اقتصادیکسب و کار ایرانی

ادغام آلپاری و فارکس تایم | داستان انتقال مشتریان بروکر FXTM به آلپاری

داستان ادغام آلپاری و فارکس تایم

اگر به بازار فارکس و بروکرهای آن آشنایی داشته باشید، حتما بارهای با اتفاق ناگوار مسدود سازی کاربران ایرانی در کارگزاری مواجه شده‌اید. متاسفانه بسیاری از کارگزاری‌های که در بازار فارکس فعال هستند، به دلیل وجود تحریم‌ها مجبور به محدودسازی برخی کاربران می‌شوند.

کارگزاری فارکس تایم (FXTM) که یکی از همین بروکرها به حساب می‌آید، کاربران ایرانی را محدود کرده است. البته که موضوع محدود شدن FXTM همین‌جا تمام نمی‌شود؛ زیرا کاربران با دنیایی از ابهامات در مورد ادغام آلپاری و فارکس تایم مواجه شده که انجام معاملات را با مشکل روبه‌رو می‌کند. به هر حال، برای ثبت نام در بروکر آلپاری، میتوانید به لینک زیر در سایت ایتسکا مراجعه کنید:

https://itsca-brokers.com/forex/alpari-broker-registration-training/

بروکر فارکس تایم زمانی که مجبور به محدود کردن کاربران ایرانی شد، تصمیم گرفت که خدمات خود به صورت دیگری در اختیار فارسی زبانان دنیا قرار دهد. به همین دلیل طی اطلاعیه‌ای این موضوع را عنوان کرده و کارگزاری آلپاری (Alpari) را معرفی می‌کند. البته که در ادامه این مطلب اطلاعات بیشتری در مورد ادغام فارکس تایم و آلپاری به دست می‌آورید.

اطلاعیه فارکس تایم در مورد انتقال خدمات به بروکر آلپاری

فارکس تایم طبق اطلاعیه‌ای اعلام کرده که خدمات خود را با تحت برندهای مختلفی مانند آلپاری و فارکس تایم به کاربران ارائه می‌دهد. همچنین در این اطلاعیه در مورد مسائلی مانند تعرفه‌های ارائه خدمات، محصولات و محصولات مشابه در بروکر فارکس تایم و آلپاری صحبت کرده است. البته که در بروکر آلپاری خدمات بیشتری در مقایسه با فارکس تایم دیده می‌شود که امتیاز مثبتی برای کاربران خواهد بود.

آیا ادغام آلپاری و فارکس تایم به زیان کاربران است؟

اگر به اطلاعیه FXTM در مورد ادغام فارکس تایم و آلپاری دقت کرده باشید، می‌بینید که این ادغام هیچ تاثیری در ارائه خدمات نخواهد داشت؛ زیرا هر دوی بروکرها توسط یک شرکت و تیم پشتیبانی می‌شود. همچنین جالب است بدانید که تیم توسعه آلپاری با فارکس تایم یکسان بوده و خدمات از یکسانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

البته که ادغام دو بروکر حتی با وجود یکسان بودن خدمات، تماماً به سود مشتری نیست. برای مثال مشتریانی که در بروکر فارکس تایم فعالیت دارند، اگر بخواهند حساب جدید باز کنند، با مشکل مواجه می‌شوند. به همین دلیل کاربران ایرانی باید حساب خود را به بروکر آلپاری انتقال دهند که قطعا با چالش‌ها و زیان‌های مالی همراه خواهد بود.

قابلیت‌های ویژه بروکر آلپاری که فارکس تایم موجود نیستند

در صورتی که پس از ادغام آلپاری و فارکس تایم می‌خواهید وارد بروکر آلپاری شوید و با این کارگزاری آشنایی ندارید، جای نگرانی نیست؛ زیرا قرار است با رابط کاربری و خدمات مشابهی کار کنید. همچنین در بروکر آلپاری خدمات منحصر به فرد و جذابی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در انجام معاملات بسیار کاربردی خواهند بود.

طرح‌های تشویقی

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌هایی که مشکلات ادغام آلپاری و فارکس تایم را قابل تحمل می‌کند، طرح‌های تشویقی است. در بروکر آلپاری طی بازه‌های زمانی مختلف طرح‌های تشویقی برای کاربران در نظر گرفته می‌شود که تنوع بالایی دارند. به همین دلیل کاربر بر اساس نیاز خود این طرح‌های تشویقی را انتخاب کرده و از آن‌ها برای سودآوری بیشتر استفاده می‌کند.

مسابقات و جوایز برای سرمایه‌گذاران

فرض کنید که در بروکر آلپاری معاملات بلند مدت یا اسکالپینگ را انجام می‌دهید. جالب است بدانید با توجه به نوع معاملاتی که در آن‌ها مهارت دارید، می‌توانید در مسابقات و چالش‌های مختلف بروکر آلپاری استفاده کنید. بدیهی است که با موفقیت در مسابقات جوایز ارزشمندی را به دست می‌آورید.

اپلیکیشن موبایل

ادغام فارکس تایم و آلپاری برای دسترسی شما به این دو بروکر مشکلی ایجاد نخواهد کرد؛ زیرا در هر دوی آن‌ها به نرم افزارهای موبایل دسترسی دارید. البته در اپلیکیشن کارگزاری آلپاری قابلیت‌های کامل یک نرم افزار متاتریدر را در اختیار خواهید داشت.

سرویس برنامه‌ریزی صفر و یک معاملات

افرادی که با بروکرهای سروکار دارند، با پیشبینی قیمت در بازه‌های زمانی مشخص سودهای قابل توجهی به دست می‌آورند. بروکر آلپاری برای اینکه سرمایه‌گذاران این هدف را به سادگی به دست بیاورند، سرویس باینری آپشن را به کاربرانش ارائه می‌کند.

ابزارهای تحلیل بازار

بدون شک بدون تحلیل بازار نمی‌توان در بازارهای جهانی حساسی مانند فارکس سودآوری کرد. به همین دلیل ادغام آلپاری و فارکس تایم هیچ تغییری در مورد این تحلیل‌ها ایجاد نمی‌کند؛ زیرا در هردوی آن‌ها نیاز به ابزارهای تحلیل فاندامنتال و تکنیکال خواهید داشت. البته که در کارگزاری آلپاری سرویس تحلیل خودکار Autochartist را در اختیار دارید.

سرویس PAAM

جالب است بدانید که شرکت FXTM با طراحی سرویسی خاص در بروکر آلپاری باعث شده تا این کارگزاری محبوبیت جهانی قابل توجهی به دست بیاورد. این سرویس که PAAM نام دارد، به سرمایه‌گذاران کمک خواهد کرد تا با همکاری سود دوجانبه کسب کنند.

آموزش انتقال از فارکس تایم به آلپاری

طبق اطلاعیه FXTM پس از ادغام فارکس تایم و آلپاری کاربران ایرانی باید به کارگزاری آلپاری مهاجرت کنند تا بتوانند خدمات کامل‌تری را به دست بیاورند. همچنین تیم FXTM سعی کرده تا این انتقال حساب را به ساده‌ترین شکل ممکن طراحی کند.

ایجاد حساب در آلپاری

اولین گامی که باید برای انتقال حساب از از فارکس تایم به آلپاری بردارید، افتتاح یک حساب کاربری در بروکر آلپاری است. برای انجام این کار کافیست وارد سایت رسمی این بروکر شوید و اطلاعاتی مانند مشخصات فردی و نوع معاملات را وارد کنید.

خالی‌ کردن موجودی فارکس تایم

پس از اینکه حساب کاربری خود را در بروکر آلپاری ایجاد کردید، باید حساب فارکس تایم خود را خالی کنید. برای انجام این کار باید از همان روش‌های کمک بگیرید که برای شارژ حساب خود استفاده کرده‌اید. همچنین سایت‌هایی هستند که خدمات انتقال وجه به حساب‌های بانکی را انجام می‌دهند.

انتقال شارژ به بروکر آلپاری

در قدم آخر، وقتی تمامی موجودی حساب را در اختیار داشتید، باید حساب کاربری آلپاری خود را شارژ کنید. البته که با وجود سایت‌های خدمات دهنده مالی فارکس انجام این کار دیگر سخت نیست، اما باید به سراغ سایت‌های معتبر بروید تا با مشکل خاصی مواجه نشوید.

جمع‌بندی

ادغام آلپاری و فارکس تایم با اقداماتی که تیم FXTM انجام داده است، دیگر چالش چندان بزرگی محسوب نمی‌شود. همچنین کاربران ایرانی فارکس تایم باید هرچه سریع‌تر از این کارگزاری به آلپاری کوچ کنند تا قابلیت‌های جذاب‌تر و در دسترس‌تری را به دست بیاورند.

دکمه بازگشت به بالا