عمومیکسب و کار ایرانی

چاپ استیکر فوری با طرح دلخواه و بهترین قیمت در چاپ سبحان

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به‌ دنبال یک چاپخانه متخصص و حرفه‌ای در زمینه چاپ استیکر فوری به‌ همراه قیمت پایین و مناسب می‌گردید که چاپ استیکر را طی یک الی دو ساعت برای شما انجام دهد، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب قصد داریم بهترین مرکز چاپ استیکر با طرح دلخواه همراه با بهترین قیمت را به شما معرفی کنیم.

چاپ استیکر با طرح دلخواه |چاپ استیکر پشت چسب دار

تفاوت چاپ استیکر عادی با چاپ فوری

استیکرهای چاپی توسط دستگاه‌های چاپ دیجیتال به دو صورت عادی و فوری به چاپ می‌رسند، هر کدام جهت تبلیغات محیطی، تزئینات، دکوراسیون داخلی، مارکتینگ و همچنین معرفی محصولات و خدمات کسب و کارها به مشتریان مورد استفاده قرار می‌گیرند. چاپ استیکر یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین متریال‌های چاپ دیجیتال است که معمولاً به ‌منظور اطلاع رسانی، بازاریابی یا تبلیغات بر روی سطوح مختلف چسبانده می‌شوند.

یکی از تفاوت‌های اصلی بین چاپ استیکر عادی با چاپ فوری در زمان ارسال سفارشات است. زیرا شما با کمک چاپ استیکر فوری می‌توانید کلیه سفارشات خود را تنها در طی چند ساعت در کلیه نقاط شهر تهران و در استان‌ها توسط تیپاکس یا پیک موتوری دریافت کنید. در حالی که سفارشات عادی به این صورت نیستند و براساس زمان تحویل اعلام شده در سایت می‌باشند و مانند چاپ فوری در سریع‌ترین زمان ممکن به مشتری تحویل داده نمی‌شوند.

انواع خدمات چاپ استیکر فوری در سبحان

چاپخانه سبحان با بهره گیری از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ یووی رول و اکوسالونت خدمات مختلف و متنوعی را به مشتریان ارائه می‌دهد که یکی از مهم‌ترین این خدمات، چاپ استیکر فوری است. این مجموعه از گذشته تاکنون در زمینه چاپ استیکر فوری با طرح دلخواه و بهترین قیمت موفق عمل کرده، به‌طوری که تمامی مشتریان از استیکرهای چاپی جهت تبلیغات در فضاهای باز و نمایشگاهی استفاده می‌کنند. در ادامه به انواع خدمات ارائه شده چاپ سبحان در زمینه چاپ استیکر فوری می‌پردازیم:

چاپ استیکر مات

چاپ استیکر مات معمولاً برای فضای داخلی یا محیط‌های که نور در آنجا زیاد است، استفاده می‌شود. زیرا به خاطر سطح کاملاً یکنواخت و ماتی که دارد، برگشت نور پس از چاپ ندارد. در صورت استفاده از جوهرهای مرغوب در فرآیند چاپ استیکر مات، از مقاومت و ماندگاری بالایی در برابر آسیب‌های احتمالی، اسید باران، تابش مستقیم نور خورشید، گرما، سرما، رطوبت، حرارت، خراشیدگی، پارگی و قابلیت شستشو با انواع شوینده‌های الکلی برخوردار است.

چاپ استیکر با طرح دلخواه |چاپ استیکر پشت چسب دار

چاپ استیکر براق

استیکر براق هم دقیقاً مشابه چاپ استیکر مات است، با این تفاوت که سطح آن کاملاً براق، صاف و یکدست است و معمولاً برای فضاهای داخلی، خارجی و همچنین محیط‌هایی که شدت تابش نور در آنجا بسیار کم است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرا که به ‌دلیل خاصیت براق بودن، برگشت نور پس از چاپ دارد.

فرآیند چاپ وینیل براق با استفاده از دستگاه چاپ اکوسالونت و یووی رول کیفیت بسیار بالایی دارد و دقیقاً همانند پوستر چاپ می‌شود. برای افزایش مقاومت استیکر براق در برابر عوامل محیطی مانند تابش مستقیم نور خورشید، باران، گرد و غبار، رطوبت، حرارت، سایش در برابر اجسام نوک‌تیز و نیز ثابت نگه‌داشتن رنگ‌ها، می‌توانید از پوشش لمینت سرد برای سطح کار چاپ شده استفاده‌ کنید.

چاپ استیکر شفاف، شیشه‌ای یا ترنسپرنت

چاپ استیکر شیشه‌ای برخلاف استیکر مات و براق، دارای سطحی کاملاً شفاف همانند شیشه است و معمولاً برای فضاهای داخلی و محیط‌های کم‌نور استفاده می‌شود. شکل ظاهری این برچسب‌ها به‌ صورت شفاف و بدون رنگ است، به ‌طوری که تصاویر گرافیکی از هر دو طرف قابل مشاهده هستند. چاپ استیکر شیشه‌ای به خاطر سطح بی رنگ و براق، برگشت نور پس از چاپ دارد و به استیکر ترنسپرنت شهرت دارد. این نوع استیکر چاپی دوام و مقاومت بالایی در برابر خراشیدگی، پارگی، حرارت، رطوبت، رنگ پریدگی و سایر عوامل محیطی دارد.

چاپ استیکر په په یا مخملی

په په کاغذی است با سطح صاف، یک دست و نمایی مخملی. پوشش سطح استیکر په په یا مخملی برای تبلیغات گرافیکی، نقاشی و عکس بسیار مناسب است و کیفیت چاپ بسیار خوبی دارد. استیکر په په یا مخملی یک روش بسیار عالی برای تبلیغات در فضاهای داخلی و همچنین فضاهای باز و نمایشگاهی محسوب ‌می‌شود.

وینیل مخملی بر روی تمامی سطوح مختلف چسبانده می‌شود، همچنین در چاپ فوم برد، ساخت برچسب‌های هشدار، بارکد، اطلاعات و ساخت استیکرهای نشان دهنده قیمت، مقدار و حجم، برچسب قفسه‌ها، بسته بندی‌های انعطاف‌پذیر و پوشه‌ها کاربرد دارد.

چاپ استیکر با طرح دلخواه |چاپ استیکر پشت چسب دار

چاپ استیکر مش

مش یکی از انواع استیکرهای پشت چسب‌دار است که به ‌شکل شبکه‌ای از سوراخ‌های بسیار ریز ساخته شده و یک طرف آن چسب‌دار است. این سوراخ‌های بسیار ریز باعث می‌شود که نور به ‌راحتی از آن عبور کند و در روز که نور محیط زیاد است مانند تبلیغات روی شیشه اتوبوس‌هایBRT، طرح چاپی از بیرون و به‌ شکلی کاملاً مشخص دیده شود. در شب نیز که نور زیادی در فضا وجود دارد، طرح چاپی کمی محو و کمرنگ‌تر دیده‌ می‌شود و در عوض فضای داخل (پشت نمای اصلی) کاملاً مشخص است.

بهترین قیمت چاپ استیکر با طرح دلخواه

در تعیین قیمت چاپ استیکر با طرح دلخواه عوامل متعددی مانند ابعاد و اندازه، تعداد رنگ‌های به کار رفته در طرح، تعداد تیراژ، جنس متریال، پرتی کاغذ و… تأثیر گذار هستند. زیرا قیمت انواع استیکرهای چاپی با طرح دلخواه هم مانند دیگر ابزارهای تبلیغات محیطی، به ‌صورت متر مربعی محاسبه می شود و قیمت نهایی پس از بررسی‌های صورت گرفته به مشتریان اعلام می‌گردد.

قیمت چاپ انواع استیکر و وینیل مات، براق و شیشه‌ای به ازای هر متر مربع 120.000 تومان، برای په په (pp) متری 140.000 هزار تومان و مش هر مترمربع 160.000 هزار تومان است. زیرا با تغییرات بازار ارز، قیمت چاپ استیکر فوری دائماً در حال تغییر است و نمی‌توان هزینه ثابت و مشخصی برای آن تعیین کرد. در این راستا چاپ کهن با بهره مندی از دستگاه چاپ یووی رول و دستگاه چاپ اکوسالونت، توانسته در کمترین زمان ممکن چاپ استیکر با طرح دلخواه را با بهترین قیمت به مشتریان عرضه کند.

دکمه بازگشت به بالا