی نبوده و خطری برای لایه اوزن به حساب نمی‌آید.

قابلیت‌های ویژه در یخچال فریزر ال جی J257

امروزه و در عصر حاظر یخچال توانسته جایگاه خود را به عنوان قلب وسایل الکترونیکی در خانه باز کند و از لزومات موجود در خانه به شمار می‌آید. یخچال‌هایی با قابلیت‌های کم و حجم پایین در بازار موجود هستند و مدل‌هایی هم همانند J257 را می‌بینید که با ظرفیت بالا و کیفیت خوبی ساخته شده‌اند که همراه با قابلیت‌های ویژه‌ای هستند.

UVnano، از قابلیت‌هایی بوده که در بخش آبریز تعبیه شده و سبب خواهد شد تا آبی گوارا و بدون باکتری را میل کنید. تمیز کردن 99.999 درصد از باکتری‌های نازل آب با نور UV و اینکه گویا هر روز از نازل‌های تازه‌ای استفاده می‌کنید همین قدر تمیز و بدون باکتری. DoorCooling+ یا همان خنک کننده سریع و یکنواخت فضای داخلی یخچال را یکدست خنک می‌کند و این قابلیت سبب شده تا نوشیدنی‌ها در هر سمتی که باشند همیشه سرد و خنک باقی بمانند. LinearCooling فناوری بوده که مواد غذایی را مدت طولانی‌تری تازه و سالم نگه می‌دارد؛ نوسانات دما را کاهش داده و غذاها را تا 7 روز طمع دار و تازه باقی نگه می‌دارد. اتصال به آب شهری را دارد که از مهم‌ترین ویژگی‌های یخچال به شمار آمده اما باید توجه داشت که رنگ دودی این مدل چنین قابلیتی را به دوش نکشیده است.

هوشمندانه یخچال فریزر را از راه دور کنترل نمایید

زندگی هوشمند با دستگاه‌هایی به روز و پیشرفته که ویژگی‌های نرم افزاری خوبی را ساپورت می‌کنند؛ ال جی در این زمینه هم کم و کاستی نداشته و با پشتیبانی از قابلیت ThinQ دسترسی شما از راه دور به یخچال را فراهم کرده است. یخچال را با LG ThinQ از هر نقطه و هر جایی مدیریت کنید و آنچه می‌خواهید را از راه دور بر یخچال اعمال کنید. همان طور که ال جی خودش بیان کرده با یک لمس بر روی گوشی همراهتان انجماد سریع یخچال را فعال خواهید کرد و این خود گفته‌های بالا را در مورد دسترسی سریع و آسان ثابت می‌کند.

خلاصه‌ای از محتوای بیان شده

قیمت یخچال فریزر ال جی J257 نسبتاً بالا بوده و این به دلیل ظرفیت بالای آن می‌باشد و ویژگی‌های عالی که دارد. مدل ساید باید ساید مد نظر ما از موتور اینورتر خطی بهره گرفته که صدایی آرام و در عین حال مصرف انرژی پایینی دارد. سیستم خنک کنندگی سریع هم از مزایای وجود همین موتور کارآمد می‌باشد. داشتن یخچالی با ظرفیت 30 فوت برای خانواده‌هایی پر جمعیت مناسب بوده اما خانواده‌هایی هم هستند که مصرف روزانه بالایی دارند و نیاز دارند تا یخچالی پر حجم را داشته باشند؛ با این وجود این مدل از ال جی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

دکمه بازگشت به بالا