گن و شکم بند لاغری

گن زنانه محصولی است که به منظور لاغر سازی غیر دائمی موضعی قسمت‌های مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. گن‌ها با خاصیت کشسانی بسیار قوی، شکم، پهلو و ران پا و بازو را لاغرتر نشان می‌دهد.  بسته به طراحی گن ساعت شنی مردانه ، باعث برجسته دیده شدن باسن و سینه می‌شوند. گن‌های لاغری فشار بسیار زیادی را به اندام‌های داخلی وارد می‌کنند. از این رو استفاده‌ی طولانی مدت از آن پیشنهاد نمی‌شود.

لاغری

کاربرد گن زنانه

گن‌ها علاه بر لاغری برای مراقبت پس از جراحی نیز به کار گرفته می‌شوند. این نوع از گن‌ها با گن زنانه لاغری متفاوت است. گن پس از جراحی، گن سوختگی به بهبود بیمار پس از جراحی کمک می‌کنند. هم‌چنین گن‌های مناسب بارداری شرایط بارداری را برای شخص راحتتر می‌سازد.

انواع مدل گن زنانه

گن شکم و پهلو

این نوع گن متداول‌ترین نوع گن است که به منظور لاغری شکم و پهلو، آن‌ها را کاملا فشرده می‌کند و اندامی زیبا مانند ساعت شنی برای شما به ارمغان می‌آورد. از این رو به آن گن ساعت شنی تاپی ۲۵ فنره نیز گفته می‌شود.

گن زنانه یکسره

گن یکسره دارای سوتین است و در دو حالت بنددار و بند قابل تنظیم طراحی می‌شوند. این محصول تمام سینه، شکم، پهلو و باسن را در برمی‌گیرد و اندام ساعت شنی را برای شما می‌سازد.

گن زنانه پادار

گن پادار به صورت شلوارک تا زانو و به صورت شلوارک تنها یا به صورت یکسره ارائه می‌شوند. بخش بلند شلوارک وظیفه‌ی فشرده کردن و لاغر سازی ران پا را بر عهده دارد.

استفاده از شورت گنی برای جمع کردن شکم و پهلو بسیار متداول است. این محصول مانند شرت کشی است و کاملا عادی پوشیده می‌شود و در مدل‌های دیگر توسط مجموعه‎‌ای از قزن‌ها بسته می‌شود.

گن بازو

این محصول به صورت نیم تنه طراحی می‌شود و بازوها را به طور کامل پوشش می‌دهد. گن فرم ایزی محصولات متنوعی در این زمینه ارائه می‌دهد.

جنس های متنوع گن زنانه

مهم‌ترین نکنه در هنگام خرید انواع گن و شکم بند، جنس آنهاست. این محصولات از قابلیت کشسانی بسیار بالایی برخوردارند و باید بدون آسیب دیدگی، به مقدار بسیار زیادی کشیده شوند. علاوه بر آن برخی از مدل‌های آن داری فنر هستند. بنابراین در هنگام پوشیدن و شستشو به مراقبت زیادی احتیاج دارند. جنس پلی آمید، لاکرا، الاستین از جمله پارچه‌های متداول برای دوخت گن زنانه است. گن زنانه فرم تایم و گن زنانه ارتان از این نظر حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

رنگ های محبوب گن زنانه

گن‌های لاغری، در رنگ‌های بسیار محدودی تولید می‌شوند. رنگ‌های روشن و کرمی نزدیک به رنگ پوست بدن، مشکی و سفید از جمله رنگ‌های پرطرفدار گن زنانه است.

برندهای معروف تولید کننده گن زنانه

  • برای آنکه گن و شکم بند شما برای مدت‌های طولانی کار کند و سالم باقی بماند، بهتر است آن را از برندهای معتبر و با کیفیت تهیه کنید. در این زمینه می‌توان گن زنانه اسلیم لیفت، گن زنانه کاسمارا و گن زنانه تریومپس از عمل لیپوساکشن
  • جهت کوچک نمودن شکم
  • پس از عمل لیپوساکشن
  • جهت کوچک نمودن شکم
  • پس از عمل لیپوساکشن
  • جهت کوچک نمودن شکم

تمام آدم ها از خانم و آقا و پیر و جوان دوست دارند اندام مناسب و جذابی داشته باشند. اما برای افراد زیادی این موضوع فقط در حد علاقه باقی می ماند و برای رسیدن به آن تلاش نمی‌کنند. راه های متفاوتی مثل عمل جراحی برای چنین افرادی وجود دارد تا به اندام دلخواه خود برسند اما نکته‌ قابل توجه این است که روش های طبیعی مثل ورزش و رژیم غذایی اصلی‌ ترین و مهمترین گزینه هستند. در این مسیر بعضی وسایل می توانند تاثیر قابل توجهی در سرعت و نتیجه ی عملکرد داشته باشند که یکی از این موارد استفاده از انواع شکم بند لاغری است.

ساده ترین راه لاغری

اصولا انسان‌ها به دنبال ساده ‌ترین روش برای رسیدن به نتیجه‌های دلخواه خود هستند. در مورد لاغری و لاغر شدن نیز این قضیه صدق می‌کند. آدم‌ها معمولا به دنبال لاغر شدن با استفاده از کمربرند‌های لاغری یا روش‌هایی مانند خوردن قرص‌های لاغری هستند. استفاده از قرص های لاغری عوارض زیادی را برای شخص به همراه دارند و به هیچ عنوان روش مناسبی برای کاهش وزن نیستند. اما کمربند های لاغری یکی از راه های تاثیر گذار به حساب می آید که در مواقع مختلف به خصوص هنگام ورزش به تناسب اندام کمک می کند.

ویژگی مهم شکم بند لاغری

شکم بندهای لاغری معمولا دارای خاصیت الاستیسیته هستند و به اصلاح حالتی کشی دارند که به دور شکم و کمر پیچیده می‌شوند. شکم ‌بندها دارای چسب های قابل تنظیم هستند که موجب می شود اشخاص متفاوت با هر سایزی بتوانند از این شکم بندها استفاده نماید.

از شکم بندها به عنوان یک محصول لاغری استفاده می‌شود و معمولا افراد به هنگام ورزش گن لاغری زنانه ساعت شنی یا شکم بند را در زیر لباس خود بر تن می‌کنند. بعضی افراد در زمان های دیگر روز هم این شکم بند ها استفاده می کنند که این کار هم می تواند نتیجه بخش باشد. حتی بانوان بعد از سزارین برای لاغر شدن و از دست دادن چربی‌ های شکمی به دنبال پوشدن انواع شکم بند‌های لاغری می‌روند.

تاثیر شکم بند لاغری

شکم بند های‌ لاغری معمولاً از موادی تهیه می شوند که در درجه اول محکم بوده و فشار کافی به شکم و پهلو ها وارد کند و تا حد امکان آنها را فشرده کنند. و در درجه دوم این مواد به نوعی ساخته می شوند که با ایجاد گرما ، تعریق را افزایش داده و باعث تسریع در آب شدن چربی های موجود در این ناحیه شوند. اما با این وجود باید گفت بهترین عملکرد شکم بند های لاغری را هنگام انجام ورزش تجربه خواهید کرد و صرفاً استفاده از کمربند لاغری به تنهایی چندان تاثیری ندارد.

کمربند لاغری

کمربند لاغری در اصل همان شکم بند لاغری است که برخی به اشتباه آنرا کمربند لاغری می نامند  و یکی دیگر از کاربردهای مهم و اساسی آن ، فشرده کردن چربی های ناحیه شکم و پهلو می باشد. از آنجایی که چربی ساختار سفت و محکمی ندارد با ایجاد فشار بر روی آنها می توان شکل آن را تغییر داد. به همین دلیل اگر برای مدتی از شکم بند های لاغری استفاده کنید ، علاوه بر گرم کردن بدن باعث فشرده شدن چربی ها شده و موجب می‌شود لاغر تر به نظر برسید.

جنس شکم بند لاغری

کمربندهای لاغری معمولاً از جنس نئوپرن یا دیگر مواد پلاستیکی مشابه ساخته می شود تا بتوانند دو خصوصیت اصلی یعنی ایجاد فشار مناسب و ایجاد گرمای مناسب را داشته باشند. به همین دلیل لازم است هنگام خرید شکم بند لاغری، جنس آن را بررسی نموده و مطمئن شوید به اندازه کافی گرم و محکم است.

شکم بند چگونه باعث لاغری می شود

همانطور که اشاره کردیم شکم بند لاغری به تنهایی تاثیر چندان قابل توجهی ندارد و معمولاً تاثیرات آن کوتاه مدت است. زیرا در مدت زمان کوتاهی پس از استفاده با ایجاد فشار باعث تغییر شکل چربی ها شده و ظاهر شما را لاغرتر نشان می دهد. اما اگر استفاده از شکم بند لاغری ادامه یابد و هم زمان با استفاده، ورزشهای کوچک کننده شکم را نیز انجام دهید به سرعت تاثیر آن را مشاهده خواهید کرد.

تاثیر در کوچک کردن پهلو

چاق شدن پهلوها معمولا بعد از بزرگ شدن شکم اتفاق می افتد و سوزاندن چربی آنها نیز بسیار سخت تر از چربی های شکم است. به همین دلیل حتی بسیاری از افرادی که موفق به آب کردن شکم می شوند نمی‌تواند چربی های انباشته شده در پهلو ها را به سادگی آب کنند. استفاده از شکم بند لاغری با ایجاد گرمای مناسب در پهلوها تاثیر قابل توجهی در سرعت آب شدن چربی در این نواحی دارد.

انواع کمر بند لاغری

انواع مختلفی دارد که یکی از آنها شکم بند های لاغری است که در مدلهای بسیار زیادی در بازار یافت می شود. از مدل‌های کاملاً ساده و ارزان قیمت تا مدلهای دارای گرمای مصنوعی و موتور ویبره. هدف اصلی و مهم تمام این مدلها همان دو مورد ایجاد گرما و فشرده کردن چربی های بدن است. پس تفاوت چندانی ندارد که کدام مدل را انتخاب کنید و نکته مهم این است که تمام مدلهای شکم بند یک وسیله کمکی برای تسریع در لاغری هستند و به تنهایی چندان کاربرد ندارند.

قیمت شکم بند لاغری

از آنجایی که مدل‌های بسیار مختلفی از شکم بندهای لاغری وجود دارد باید گفت بازه قیمتی آنها نیز بسیار متغیر است و نمی توان مبلغ دقیقی برای آن مشخص نمود. اما معمولاً نمونه های با کیفیت موجود در بازار بیش از 250 هزار تومان قیمت دارند و این مبلغ تا بیش از 1 میلیون تومان هم بالا می رود.

فروش شکم بند لاغری

برای خرید شکم بند لاغری میتوانید از انواع روش های حضوری و آنلاین اقدام کنید. در حال حاضر با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا عموم شرکت های تولید کننده قابلیت فروش آنلاین این را نیز فعال کرده اند که می توانید از این طریق اقدام کنید.

سوالات متدوال

قیمت حدودی شکم بند لاغری چقدر است؟

شکم بندهای لاغری را با توجه به نوع مواد اولیه به کار رفته ، میتوان از تا تهیه نمود. که مسلما هرچه پارچه بکار رفته از کیفیت بیشتری برخوردار باشد، قیمت بالاتری دارد. حدود قیمت ۲۳۰ هزار تومان تا ۳۷۰ هزار تومان در محصولات تن یار.

آیا شکم بند لاغری با گن فرق دارد ؟

گن ها انواع مختلفی دارند شامل شکم بندهای لاغری ، گن ساعت شنی و… که شکم بندهای لاغری طبی بوده و علاوه بر ایجاد زیبایی ، به لاغری شکم هم کمک میکنند اما دیگر انواع گن ها معمولا زیبایی موقتی در هنگام استفاده ایجاد میکند.

دکمه بازگشت به بالا