اجتماعیکسب و کار ایرانی

راهنمای خرید تخت استخری

تخت استخر و حمام آفتاب

گونه ای از وسایل جانبی پیرامون استخرمی باشد که با توجه به ظاهر و فرم ساختاریش، درمکان های سربسته استخرها و یا درفضای طبیعی و و رو باز، قابل استفاده می باشد. یکی از موارد خیلی مهم در مدل های فضای بیرونی تخت ساحلی ویلاسازه، تثبیت رنگ آن است. این نوع تخت استخر به دلیل این که تمام روز در معرض نورآفتاب قرار می گیرند باید در رنگ و ساختار مقاومت داشته باشند. اکثر بدنه ی تخت های استخری از فلز آلومینیوم تولید می شوند، زیرا فلز آلومینیوم در برابر تغییرات آب و هوایی خیلی مقاومت می کند و هیچ گاه زنگ زدگی برای تخت پیش نمی آید.

تخت استخر بابل |تخت استخری چیست

و حمام آفتاب از موارد ضروری در فصل تابستان به شمار می رود. حتی آن دسته از افرادی که تمایلی به شنا کردن ندارند می توانند روی تخت استخرحمام آفتاب بگیرند. حمام آفتاب گرفتن مزیت مفیدی دارد مثلا وقتی که می خواهیم برای چند ساعت به پوست بدن خود ویتامین رسانی کنید ، باید روی تخت استخر قرار بگیرید تا همه مدت زمان طولانی حس نشود و هم در حین حمام آفتاب گرفتن بتوانید اعضای بدن خود را ریلکس کنید. برای برنزه کردن پوست نیز می شود از تخت استخر در طول روز استفاده کرد. حمام آفتاب معایبی نیز دارد که سبب می شود هر کسی برای این کار تمایل نداشته باشد. یکی ازاین معایب آفتاب سوختگی پوست می باشد.برای اطلاعات بیشتر در مورد چتر ویلایی روی لینک کلیکک کنید.

https://villasaze.ir/%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d9%86-%da%86%d8%aa%d8%b1%db%8c/

برای قبل  از حمام آفتاب گرفتن باید پوست خود را چک کنید، اگر آکنه یا لکه ی زخمی در پوست خود داشته باشید حمام آفتاب اصلا برایتان توصیه نمی شود.همچنی حمام آفتاب طولانی مدت برای کودکان و سالخوردگان مناسب نمی باشد. در هنگام حمام آفتاب گرفتن حتما از عینک آفتابی استاندار استتفاده کنید.

تخت استخر بابل |تخت استخری چیست

انواع تخت استخر برای حمام آفتاب

درواقع گونه های متفاوتی از تخت استخر وجود دارند که با توجه به سلیقه و راحتی خودتان انتخاب می کنید که انواع آن را نام می بریم: تخت استخری فلزی تشک دار- تخت پلاستیکی- تخت حصیری- تخت چوبی

تخت فلزی تشک دار

یکی از انواع تخت استخر تخت فلزی تشک دار می باشد. سنگینی وزن این تخت در مقایسه با گونه های دیگر تخت های استخر بیشتر است ولی وزن این مدل تخت آن چنان زیاد نیست که حمل و جابه جایی را مشکل کند. بدنه و فریم پایه ی این تخت فلزی می باشد که تشکی نیز بر روی آن قرارمی گیرد. این تشک نرم  و راحت است و ارتفاع کمی دارد، اشخاصی که می خواهند حمام آفتاب خود را در تختی نرم و راحت بگیرند می توانند از این نوع تخت استفاده کنند. در زمان خرید به این نکته توجه کنید که فلز موجود در این تخت آلومینیوم باشد.

تخت پلاستیکی

یکی از پرطرفدارترین گونه های تخت استخر تخت پلاستیکی می باشد. این نوع تخت  خیلی وزن سبکی دارد و شما به سادگی می توانید آن را شستشو دهید. در زمان خرید این مدل تخت توجه کنید که تختی را انتخاب کنید که در معرض نور آفتاب مقاوت کند و رنگ خود را نبازد. یکی دیگر ازمواردی که باعث شده است این مدل تخت مورد توجه باشد قیمت بسیارمناسب آن است پس اگر بودجه شما محدود باشد مطمئنا این نوع تخت یکی از بهترین انتخاب برای شما می باشد.

تخت حصیری

یکی از زیباترین انواع تخت استخر تخت حصیری می باشد. این تخت خیلی کم وزن است و ظاهری خیلی شیک دارد. اشخاصی که دوست دارند حال و هوای جزایر را تجربه کنند می توانند از این مدل تخت استفاده کنند.

تخت چوبی

آخرین گونه از تخت استخرکه از نظر شکل شبیه تخت حصیری است تخت چوبی می باشد. این تخت از جنس  چوب بامبو تولید شده است و همین نکته باعث شده است که این مدل تخت وزن کمی داشته باشد. تخت چوبی در مقابل رطوبت و گرما  خیلی مقاومت می کند. شما می توانید درماه های گرم سال از این تخت فوق العاده دراطراف استخر خود استفاده کنید.

کاربرد تخت استخر در باشگاه های مجهز

یکی دیگر از نکات  مهم کارکرد این وسیله و مدل های همانند آن استفاده در باشگاه های ورزشی مدرن می باشد. استفاده ازامکانات جدید مدرن و مجهزی مانند استخرحرفه ای مخصوصا سالن های ورزشی، در مجموعه ی این نوع مکان ها، خیلی ضروری و مهم می باشد. این مسئله باعث می شود رضایت مشتری بیشتر و بهتر شود پس سالن هایی که استخر دارند حتما از تجهیزاتی چون تخت استخر نیز در برنامه ی کارکرد خود قرار می دهند.

کاربرد تخت استخر در دیزاین

در کل وجود تخت استخر در فضای باز و یا حتی فضای سربسته جلوه ی قشنگی به استخر می دهد که حس زیبایی را به انسان وارد می کند. با توجه به سلیق وتطبیق کردن فضا با استخر می توانید تخت استخری شیک، سبک و قیمت مناسب تهیه کنید. بعضی ازمدل های تخت استخر انعطاف پذیر هستند و به هر حالتی که می خواهید تغییر می کند. اکثر مدل های تخت استخر دارای سیستم مقاومی در مقابل قارچ و باکتری ها هستند.

این قابلیت خیلی مهم و مفید است بعد از شنا کردن تخت استخر خیس می شود و این رطوبت باعث رشد میکروب ها می شود پس باید مکان استراحت از هر نوع آلودگی محفوظ باشد و این در زمان خرید مشخص خواهد شد.این محصولات در رنگ های متنوع و زبایی به فروش می روند. بعضی از مدل های تخت استخر یا  روکش یا تخت چرمی دارند و با هر تغییرات جوی متناسب می باشند.

گونه های بی کیفیت تخت استخر در اثربرخورد دائم نور آفتاب خیلی زود پوسیده می شوند و کارایی خوبی انجام نخواهند داد. پس برای خریدن این نوع وسایل حتمادقت کنید.تخت استخر با کیفیت باید در برابر گرما و رطوبت استحکام داشته باشد که کارکرد بهتر و بیشتری را برای شما داشته باشد.

۱ـ  کاربرد تخت استخر چیست و در چه اماکنی از آن استفاده می گردد؟

تخت استخر وسیله ای دکوری می باشد که در پلاژ های ساحلی وفضای اطراف استخر های سربسته و رو باز استفاده می شود.

۲- شکل ظاهری تخـت استخری به چند شکل طبقه بندی می شود؟

این محصول در شکل های متنوعی تولید می شود که هر مدلی دارای ساختاری مختلفمی باشد.

۳- می توان حالت تخـت استخری را تغییر داد؟

بله، بعضی از نمونه های تخت استخر، تغییر حالت می دهند و متناسب با نحوه ی نشستن و دراز کشیدن انعطاف پذیری دارد.

تخت استخر را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه ی تخـت استخر می توانید به صورت حضوری و مجازی از فروشگاه هایی که لوازم جانبی استخر دارند اقدام کنید.حتی اگر تجربه ای در باره ی خرید این گونه محصولاتندارید مشاورین فروشگاها اطلاعات لازم را در این خصوص به شما خواهند داد تا خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید.

داشتن یک حمام آفتاب سالم

برای جلوگیری از بروز سوختگی د پوست و رسیدن به پوستی برنزه و جذاب باید نکاتی را رعایت کنیم که ضرری به پوست نرسد. اشعه فرا بنفش آفتاب اثرات بد و جبران ناپذیری روی پوست می گذارد. باعث می شود رطوبت پوست از بین برود ، پس قبل از این که در معرض نور خورشید قرار بگیرید از لوسیون یا کرم های ضد آفتاب قوی استفاده کنید.

اگر پوست شما خیلی حساس است۲ یا ۳ هفته قبل ازحمام آفتاب به سولاریوم بروید و هربار به مدت ۵ دقیقه در دستگاه سولاریوم بمانید.این مدت زمان کوتاه برای کسب اطمینان بیشتر از مقاومت سلول ها در مقابل اشعه فرابنفش ومادون قرمز کافی می باشد. با این عملکرد شدت مضرات آفتاب به کمترین حد می رسد و از اولین روز حمام آفتاب به پوستی خوش رنگ و سالم می رسید.

چه زمانی برای حمام آفتاب مناسب است؟

برای حمام آفتاب از طلوع آفتاب تا ۱۲ ظهرو بعد ازآن از ساعت ۱۶ تا غروب آفتاب می باشد. برای بار اول زمان حمام آفتاب را از ۵ تا ۱۰ دقیقه شروع کنید و در دفعات بعدی این مدت زمان را افزایش دهید تا هم دچار آفتاب سوختگی نشوید و هم درجات رنگ پوست به ترتیب تغییر کنند اگر می خواهید زمان زیادی را درمعرض آفتاب قرار بگیرید حتما زیر سایه بان باشید تا مشکلات پوستی برایتان به وجود نیاید.

هر ۱۰ دقیقه وضعیت خود را تغییر دهید و بگذارید همه ی اعضای بدن تان در معرض نورآفتاب باشد. از آنجایی که به دریا استخر رودخانه یا دوش داریدباید هر ۲۰ دقیقه بعد از حمام آفتاب بدن خود را شستشو دهید. بعد از ۲ ساعت که زمان صرف غذایتان گذشت حمام آفتاب بگیرید که این گونه قدرت تحمل بدن شما در برابر اشعه ی فرا بنفش بیشتر می شود. استفاده از اسکراب های مخصوص حمام آفتاب نیز می توانند لایه های سوخته  را از پوست جدا کنند.

چگونه می توانیم رنگ پوست خود را برای طولانی مدت حفظ کنیم؟

برای رسیدن به رنگ پوستی دلخواه و جذاب فقط نیمی از راه حمام آفتاب را طی می کنید. برای بیشتر بودن مدت زمان برنزه بودن پوست حتما مراقبت های ویژه را در نظر بگیرید مانند مصرف آب هویج و محصولات آبرسانی پوست که برای بالاترین شدت نور آفتاب تولید شده اند.با داشتن اطلاعات کافی از حمام آفتاب گرفتن می توانید تجربه ای لذت بخش و خاطره انگیز داشته باشید.

منبع:ویلاسازهبرای مناسب، بهتراست که در ابتدا با انواع مختلف تخت‌های کنار استخری مناسب فضاهای داخلی یا خارجی آشناشده و تفاوت آنها را باتوجه به هدف و نیاز افراد و همچنین ویژگی‌های آنها را هم بدانید.

خرید تخت‌های استخری را می‌توانید بصورت حضوری و نیز بصورت آنلاین و از طریق انجام‌دهید.

تخت استخری و تخت ساحلی تولید شرکت ویلاسازه

تخت کنار استخری

در پاسخ به این سوال که چگونه یک تخت استخری مناسب و استاندارد را خریداری کنیم، باید بگوییم که باتوجه و دقت به ویژگی‌های تخت کنار استخری می‌توانید انتخاب مطلوبی را برای خرید تخت استخری موردنظرتان داشته‌باشید.

تخت کنار استخری

مهم‌ترین ویژگی یک تخت استخر مناسب، جنس بدنه‌ی باکیفیت آن است.

توجه‌کنید که یک تخت کنار استخری مناسب و باکیفیت نمی‌تواند خیلی ارزان باشد زیرا باید قیمتی متناسب با کیفیتش را داشته‌باشد.

تخت کنار استخری

تخت‌های کنار استخری در رنگ‌ها و اندازه‌های گوناگونی تولید می‌شوند.

هر شخصی می‌تواند باتوجه به سلیقه‌ی شخصی خود تخت استخری را با طرح، رنگ و مدل موردنظرش، انتخاب‌کند.

علاوه بر این، برای خرید تخت کنار استخری مناسب باید کاربرد تخت‌ها را هم بدانید و باتوجه به کاربردشان اقدام به خرید آن‌ها کنید.

توجه‌کنید که باید رنگ تخت‌ها هماهنگ با دکوراسیون محیط مورد نظرتان باشد. از این جهت، بهتر است که رنگی متناسب با رنگ اصلی سازه‌ها و اجزای گوناگون محیط موردنظر شما داشته‌باشد.

باید ابعاد تخت استخری را با توجه به اندازه فضای مورد نظرتان و نیز کاربرد تخت آن مشخص‌کرده و سپس اقدام به خرید آن کنید.

دقت‌کنید که اندازه طول تخت هم بسیار مهم است. زیرا شما باید به راحتی بتوانید روی آن دراز بکشید.

اگر طول تخت انتخابی شما کمتر از قدتان باشد نمی‌توانید روی آن دراز بکشید و اگر طولانی‌تر از قدتان هم باشد، جابجایی‌اش سخت می‌شود.

نوع تخت ساحلی

تخت استخری و تخت ساحلی تولید شرکت ویلاسازه

ممکن است این سوال برایتان پیش آید که آیا تخت‌های استخری هم انواع مختلفی دارند؟ در پاسخ باید بگوییم که بله آن‌ها در انواع مختلفی هستند.

بسیار مهم است که تخت ساحلی مناسب نیازتان را خریداری کنید. اگر تخت ساحلی سبک و کمجایی را می‌خواهید، نمونه بادی گزینه‌ای مناسب براساس نیازتان است. اگرچه این مدل از تخت‌های استخری به پمپ باد نیاز دارند، امروزه اکثر تخت‌های بادی همراه با پمپ داخلی هستند، این ویژگی هم سبب استفاده راحت از آن‌ها می‌شود.

تخت مدل تاشو نیز به دلیل سبک‌بودن، انتخاب مناسبی است و جابجایی آسانتری دارد.

تخت استخری و تخت ساحلی تولید شرکت ویلاسازه

مقاومت و دوام تخت ساحلی

در زمان خرید تخت استخری موردنظرتان، کیفیت موادسازنده و دوام آن را بادقت بررسی‌کنید.

اگر می‌خواهید یک تخت ساحلی بادی بخرید، دقت‌کنید که از موادی باکیفیت و مقاوم ساخته شده باشد، زیرا در غیراینصورت به راحتی سوراخ و پنچر می‌شود.

اگر انتخاب شما تخت تاشو است، دقت‌کردن به جنس پارچه و اسکلت آن بسیار بااهمیت است.

در زمان خرید تخت استخری باید به میزان تحمل وزن تخت‌های کنار استخری هم توجه‌کنید. اگر تحمل وزن تخت انتخابی شما بالا باشد، عمر مفید آن هم افزایش می‌یابد.

قابلیت جابجایی و حمل آسان تخت ساحلی

اگر قصد خرید تخت استخری را دارید، باید دقت‌کنید که به‌منظور حمل و جابجایی وزن مناسبی داشته‌باشد.

اگر قصد استفاده‌کردن از تخت ساحلی در فضای باز یا حیاط خلوت خود دارید و تخت شما بصورت ثابت قرار خواهدگرفت، می‌توانید هر نوع از تخت را انتخاب کنید.

اما اگر از آن برای رفتن به ساحل استفاده می‌کنید، بهتراست بدانید که حمل و جابجایی تخت، در صورت بالا بودن وزن آن، برایتان مشکل‌ساز می‌شود.

نکته مهم دیگر که باید آن را درنظر بگیرید، میزان حجم تخت است. اگر تخت بادی را انتخاب کرده‌اید باید به اندازه زمانی که خالی از باد می‌شود، دقت کنید.

هرچه اندازه تخت شما کوچک‌ باشد نگهداری و جابجایی آن راحت‌تر می‌شود.

راحتی تخت استخری

اگر استفاده از تخت استخری شما راحت و لذت‌بخش نباشد، فایده‌ای نخواهد داشت، در زمان خرید حتما تخت انتخابی‌تان را تست‌کنید تا از راحت بودن آن اطمینان کامل را داشته‌باشید.

یک تخت ساحلی مناسب، علاوه بر راحتی، باید بتواند از بدن مصرف‌کننده از تخت هم پشتیبانی‌کند.

اگر فضای ویلای شما به اندازه‌ای است که امکان خرید تخت ساحلی را به شما می‌دهد و یا اگر استخری در این فضا دارید.

این تخت‌ها می‌توانند شرایط کافی را برای لذت بردن از محیط و آفتاب تابستان را برای شما فراهم کنند.

جهت مشاهده و خرید تخت کنار استخری باکیفیت، می‌توانید با مراجعه‌کردن به نمایندگی‌های فروش، کیفیت و زیبایی تخت‌های استخری را از نزدیک بررسی‌کرده و خرید خود را انجام‌دهید.

تخت استخری و تخت ساحلی تولید شرکت ویلاسازه

تخت استخری و تخت ساحلی تولید شرکت ویلاسازه

خرید تخت ساحلی

برای خرید تخت ساحلی علاوه بر فروشگاههای حضوری میتوانید به فروشگاههای اینترنتی نیز مراجعه فرمایید.در نظر داشته باشید فروشگاهی که خرید اینترنتی این محصول را انجام میدهید تجربه کافی در تولید محصولات استخری و همینطور فروشگاه معتبری باشد تا تجربه خوبی نسبت به خرید داشته باشید. در زیر به چند نمونه از فروشگاه های اینترنتی تجهیزات ویلایی و تخت استخری  میپردازی.

دیجیکالا،ترب،سوبیاو ویلاسازه

1.دیجی کالا(www.digikala.com)

این سایت بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران بوده و خرید مطمعنی را برای خریداران فراهم کگرده است دیجی کالا دارای ضمانت بازگشت وجه و مرجوع کالا میباشد.

2.ویلاسازه(https://villasaze.ir/)

ویلاسازه بزرگترین فروشگاه تولید تجهیزات ویلایی و تخت استخری در ایران میباشد و محصولات خود را در سایت دیجی کالا و ترب نیز به نمایش گذاشته است.

3.ترب(https://torob.com)

سایت ترب خهود فروشنده محصولات نبوده ولی فروشندگان معتبر را برای خرید مطمعن راهنمایی میکند و بهترین قیمتها را میتوان از ترب به دست آورد.

4.سوبیا(https://subia.ir/)

سوبیا یک فروشگاه اینترنتی بوده و محصولات تولید کنندگان بسیاری را از جمله ویلاسازه و مدرن سازه به فروش میرساند.سوبیا در واقع مثل ترب و دیجی کالا بوده و محصولات تولید کنندگان دیگر را به فروش میرساند.

دکمه بازگشت به بالا