بین الملل

دیدار نخست‌وزیر عراق با خانواده شهدای فرودگاه بغداد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مجله تفریحی زیباروز، محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق امروز (چهارشنبه) در دفتر خود در سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان با خانواده شهدای عراقی دیدار کرد.

در آن جنایت علاوه بر ابومهدی المهندس، محمدرضا الجابری، مدیر روابط عمومی الحشد الشعبی، محمد الشیبانی، حسن عبدالهادی و حیدر علی از کشور عراق به شهادت رسیدند.

نخست وزیر عراق در این دیدار گفت که  جانفشانی شهدا است که منجر شده مردم عراق امروز زندگی کریمانه و در امنیت داشته باشند.

السودانی در چهارمین سالروز جنایت فرودگاه بغداد، با تقدیر و تشکر بسیار، فداکاری این شهدا و همراهان آنها که جان خود را برای عراق و ثبات آن دادند، یادآوری کرد و گفت که وفاداری به آنها و یاد جاودانه آنها در سراسر عراق و در میان همه طیف‌های ملت گسترش یافته است.

نخست وزیر عراق اشاره کرد که خانواده های شهدای فرماندهان پیروزی و همراهان آنها امروز صاحب شرافت و کرامت از جانب خداوند هستند و مورد احترام همه مردم عراق قرار دارند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا