عمومی

نرم افزار بازاریابی

نرم افزار بازاریابی چیست و چه قابلیت هایی را در اختیار ما قرار می دهد؟ برای اگاهی از پاسخ این سوال تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. چرا که قصد داریم شما را با قابلیت های نرم افزار بازاریابی آشنا کنیم و در انتها بهترین نرم افزار بازاریابی تولید شده در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

چراکه در دنیای امروزی به کارگیری از نرم افزارها و برنامه های مختلف در سهولت و افزایش سرعت فعالیت های شرکت ها اهمیت زیادی خواهد شد و در رقابت بین این شرکت ها، آن شرکتی در کسب و کار خود موفق تر خواهد بود که از نرم افزار های اتوماسیون مخصوصا از نوع نرم افزارهای خرید و فروش استفاده کند موفق خواهد بود و امتیاز بیشتری در بین رقبا خواهد داشت. پس باید بدانید بهترین نرم افزار در بازاریابی خرید و فروش کدام خواهد بود تا موفق تر از بقیه ظاهر شوید.

در مطالعات انجام شده نشان داده می شود که ۵۱ درصد از کسب و کارهایی که از نرم افزارهای بازاریابی استفاده می کنند رشد چشمگیری خواهند داشت .نرم افزار های بازاریابی به شرکت ها را در چرخه کاری خود از جمله تبلیغات و خرید و فروش به صورت کاملاً خودکار و سریع انجام خواهد شد.

نرم افزار بازاریابی چیست؟

معنای اصلی نرم افزار های بازاریابی در نرم افزار CRM نهفته است به این صورت که افزار های بازاریابی قسمتی از نرم افزارهای CRM می باشند اما برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها به دلیل عدم دسترسی و اشراف به نرم افزار CRM از برنامه های بازاریابی پویا استفاده می کنند. نرم افزار بازاریابی هوشمند کردن،در روند کاری خود سبب افزایش سرعت به این فعالیت و با خودداری از اشتباهات فردی و بهبود فرایند و باعث افزایش کارایی خواهد شد.

مزایای استفاده از نرم افزار بازاریابی

هوشمند سازی روند تبلیغات و بازاریابی

 تشکیل مجموعه های بازاریابی و مدیریت صحیح بر آنها

 ایجاد و ارسال ایمیل ها ،فکس ها و پیامک ها برای مشتریان

 پیگیری و توجه به کانالهای ارتباطی و بازار

 استفاده از منابع اطلاعاتی کامل از مشتریان

معرفی تعدادی از نرم افزار بازاریابی که نسبت به سایر نرم افزار ها برتری دارند:  نرم افزار های بازاریابی بسیار متنوع هستند و در بازه گسترده  ای قرار دارند اما می خواهیم از بهترین نرم افزار های بازاریابی معرفی کنیم تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

  • نرم افزار فروش و بازاریابی فرداد: این نرم افزار برای شرکت های کوچک و متوسط مناسب خواهد بود از قابلیت های این نرم افزار می توان به تهیه پیش فاکتور،معرفی تامین کنندگان محدود و معرفی مشتریان اشاره کرد.
  • نرم افزار فاکتور آسان: این نرم افزار به این صورت خواهد بود که به شکل ساده فاکتور های خرید و فروش را ایجاد کند. از ویژگی های آن باید به مدیریت مشتری های ثابت، مدیریت محصولات ، مدیریت لیست سفارشات و پشتیبان گیری از نرم افزار، تبلیغات و به روزرسانی را اشاره کرد.
  • نرم افزار مدیریت بازاریابی نوین: این نرم افزار بسیار کاربردی و آسان خواهد بود شما می توانید بدون آشنایی با مفاهیم حسابداری و بدون تخصص از آن استفاده کنید. علاوه بر این مزیت ،آموزش و پشتیبانی در این نرم افزار رایگان خواهد بود و با توجه به درخواست مشتریان می تواند شخصی سازی شود. امکانات این نرم افزار توانایی ثبت اطلاعات مشتریان مشخص بودن زمان پیگیری ثبت اطلاعات دقیق هر تمام امکان ارسال پیامک و دریافت آن و امکان ارائه گزارش خواهد بود.
  • نرم افزار مدیریت بازاریابی پیشرو: این شرکت توانایی خود را در سیستم های مالی صنعتی و اداری نشان داده است و نرم افزارهایی در قالب پخش به صورت خرید و فروش، نرم افزارهای حسابداری ،نرم افزار مدیریت و نرم افزارCRM بازاریابی را به بازار وارد کرده است.
  • نرم افزار CRM رکاما: یکی از بهترین نرم افزارهای تولید شده در زمینه ی CRM نرم افزار رکاما می باشد. این نرم افزار تمامی قابلیت های مورد نیاز برای بازاریابی را در اختیار سازمان ها و شرکت ها قرار می دهد. نرم افزار CRM رکاما سازمان ها و کسب و کارها را از هر نرم افزار مدیریتی دیگر بی نیاز می کند. علاوه بر این شما با داشتن CRM رکاما می توانید تمامی امور مدیریتی سازمان خود را انجام دهید. گزارشات متنوع این نرم افزار بازاریابان را برای افزایش بهره وری خود یاری می کند. همچنین مدیران را برای تصمیم گیری بهتر در خصوص نحوه بازاریابی و فعالیت های بازاریابان کمک می کند.

نرم افزار CRM رکاما برای تمامی کسب و کارها چه کوچک و چه بزرگ، چه محصول محور و چه خدماتی مناسب است. بنابراین اگر قصد راه اندازی یک نرم افزار بازاریابی مناسب را دارید بهتر است اطلاعات بیشتری در خصوص نرم افزار CRM رکاما کسب نمایید.

راهنمایی خرید بهترین نرم افزار بازاریابی و استفاده از نرم‌افزارهای رایگان

 امروزه در بازار ایران می توان از نرم افزارهای رایگان بازاریابی و فروش استفاده کرد که در سیستم های عامل مختلف از جمله آیفون، اندروید و سیستم های تحت وب و کامپیوتری قابل اجرا میباشد اما توجه ویژه‌ای باید کرد به این موضوع که این نرم افزار های رایگان ممکن است دارای مشکلات و محدودیت هایی باشد ازجمله این مشکلات  میتوانیم به محدودیت در فرایند صدور، ایجاد مشکل در انبار، محدودیت کاربران و یا محدود بودن زمان آن اشاره کرد.

ما این پیشنهاد را به شما می دهیم که قبل از خرید CRM، صفحه راهنمای خرید و قیمت CRM را مشاهده فرمایید تا اطلاعات کافی به دست آورید. همچنین می توانید با تماس با کارشناسان رکاما درخواست دمو دهید.

برای خرید بهترین نرم افزار بازاریابی و فروش باید به چه نکاتی توجه داشت؟

 پاسخگویی صحیح نسبت به نیازهای شرکت

 سهولت در فرایند اجرائی شدن فرایند ها

فضای کاربردی و رضایتمند برای مشتریان

 پشتیبانی و قیمت گذاری مناسب

 قرار دادن تعداد حداکثر پارامتر ها در برنامه

 بیشترین سرعت در پردازش فعالیت ها

بهترین ربات روش برای مقایسه توانایی ها و امکانات نرم افزارهای مورد استفاده شرکت ها از جمله نرم افزارهای فروش و بازاریابی استفاده ازنرم افزارحسابداری و CRM  انبارداری آن هاست. نرم افزار CRM رکاما تمامی قابلیت های مورد نیاز گفته شده را در اختیار مدیران کسب و کارها قرار می دهد.

مقایسه نرم افزارهای فروش و بازاریابی با نرم افزار CRM

 برنامه های فروش در اجرایی سازی مدیریت و سهولت فرایندهای فروش در شرکتها توانمند است و نرم افزارهای بازاریابی توانایی فعالیت های تبلیغاتی و جذب مشتریان را مدیریت می کند حال این سوال ایجاد می‌شود که سایر فرآیندهای شرکت ها چگونه انجام خواهد شد و دلیل ترجیح دادن  استفاده شرکت ها از نرم افزارهای CRM به جای این نرم افزارها چیست؟

در واقع نرم افزارهای CRM، سیستم هایی هستند که مدیریت ارتباط با مشتری را در تمام فعالیت های کاری و فرآیندهای شرکت ها انجام و پیگیری می کنند. نرم افزار CRM علاوه بر فعالیت های مدیریت خرید و فروش و همچنین مدیریت فرایند بازاریابی و تبلیغات فعالیت های متنوع دیگری مانند یادآوری های مشتریان ، مدیریت تماس و ارتباطات ، تحلیل و تجزیه داده ها ، خدمات پس از فروش و تلاش برای وفاداری مشتریان را هم انجام خواهد داد.

به همین علت تعداد زیادی از شرکت های کوچک و بزرگ استفاده از نرم افزار سی آر ام را به جای استفاده از چندین نرم افزار مختلف ترجیح میدهند زیرا با انجام این کار با استفاده از یک نرم افزار میتوانند از تمامی قابلیت های مورد نیاز خود استفاده کرده و به صورت جامع و کامل نیاز خود را تامین کنند. همچنین این کار سبب صرفه جویی و بهینه کردن در فعالیت ها و هزینه های انجام شده در سازمان خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزارهای CRM و بازاریابی می توانید به سایت رکاما مراجعه کنید و یا با کارشناسان رکاما تماس حاصل فرمایید تا نیازهای شما را ارزیابی کنند و شما را برای اجرای بهترین نرم افزار بازاریابی راهنمایی کنند. Rokama.ir

دکمه بازگشت به بالا